• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jmisa.. ja jsem se uz poucila.. plinky nosim minimalne tri.. protoze Natalka ma ve zvyku do nich kakat.. a curat.., prebalovaci podlozku jsem mela zatim jen na tech kyclich..ale tam ji taky pocurala..takze bych potrebovala dve..,plinky (opet min.dve),bepanthen..to male baleni a ubrousky) :grinning: :grinning: :grinning: Natalce se asi nejlip cura a kaka, kdyz ma holou prcku :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Andrej.. ja ti nevim.. kdyby to prso taky jen cumlala.. ale ona fakt saje.., rekla bych, ze az hltave.. takze nekdy to prerusím a necham ji odrihnout.. My chodime ven.. ale bud rano..nebo odpoledne.. at to vedro neni tak znicující..
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Andreo, já byla venku včera cca ve 3 odpoledne, hodila jsem přes korbu plenku a ono trochu pofukovalo, tak to šlo, malej byl spokojenej, spal líp než doma, kde se ten vzduch moc nehejbe.
2. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
No prostě máš velkého hladovce :slight_smile:
To my máme lenivého pohodáře :slight_smile: ale už se umí u toho taky pěkně vztekat.
My jdeme k doktorce začátkem srpna,máme přinést počůranou látkovou plenu budou se dělat ještě nějaké testíky.
2. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Bell mi kojíme přes den po 3h a v noci se mi budí po 4h..jinak pije z jednoho prsu vždy tak 10-15 minut,pak si dá pauzičku a většinou tak do 15 minut se ještě přihlásí a menší přídavek,to kojim ještě tak 5 minut...malá taky hrozně saje někdy se až z toho zaliká,jak moc to hltá,se vždycky směju že vypadá jak kdyby měsíc nejedla,nebo by měla starch aby jí to někdo nesnědl..
Sofie je spíš dlouhá a hubená,já jí dám vždycky když se vzdudí ono to ani jinak nejde protože když nedostane pso do 5 minut od probuzení tak spustí sirénu si nedovedu představit že bych jí neměla dát najíst...

Ahoj Andy..my vřčera byli venku ale až kolem 17h až když se tady zatáhlo a trochu ochladilo,dneska půjdeme asi taky dýl,prej se s malými dětmi nemá chodit v takovým vedru vůbec na sluníčko..
2. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Míšo tak my jsme byli včera kolem čtvrté,dalo se,malý taky spal,dneska počkáme na taťku ať si taky užije kočáru.V pondělí má volno,tak bude mít prodloužený víkend,což je super,aspoň bude s námi.Příští týden si už musím zařídit to porodné.Ať to mám z krku.
2. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak Evči-držím palce ať je tady dnes zprávička,že už jste 3 :wink:

Charlie-hele žádný předbíhání :grinning: ještě máš čas :dizzy_face: ale každopádně držím palce kdyby se ti to rozjíždělo

mrkla sem na ty vaše mrňousky a sou všichni moc krásní,já už chci taky :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky Hani :wink:
no my si chceme pořídit ten slunečník na kočárek,nějak s emi nechce jezdit s plenkou přes korbičku.
tak včera jsme absolvovala poprvé koupání sama,u nás je to složitější,máme mini koupelku,Jindra vždycky čekal s přichystanou osuškou,abysme malého nemuseli přenášet nahatého,ale včera jsme to vyřešila přistaveným košem u koupelky,a šup tam s ním,kde už byla nachystaná osuška,zvládli jsme to i bez tatínka :sweat_smile:
Hani a Peťu máš doma,nebo jsi sama?
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Andy a necháváš Jindru přebalovat a koupat?Petr o to zatim neprojevil zájem,při koupání pouze kouká ale asi mu dneska malou předám aby si to taky vyzkoušel :slight_smile:
Na sobotu jsme domluvený že malou tak na 2h pohlídá a já se sjedu podívat po obchodech,potřebuji si koupit nějaký triko a kratasy a malou sebou tahat nechci..
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Hani.. tak u nas to probiha stejne.. natalka je taky dlouha.. neprijde mi,ze by byla tlusta.. jen ma nafouklejsi brisko,ale to jsem si myslela,ze deti maji.. tak ja nevim..
2. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
No zatím jsem koupala já,Jindra byl náš asistent,on ho vždy jen vyslekl,a já už obstarala pokaděnou plenku,ale říkal že už se do toho taky pustí.Ráda mu to přenechám o víkendu to bude mít spoustu času. :wink:
Taky potřebuji koupit něco na sebe,včera jsme se vlezla do jednych krátkých kalhot,ale to je asi tak vše.šatník plný hader a do ničeho se nevlezu :frowning2:
2. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Reni neboj však už se taky dočkáš..příští týden v tuhle dobu už budou Barborce 2 dny :slight_smile:
Tedaaaa ted koukám že jste Barborku přejmenovali na Karolínku vid? :astonished:

No vidíš Andy jak jsi šikovná :wink:
Pétu mám doma,teda ted maká,ale jezdí domů kolem 16-17h..ted má celkově mín práce,v divadle mají prázdniny a do Německa zatim nemusí tak je s námi..o víkendu přijede jeho rodina(tchyně,švagrová s rodinou a teta) podívat se na malou,tak tady musím v sobotu vygruntovat protože ted na ten úklid fakt prdím..
2. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
reni: charlie se rozhodla předbíhat co? :grinning:
2. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Já mám skřín taky narvanou a neni mi nic,těhu kratasy ze mě padají,musím mít pásek,ale moje věci mi ještě nejsou a s tričkama jsme na tom taky mizerně..
Petr jí taky vysleče ale plenu nechává na mě ale jak píše ty taky mu to ráda přenechám,at si to vyzkouší..
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Hani- :grinning: :grinning: jo přejmenovali ale snad už definitivně :grinning: chudera malá má vtom chaos,ještě není na světě :sweat_smile:
jj ještě musím vydržet,ale když vím to přesný datum tak to právě vůbec neubíhá,a už mě hrozně zajímá jak bude vypadat :slight_smile:

evule-snad se ještě nepřidáš ty k Charlie :grinning: ale ty máš ještě dooost času,ale možný je všechno že?teda zrovna tady unás,když se nepředbíhá,tak se rodí o dost dopředu nebo se dost přenáší :grinning:
2. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
reni: já doufám, že předbíhat nebudu. Ještě mám 14 dní čas a klidně budu chviličku radši přenášet :grinning:
2. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Jj Hani ať si to vyzkouší.Hlavně ať Jindra pozná že to není žádný med,čekat jestli se malý vyčůrá nebo ne,a když už má zadek čistý,namazaný a dává se pod něj plena tak začne čůrat nebo dokonce prdět a kadit,takže nanovo :grinning:
No trička to ani nemluvím,něco mi je,ale nahoře to mám moc úzký :sweat_smile:
jo a jsou ti ty kojo podrpdy,co sis kupovala,mě naštěstí jo :slight_smile:
nám taky v neděli dopo přijde návštěva,přijdou se na malého podívat rodiče našeho nej kamaráda.Je to skoro jako rodina.Takže Jindřišek bude gruntovat :slight_smile: a odpo pojedeme zase k našim.
2. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
tak holky na zpravicku si jeste pockate protoze ja si na danecka taky jeste pockam nevim do kdy uz radeji nic nepisu proste tam dnes byla zase jina dr a ta rekla ze se nic delat nebude sem mirne nasrana pac jsem byla psychicky proïpravena v sobotu mam monitor na porodnima v utery kontrolu ve stacionari

uz od vcerejska mi tvrdne bricho celkem pravidelne tak uvidime trreba se to rozjede samo a taky rikala ze mnaly nemusi vazit tolik ze je to jen odhad a ze se muzou mylit i o 300gr
2. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Evi a já myslela že dostaneme zprávičku že malý už je na světě :astonished: a ty se tady hlásíš celá,a s tou váhou to je fakt,mě doktor říkal těch 3,5 v den vyvolání mě kontrolovala doktorka a ta mi řekla dokonce váhu 3,7 což jsem byla mírně v šoku,nakonec měl doktůrek pravdu.Však se mě po porodu na to ptal jakou odhadoval váhu tak jsme mu řekla že se i trefil :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jsou mi ale úplně tip top.. :slight_smile: ale chci si ještě aspon jednu koupit,nějakou obyčejnou na noc..
Já v noci malou přebalila a než jsme došli do postele tak se pokadila,takže jsme měli plínku asi 1 minutu :sweat_smile:
Ale normálně máme spotřebu tak 8 plínek 24h..

Evcca nebud naštvaná,já už to poslední dny taky vzdávala a nakonec se malá rozhodla přijít na svět sama-třeba Daník taky překvapí :wink: ten váha je opravdu vždy jen orientační,mě když naposledy vážili sofii ve 38tt tak měla 2900g a když se narodila ve 41tt tak měla 3080g takže Daneček nemusí být nijak velkej,třeba bude mít do 3,5kg..
2. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
no uvidime holky jak to vse bude ale uz bych to chtela mit za sebou
2. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky Leni zase nakukuju...tak že by se pomalu děloha chystala ;) Kdy jdeš do nemocnice? Teda jestli už tam nejsi. Jinak stahy by měli být i po sprše hodinu a pořád stejně, třeba po 5ti minutách,já stopovala od 4ráno :D v 6 už sem byla v bohunicích. Takže určitě pravidelně, max se minuty zkracují ;) myslím na tebe
2. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
jinak holky omlouvám se že vám sem tak lezu :confounded:
2. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
evi-co tady děláš :confused: takže až do úterka?

holky,vám všem dělaj utz,mě od 30tt nikdo utz nedělal,sem mírně nervní jestli třeba tím,že mi ho nedělali nemůžou něco zanedbat,ale tam vlastně poznají jen polohu a váhu že? :confused:
a třeba ta poloha by mě docela zajímala,páč já mám břicho dole pod pupkem úplně prázdný a malá se drží hrozně nahoře,tak myslím,že mi leží pod prsama na příč a nohy a ruce jí visí dolů nebo já nevím,dělá se těsně před porodem utz?
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
reni to je divny protoze by mely sledovat i placentu jestli vyzivuje a utz si myslim delaj i pred cisarem
2. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
reni: mně utz dělá jednou týdně + 2x týdně monitor.
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Evi, co ty tady? Tak to je naprd viď? Psychicky nachystaná a ono nic. Ale třeba z toho tvrdnutí něco bude. :wink:
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
no na kotrole v porodce sem byla 3krát a dycky mi udělali jen ozvy a pak jen vyšetření prstem a prohmatem břicha nic víc :confused: no snad ví co dělají,malá je teda živel pořád takže sem aspoň trochu v klidu

dnes se mi zdálo že mi něco teklo po stehně a nevím jestli tak silnej výtok nebo trocha vody a teď sem měla slipovku tak do půlky mokrou :fearful: tak snad mi neodtíká voda,ale nic mi není žádný bolení břicha,navíc mám břuch furt hodně nahoře,tak snad je to jen výtok :sweat_smile:
2. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
reni: tedy, že by další mimčo? No já mám teď taky silný výtok, tak je to klidně možný, ale voda to může být taky, zvlášť když ti to takhle teklo po stehně. :wink:
2. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
evule-já doufám,že je to výtok,nebylo to moc potom stehně,zrovna sem udělala prudkej pohyb tak to byl možná ten výtok,páč ho mám teď taky silnější,no uvidíme

mě monitor dělají 1krát do týdne a ten utz vůbec :unamused:
2. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.