• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
dobré ránko,
holky ta inkubační doba u pl. neštovic je 14-21 dní, určitě na to mudr. upozorni.
My včera byli na plicním kvůli nezhojenému ramínku a jakmile si přečetla pozn., že prodělal pl. neštovice, ani mu to ramínko nemačkala, jenom propíchla a nechá se to vyhnisat samo, mám mu na to dávat Framykoin :unamused: .
Prý je to zásah do imunitní reakce (pochopila jsem, když by mu to vymáčkli) a to on už měl teď těmi neštovicemi, jo a očkování (hexa) zatím vůbec, min. 14dní až měsíc po neštovicích :frowning2: .
Ale stejně nemůžem to ramínko není dobré :pensive: .
24. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Evule to bych taky brala,jak to děláš že ti Davídek tak krásně spinká? :confused:
Andreasku tak jí vyfot já ty štaičky neviděla tak jsme zvědavá,určitě budou Sabince slušet :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
hani vyfotim nejak k poledni asi co prijdem z venku ju :wink:
dam pak info, ze uz jsou v albicku :slight_smile:
i s postovnym za 180 kacek to jde, ne?
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky, ale s těma dřevěnejma židličkama - do ní můžete dát děcko až když samo sedí. Rozhodně se nedoporučuje dítě nějak obkládat polštářkama apod. jako se to dělalo dřív.
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Jmiso a odkdy dítě samo sedí?V 7 .měsících už snad jo,né?
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Dneska bude mít Alex brambor s mrkví, měla jsem zbytek mrkve, tak jsem jen dovařila brambor a zítra už bude mít jen bramborovou kaši, asi mu tam dám trochu mýho mlíka :grinning:
Hanko, jak který. Neteř seděla až v 8 měsících.
Jo a taky se to dřevo dost blbě udržuje. Jako mýt z něj mrkev bych fakt nechtěla :grinning: Děkuju, že nás v prodejně přemluvili na tu plastovou chicco :grinning:
24. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Bréé ránko :slight_smile:
Hany ta postýlka je supráááááckáááá :dizzy_face: :dizzy_face: vybrala jsi moooc dobře a ta židlička je taky pěkná :wink: teda koukam že Honzík Sofince to spaní nějak málo vysvětlil :confused:
My měli noc taky super spinkal do 5 :dizzy_face: a pak kojo v půl 9 :sunglasses: dnes to bylo bez nočního plakání :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Káto děkuji-to jsme ráda že se líbí doufám že bude dobrá,protože u toho vybírání jsme strávila 2h :confounded: to je hrozný než se člověk pro něco rozhodně..
Dneska stahnu fotky s fotáku do pc tak pak ti je pošlu,akorát jsem zjistila že jsme se vůbec nevyfotili všechni čtyři dohromady,jsem já to ale trubka jsem mohla vrazit foták mámě a bylo by to,jenže mě to vůbec nenapdalo :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Hani no mě to napadlo až v autě při cestě dom :sweat_smile: že nemáme společné foto,ale myslím že to určo někdy příště napravíme :wink:
24. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
To budeme muset :slight_smile: je škoda že si na to ani jedna z nás nevzpoměla,no holt je vidět že myslíme jen na dětičky :grinning:
Pošli mi pak emailovou adresu..
Pořád přemýšlím zda se půjdem dnes zas projít jen tady u nás mezi barákama nebo mám vzít auto a někam popojet do přírody..když mě se nechce jít samotný :frowning2:
24. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Hani IP :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Hani, asi to bude tím Um, možná víc zasytí nebo nevím...
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Teda koukam tady je narváno :confused: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
káťa: viď...úplný fronty :grinning:
24. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsme zpět od dr. Naočkovaní nejsme, ale proto, že tam bylo hodně nemocných, tak máme přijít mezi 1 a 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky tak já vás opouštím, ve čtv. u nás bude akce okna a tak se klidíme s Davčou k našim. Bude se mi stýskat.Papa
24. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Evi, tak si to u vašich užijte. Hlavně ty, určitě si odpočineš :wink: . Pa pa :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mareček si teďka oblíbil, že mu papám ručičky. Strašně se u toho řehtá a aji mi je sám strká do pusy :grinning:
24. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak Sofča konečně usla..po půl hodinovém uspáváni to vzdala a usla,až se probudí tak vyrazíme ven.. :slight_smile: i když u nás to teda fouká zas jak včera.. :angry:
Blani takže tam musíš jít ještě jednou? :confused: To bych byla docela naštvaná se tam hnát mezi nemocný a aby mi pak řekli že mám přijít až odpoledne..
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Taky se mi nechce. Ale lepší, než abysme tam něco chytli :unamused: . Po cestě jsem si říkala, proč nás hnedka nevzala, ale možná bude chtít ještě vyvětrat ty bacily...
24. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Káto email odeslán :wink:
Mám v albu Sofie 2 pár nových fotek tak mrkněte,je tam i Káti Honzík a úplně na konci ségry Péta :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Evulko tak pa pa :slight_smile: užij si to u rodičů a dobij baterky :wink: :slight_smile:
Blani teda to je k vzteku :angry: to vás fakt nemohla na to odpoldne objednat rovnou???? :confused:
Hani tak šup do pelíšku a dej si taky šlofíka :wink:
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Káto já kdybych si ted lehla tak bych byla ještě praštěnější,mě odpolední ležení nedělá dobře,to si radši půjdu lehnout večer dřív i když nevim chci čučet na ordinaci a žehlit..
Evule užij si to u rodičů..papa
24. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hani, hezké fotky. Babička vypadá mladě a Petřík je krásnej :slight_smile: . Tady http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fhanka.knizkova&vImageID=3564979#navigator mi Sofinka přijde hodně podobná Sabince od Andreaska :wink:
24. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sem si ted prohlížela Andreaska album a má tam moc pěkné fotky Sabinky :slight_smile: to bude kočka a jak je fotogenická,se tatka zblázní až mu vyroste,nebude stíhat odhánět nápadníky :slight_smile:
Jdu prohlídnout i ostatní albumu,at vidim jak prckové rostou.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hani tak to jo :wink: a děkuju moc za fotečky :dizzy_face: večír ti pošlu ty naše :wink: teď se chystáme ven aby se to naše zvíře aspoň trochu vyspalo :wink: :grinning:
Blani :grinning: :grinning: jj možná bude Dr.větrat se savem v ruce :wink: :grinning:
Tak my jdeme papa :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
No Blani co to vidím žádné nové fotky Marečka-koukej se polepšit.. :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Kači :grinning: .

Hani, já vím, já je mám ve foťáku a teď jsme měli nahranej nějakej jinej windows a nešlo to stáhnout. Ale už to jde, tak možná večer, jestli mě Mareček nechá :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.