• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No nic, asi půjdem, ať to máme za sebou :pensive:
24. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak jsme doma z venku a už po obědě.
Alex měl dneska brambor s mrkví, bra,bor prvně. Nejdřív to převaloval v pusince a koukal divně, ale po páté lžičce si zvykl na ten brambor a zblajznul 150g, zapil to dvacítkou vody a teď tu huláká na zemi.
24. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
hanicko diky moc za pochvalu fotek se sabinkou :wink:
uz jsem pridala dve v satickach :grinning:
jinak jsme byly venku a nakoupit, ted si jdu dat kafco a nejakou sladkost, sabca je na zemi a laskuje s bellinkou :grinning:
24. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Andrej, koukám, že se vyblbneš s tím foťákem :cry:
24. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jmisa- to se máš, že ti malej takhle pěkně baští - Mareček dnes prvně ochutnal brokolici (z lahvičky) a moc se na to netvářil, ale trošku snědl, tak 3 lžičky odhadem a pak jsem mu dala na dojedení mrkev s bramborem z lahvičky - to snědl půlku a ke konci jsem mu tam přidala trošku té brokolice, tak se zarazil, ale zbaštil to, takže zítra do dostane smíchané :grinning: a jsem na něj zvědavá, jinak bude o hladu - resp. o MM :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
jsem musela chca necha vyrazit ven i v tom dešti, aby Mareček alespoň chvíli spinkal - venku jsem s ním byla 1/2 hodiny a byla jsem turch a pak jsem ho nechala spinkat v kočárku pod střechou asi 1/2 hodiny a zatím jsem umyla nádobí a teď dospává v chodbě :wink:
24. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak jsme zpátky, hexa píchlá, neštovice teď prý lítají všude. Vážíme 4650g :slight_smile:

Andrej, Sabinka je kouzelná v těch šatičkách. A jak krásně ti pózuje :wink:
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Andrejko - moc super fotky, ty máš tak hodné děťátko :slight_smile: :dizzy_face: , až ti to závidím :dizzy_face: , to Mareček by se určitě vztekal, takhle ho fotit a nastavovat - on se chce pořád přetáčet :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Hani - teda ten Péťa, ten má ale háro :grinning: :grinning: :grinning: super fotečky a babička je opravdu mladice :slight_smile: kolik je mamině?
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
blka - tak to je super, že už to máte za sebou - my pořád nemáme žádnou hexu, TBC má pořád stroupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
jitko a proc brecici smajlik? :confused:
24. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
kacenko diky :slight_smile: no nemysli si, sabca taky neni jen blondatej andilek.. taky to umi pekne roztocit obcas :grinning:
no a pri foceni docela drzi a kdyz tak delam blbiny :grinning:
24. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Andrej, protože jsem se překlepla :grinning:
24. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak jsme zpět z procházky..Sofča ještě dospává v kočáru..jsme to měli akorát ted začlo pěkně pršet..
Jmisa taky závidim že ti Alex všechno spapá a z ničím nemá problém..
Káto mamce bude v lednu 50 let ale vypadá dobře leckdo si jí spletl s moji sestrou :slight_smile: malej je fakt hrozně vlasatej,jsme zvědavá zda mu to vypadá nebo zůstane :slight_smile:
Andreasku fotečky máš fakt luxusní je vidět že tě to baví a máš šikovnou modelku..já mám na tohle taky dobrej foták,ale nějak nejsme schopná něco pěkného nafotit..
24. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Blani, tak takovou váhu měl Alex někdy ve dvou měsících, a to byl při narození "podměrečnej" :grinning:
24. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojky holky,tak Vojtíšek absolvoval svoji první hexu,a byl moc statečný skoro vůbec neplakal.Taky paní doktorce ukázal jak si umí strčit nohy do pusinky,takže říkala že to děti dělají a když ho otočila na bříško a milostpán si vyndal ruku z pusy tak se krásně vzepřel na rukách,tak nás paní doktorka moc pochválila a říkala že na tohleto čekala.Jinak vážíme 7220g.Na další hexu jdeme 21.12.Ještě nás tam vcucla.
Jinak můžeme pomalu přidávat ovoce,my sjme zatím jen nazelenince a od ukončeného 6měsíce můžeme i bílý jogurt.
Andy Sabince to v štaičkách moc sluší.
Hani moc krásné fotečky
24. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Hani, no jíst by mu šlo, to jako fakt :grinning:
24. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Andrej, už jogurt jo? Jsem měla zafixováno, že až tak v 8 měsících. Asi budu muset studovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Zrovna jsem Alexovi dávala bodyčko 3-6 měsíců a jako je mu jen tak tak, budu muset kupovat už 6-9 :confused:
24. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Teda Blani ten Mareček je ale droboučkej prcíček :slight_smile: v 5.měsících váží 4kg to některé děti mají i třeba 8 kg v 5.měsících :grinning:
No Andy co je s tebou už jsme ti chtěla psát zda jste ok.. :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Jitu no říkala že začátkem 7měsíce už můžeme.Ale já jsme taková že necpu páté přes deváte.Jetě ani ovoce nedostal,ale už pomalu začnu dávat.Však jsem ji říkala že mu zelenina chutná více než mlíko.
Hani už jsme v pohodě.Jindra šel už dneska do práce,volal mi že se mu dělá ještě blbě když něco sní.Ale já už jsme oki.Byla to nějaká viroza ze vzduchu anebo něco z jídla,ale je fajn že že to bylo tak rychlý a je to za námi.
Blani Mareček je opravdu drobeček.To já si říkám že Vojtík je parátko,ale na Marečka teda nemá.
24. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
jitko tak to jo :grinning: ja si rikala.. :grinning:
hani, mas opravdu mladou pekne vypadajici maminku, moji je 46 a taky nam obcas rikali, ze jsem jak segry :slight_smile:
to foceni me bavi moc, ale jsem v tom jeste maly kapo :grinning: dekuju.. a jestli mas nejakej lepsi fotak, tak taky zkus neco pekne vyblejsknout :wink:
blani, takze na prohlidce vse v poradku? a s tema nestovicema prosim te nestras.. bojim bojim :confused:
andrej, pekna vaha :slight_smile: vy me tak lakate s tema prikrmama, ja nemam co psat, jelikoz jsme porad na kojeneckym mliku :grinning:
24. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
To je dobře že už to máte za sebou hnus jeden fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vojtíšek je moc krásnej,jsem se koukala na fotečky,má krásnej pohled,to se budou holkám podlamovat kolena :slight_smile: ..ale ta vaše kamarádka nevim jak se jmenuje je teda pořádnej kus ženské,kolik jí je a kolik váží? :confused:
24. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Andrej a maso už dáváš?
24. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Andy myslim Elišku.. :slight_smile:
Andreasku máme Canon 450D co máte vy za fotáček?
Andreasku my jsme na mlíku a kašičce,jinak jsem příkrmy taky ještě nezačla dávat...
24. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jitu :grinning: . My ještě oblečeme 0-3 :grinning: .

Andrejko, krásně Vojtík váží. My jdeme na poslední hexu den po vás, 22.12.

Mudra říkala, že ne všechny děti musí být baculaté :grinning: a že kdyby vážil víc, tak ho ani neunesu, že su jak sirka :grinning:
24. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Andrej, my jsme taky na mlíku :wink:
24. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Sofča taky neni baculatá..faldíky nemá skoro žádné...
Blani a kolik vážíš a měříš že jsi jak sirka :grinning:
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Jitu zítra dám masíčko.Já teda zatím pořád kupuji ty skleničky.Tak mám koupené kuřecí s bramborkem a mrkví.Tak uvidíme.Dneska měl jen brokolicí s bramborkem.Ty už asi vaříš,ne?
Andy ono není kam spěchat,poku Sabinka prospívá,nebudí s ev noci pořád hladem,tak jen koj.
Hani děkuji moc za pochvalu.JJ jsem ráda že už je to za námi,trvalo to sice jenom jednu noc ale i tak.A jsme ráda že jsme k té doktorce nemuseli včera
hani však dneska už tam zase obletoval roční holčičku,jsme se setkali na lehátku u sestry při oblékání,tak ji začal omákavat pusinu :grinning: a ona pak zas jeho,ještě že si oči nevypíchli.
Určo myslíš naši Elišku :grinning: tak jí bylo 2.11 tři měsíce a jak byli u nás tak vážila zhruba 7,6kg.Ona je ještě k tomu krátká,takže vypadá opravdu srandovně.
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
hani, my mame canon1000D, mate lepsi nez my mozna, nerikej mi, ze nic pekneho nenafotis :wink:
udelej si cas, vytvor pekny pozadi, naparadi sofinku a at uz to svisti :grinning:
blani, tak to jsem rada, ze nejsem sama :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.