• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak jsme se trochu prsoaply,Vojtík byl zaltíčko že spinkal s námi dvě hodiny,a už se cítím mnohem lépe.Dneska po strašně dlouhé době jsme nebyli venku
My teda fusak jsme ještě nevyužili,jak bude fusak,tak Vojtíšek jde do sporťáku,do hlubokého se nám to nevleze.Takže zatím má deky.Ale má tam teploučko.
23. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Já Vojtíkovi taky pořád něco zpívám,čteme knížečky,říkáme básničky a říkanky,a mus e to moc líbí.Akorát dneska měl ten den trochu ošizený.Ale zítra bude hned lépe.Chci se zeptat jestli vaši prckové měli všechny nějaké reakce na tu hexu,nebo jestli se to obešlo bez teplot?
23. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
andrej: kdy jdete do sporťáku? :wink:
23. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Evi až vytáhneme fusak.Zatím jezdíme bez něj,ale jak se ochladí že bude už na fusak tak jde do sporťáku ať chce nebo ne,protože se nám tam fakt nevleze.Jednou sjme zkoušela ho tam dát a byl tam jako sardinka,už teď je přes celý kočárek
23. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
andrej: my se zatím do kočárku vejdeme i s fusakem, tak uvidíme,za jak dlouho budeme taky měnit na sporťák
23. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
tak přijeli naši a už zas zpíváme :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
zatím se tam s fusakem vejdeme, ale je tam taky nacpanej :wink:
23. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Kači :grinning: :grinning:
Evi a kolik měří Davídek?
23. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
ahojky andrej :slight_smile:
my se do kocarku vejdem zatim i s fusakem :slight_smile: no jsem zvedava jak na dlouho.. tak to jsem rada, ze je vam uz lepe :slight_smile:
evulko, az prijde tom z prace, tak mi to zipne a poslu ti to :wink:
23. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Andyjj je nám lépe,no cítím se ještě dosti unavená,ale myslím si že jak dneska zalehnu tak spím a zítra mi bude oki.Sežrala jsem už čtyři suché rohlíky :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
andrej: ve 3 měsících měl 65 cm a teď ve čtvrtek jdeme na kontrolu ve 4.měsících,tak vám pak písnu, myslím ale, že teď za ten měsíc moc nevytáhl, no uvidíme.

andrej: jasně, jsi hodná... :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
andrej: kolik měří Vojtíšek? A kolik měřil ve 4.měsících?
23. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
my jdeme koupat, :wink:
23. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
tak jsem už z prochajdy doma...taky to tu už fičííí

Andy - já jsem se ted nasmála, jak jsi se přepsala :grinning: :wink: prsoaply(propásly) zaltíčko(zlatíčko) kdyby to chtěl někdo přeložit :grinning: to první mi dalo víc zabrat :grinning:

já taky ještě nepoužívám fusak, je fakt teplo...a jinak ta moje kamarádka dopadla na to...jak mi furt radila at ji víc strojim aby ji nebyla ziminka. Protože se ji malá osypává a prudí a nejde ji to ani vyhojit, jaký má potničky...já ji to říkala :confused: :unamused:
23. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Evi malý měří zhruba 72cm
naše doktorka neměří,takže my ho občas změříme doma,takže ti teď nepovím kolik měřil ve 4měsících.Nevím proč neměří,ona jenom váží a měří obvod hlavičky.
23. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
šmouli jj já vím :grinning: :grinning: :grinning: nějak se mi to nechtělo opravovat :wink:
to jsem ráda,že jsem tě pobavila :grinning:
23. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
andrej: tak jsme před koupáním taky měříli. Měří 68 cm
23. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
moje nelča měřila před měsícem 65cm...ted nevím, příští úterý tam jdu tak se optám, abych měla přehled...tak snad zas tak malá nebude :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
jak to bude teda s tím rod příspěvkem??? je to pořád tech 7.600kč :unamused:
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
ahojky holky, to byl dneska fičák, u nás taky, já byla s malým na kontrole na plicním s ramínkem, vzala jsem to pěšky s kočárem a jsem vyfukaná...až až :grinning:. Jinak ramínko po očkování TBC je pořád podebrané, takže mu to propíchla :pensive:, chudinka můj plakal, ale jenom chvilku, budeme dávat zase mastičku Framykoin a 3.12. zase na kontrolu.....chjo, my se jen tak očkování nedočkáme :confused:.
Jinak dopoledne jsem byla v Praze na PSSZ podat takový ten fialový formulář, orazili mi to a hned jsem s tím jela ještě na sociálku, takže mám rodičák vyřízený :slight_smile:
smouli: dala jsem si 3 letou variantu a myslím, že to je těch Kč 7600,- :wink:
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
my měli ve 3 měsících 61 cm :slight_smile:, kolik má teď netuším, musíme si počkat na kontrolu.
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
kat: chuděrka malej, no jsem zvědavá na nás, jestli už to bude podle paní doktorky zhojené a dostaneme prdu. :confused: :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Katy,to byl i náš případ s tou chráničkou po očkování TBC,naštěstí mu nic nepropichovala ale léčili sjme to měsíc.Zítra jdeme na první hexu.
Marki jj pořád 7600 :wink:
tak Vojtík spí,Jindra taky.Jako chápu že mu bylo taky špatně,ale mě taky,a celý den jsem se o Vojtu starala většinou sama,ten jenom vyléhával.Ti chlapi ty nemoce opravdu prožívají mnohem vážněji.Vždyť se měřil dvakrát během půl hodiny
23. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
tak kdo dneska vypadne? Mohl by to být Denis co? :grinning:
23. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj mamušenky :slight_smile:
my měli odpolko návštěvu a pak jsme courali venku a vyfoukaná jsem taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani slona Matese taky máme a je to fakt veeeeelikýýýý oblíbenec :wink: :dizzy_face:
Evulko to faktis vypadá na zoubky :confused: tak snad budou brzy venku :wink:
Blani tak to je super že kozenky už jsou skoro zdravý :wink: :slight_smile:
jinak my měli dneska usínání na etapy :grinning: usnul u koja a pak se probral,vyžahnul mrazáčkový MM,ale toho bylo jen 70 ml :sweat_smile: páč jsem včera víc nevydojila a pak asi po půlhoďce kníkání a plakání v postýlce si dal ještě desetiminutovku u cecku a usnul aji bez zavinutí :grinning: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak nakonec fakt vypadnul Denis-jsme si to myslela..
Sofinka usla sama v postýlce v 18.30h tohle jí jde krásně za to ve 20.30h už byla vzhůru a řvala hlady.. :frowning2:
Holky já jsme z toho už tak unavená a neštastná když vim že to takhle bude pokračovat zas až do rána,vůbec se mi nechce jít spát.. stejně se nevyspim :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
káťa: no uvidíme, plače tedy dost :frowning2:

hani: jakpak to? malá má časteji hladík? a příkrmy jste zavedli?
23. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hani teda to je fakt neštěstí s tou vaší malou :pensive: to jsem zvědavá jestli po tom měsíci ta kaše na noc pomůže :confused:
Já se musím loučit :frowning2: manža chce na PC :confounded:
Tak papa kočky a přeju všem dobrou noc :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hanko, to bych už byla na příkrmech nebo aspoň na noc UM. Nebo to malá nechce?
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
já jdu na kutě dobrou :wink:
23. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.