• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
příkrmy jsem ještě nezkoušela jen tu kaši,ale tu už dávám asi 3 týden a nic :frowning2: UM do ní nedostanu jelikož mi to nevypije s flašky a jednou jsem jí udělala Nutrilon a málem se poblinkala..
Vy si myslíte že jí třeba mrkev nebo brambor zasytí víc než ta kaše?Doktorka mi říkala že kaše je nejvíc kalorická..
23. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Hanko, to ne, kaše je určitě víc kalorická. A jí plnou dávku?
Jinak můžeš zkusit Sunar nebo Bebu, ty jsou údajně sladší, třeba by to malé víc chutnalo. Jo, ona nerada flašku, tak to fakt nevím.
Alex se u té kaše vztekal u flašky a pak jsem zjistila, že mu to neteče, tak jsemdala lepší průtok a v pohodě. Ale kdo má furt kupovat ty savičky, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vstávání po dbou hodinách bych tedy dlouhodobě nevydržela :confused:
23. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ježiš, ty překlepy :zipper_mouth:
23. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
No já už to taky dlouho nevydržim,ted se to navíc ještě zkrátilo ze 3h na 2h :frowning2: a to už se fakt nedá :frowning2:
Kdyby aspon pila s flašky,ale to ona nee..kaši jí dávám na lžičce a to je dobrý,měla by sníst 140 ale sní tak 100ml ale pak jí ještě kojim takže najezená by měla být dost..
23. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Hani, fakt se budí hladová? Nechce si jen cucnout a dudlat?
23. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj. Nikde nikdo :confused:

Jsem včera nestihla odsát mlíko na kaši, tak jsem jen nakojila a byla jsem po zásluze potrestána, kojila jsem snad kažkou hodinu a půl, ani jsem nesledovala čas. Tak tudy cesta fakt nepovede.
24. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko.

Teda, Jitu, to je hladovec :confused:

Hani, nevím, jak se stalo, že zatvrdly. Ve středu večer jsem to už v té jedné cítila, že je taková tvrdší, ale říkala jsem si, že to Mareček vypije a ráno to bylo horší a celej čtvrtek se to zhoršovalo a když mi v noci na pátek u toho prsa brečel, že jsem musela dávat druhý, který už taky mělo zatvrdliny, tak jsem fakt s tím musela k dr. Tvaroh nepomáhal, odsát jsem nic neodsála, manža taky ne (zapomněl, jak se to dělá :grinning: ) a rozmasírovat mi to nešlo. Asi jsem byla měkká to rozmasírovat přes tu bolest :pensive:
24. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
My jdeme dneska na 2. hexu. Vždycky nás objednává na 11, aby jsme tam nebyli s nemocnýma (stejně tam vždycky nějací jsou :confounded: ) a to mi nevyhovuje. Mně by se to šiklo tak na 9.
Akorát minulou neděli jsme byli u známých a jejich holčička má teďka neštovice, tak nevím, jestli by se s tím očkováním nemělo počkat, jestli je taky nedostaneme. Budu se jí muset zeptat.
24. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
No inkubační doba je asi dva týdny, to by teoreticky mohl něco dostat. Tak na to upozorni a uvidíš.

Naše dr. má poradnu zvlášť, úterý a čtvrtek od půl 11. Pro nemocný má do 10.
24. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno..i když u mě to teda moc neplatí,jsem jak přejetá parním válcem..sem jí zkoušela v noci dát čajík když se vzbudila moc brzo na kojení třeba po 1 1/2 tak si trochu cucla,usla,ale bohužel jen tak na hodku a to už jsme musela dát kozu..
Jíto ona se vzbudí a vždycky tak 5-6 minut pije ze začátku hodně pak už jen dudlá,ale stále poliká, jakmile zjistím že už jen dudlá naprázdno tak jí vracím do postýlky..
Blani tak uvidíš co ti doktorka na ty neštovice řekne a to nevadí u takhle malých dětiček že dostane neštovice?
24. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Ona má taky poradnu zvlášť v úterý a ve čtvrtek odpoledne. Nevím, proč nás zve na dopolko.

Hani, to se nedivím, že jsi nevyspalá :frowning2: . Já myslím, že to nevadí. Lukášek od Katulen už je měl taky. Zase je lepší, že tak malé miminko si to nebude škrabat. Větší dítě už jo.
24. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Hmm to je vlastně pravda..já je měla až ve 13 letech a to svědění bylo fakt hrozný..
Tak at vám to dobře dopadne.. :slight_smile:
Ještě jsem se chtěla zeptat jak často se mění dudlíky na lahvičkách?
24. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak jsme konečně objednala cestovní postýlku,nakonec jsme se rozhodla pro tuhle http://www.babymarket.cz/1408,cestovni-postylka-caretero-medio-red.html
Ted ještě tu jídelní stoličku a zas bude na delší dobu pokoj.. :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Hmm tak nic nechápu proč to nejde otevřít :angry:
24. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, dobre ranko :slight_smile:
hani, mne ta postylka nejde zobrazit..
jakou budes objednavat zidlicku?
jinak my dnes v noci dobry, tak to mozna vcera bylo jen vyjimecne, dnes kojo nejak v jednu a pak az v pul 7. :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Možná to mají nějak chráněné.

Dudlík na lahvičce možná tak často jak ten cucací, pokud je používaný denně. Ale nevím, já jsem ještě na flašce neměnila. Furt vypadá jak novej.
24. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
http://www.babymarket.cz/1408 cestovni-postylka-caretero-medio-red.html
24. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak se omlouvám že jsme to tady takhle zaplnila a úplně zbytečně..sem se chtěla pochlubit a ono nic :frowning2:
Andreasku židličku chci tuhle http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-scarlett-kombi-75-11-w-borovice-olse/ snad půjde zobrazit aspon ta židlička..
24. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Už mi to jde akorát jí mám z jiného krámu o 200kč levnější :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ta židlička vypadá dobře. My bysme chtěli v třešni, ale to jsem nikde neviděla.
24. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
juu hani taky chces drevenou :wink: ta je moc hezka a mas i stolecek se zidlickou, tak to je muj horky favorit :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Blani já když hledala barvu postýlky jako máme ložnici tak to bylo fakt něco,musela jsme si o 500kč připlatit než za obyčejnou barvu jako třeba buk atd a nakonec je ta barva úplně jiné než jsem chtěla,takže na to už kašlu,tahle se mi prostě líbí a hotovo..
Sofinka už do 7h spí,to je sice pěkný ale má spát v noci a ne přes den..jí potřebuji přebalit,podle toho kolik toho vypila ta plena musí být plná po okraj :confounded:
24. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jééééé, ta postýlka je krásná :slight_smile: .
Hani, fakt? Je fakt, že tady ta vypadá dost tmavě. Má spát v noci, to jo, ale zase to vem z té lepší stránky, nebude protivná, když se vyspí :wink:
24. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Andreasku určitě dřevěnou,neteř jí má a ještě ve 2letech to využívá na papání i hraní a kreslení..to u té plastové pak nejde se mi právě líbí jak to jde přestavět..a je super že to má tu výpln na sezení takže je to dřevo nebdue tlačit..
Holky co ta postýlka líbí? :confused:
24. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Hani, odeslali jsme to zároveň, postýlka je moc krásná :slight_smile:

Jdeme se pomalu chystat. Vždycky nevím, do čeho ho oblíct. Svítí tam sluníčko a je tam teplo, ale přitom tam teplo není :grinning:
24. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
jee hani, ta cestovni postylka je dost podobna te nasi, je pekna :slight_smile:
holky ted mi prisly saticky vanocni pro sabinky z inzerce tady z modreho konika, jsou suprovy, musim sabcu vyfotit :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky

tak u nás noc dobrá, budíček v 6 a pak až v 8.

postýlka krásná.

andrej: jsem zvědavá na šatičky
24. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.