• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak to nechcu :grinning:
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj koukám že tu řešíte váhu...tak já mám 54kg a 158cm :wink: ještě pořád 7kg nahoře a asi už zůstane
24. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Čau Šmouli, co malá Markétka, je na světě?

Jdu uspávat :pensive:
24. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj smouli, ja mam 173 cm a mam 64 kg :wink:
24. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Andrej, no ta mrkev mi vyšla na tři dny, brambor jsem trefila na dva dny. Myslím, že stačí ty 2-3 dny, spíš dva, tři jsou maximum, nechce se mi to mrazit. V tom papinu je to během pár minut.

Blani, mně ani moc nesyčí, ale ten, co má máma syčí jak blázen. Já to hned pod ním stáhnu, jak zaslechnu sykot a ono to v pohodě stačí. Mámě syčí, ikdyž má staženo.
24. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Jo a uchovávám v lednici, mám tyhle http://www.vsedobytu.cz/kuchyne/dozy-a-nadoby/potravinove-boxy/

V tescu prodávaj napodobeniny, ale tohle je lepší, líp to těsní.

Jo a papin bych chtěla nový, asi tenhle
http://www.etescoma.cz/bio-exclusive/tlakovy-hrnec-bio-exclusive-duo-4-0-a-6-0-l-p-204333.html?cPath=202156
24. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak mi Mareček usl u prsa :confused: . Doufám, že už to vydrží a nebudu muset chovat :pensive:

Jitu, nám taky syčí, i když to je stažený. A tu nádobu mám tu z tesca. Ale mám v ní jenom olej z friťáku. Ale ve srovnání s ostatníma dózama, co mám, těsní super :grinning:
24. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo, a manža si naměřil 37,9 ale MUSEL jít na florbal. No chápete to :fearful: :zipper_mouth:
24. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ja se zas trochu toho papinaku bojim.. :sweat_smile: nemam ho a ani moc nechci..
24. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Hmm, to je teda dobrák. To bych ho vykázala z bytu, kor když je malej čerstvě naočkovanej.

já do manži rvu preventan, bay domů nic nepřitáh, do sebe teda taky. Současně mu vyhrožuju, že v případě nemoci jde bydlet k mamince :angry:
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Andrej, kdyby v něm nevařil manža maso, tak ho taky nechci. Já v něm nic nedělám, jenom ho musím umývat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, kdyby něco měl, tak by asi taky šel :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak sotva jsem to dopsala, tak začal Mareček mrčet. Chvilku jsem ho chovala a nalomenýho dala do postýlky a zatím je tam ticho, tak asi usl (někdy to tak funguje) :slight_smile: . Ale doufám, že to není jen na 1/2 hoďky a pak celej proces znova :pensive:
24. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak nazdárek,
konečně máme po dvou dnech nahozenej net, no řeknu vám bylo to dlouhý :slight_smile: a to dočítání taky :grinning: jsem se ani neměla komu ráno pochlubit, že malej vydržel chrnět pěkně do 5 tak jsem zvědavá dneska. my mrvičku dáváme od neděle. v neděli v pohodě v pondělí mu nějak nepříšla k chuti tak jsem mu tam dneska přidala trošku mlíka a jak mu jela. zítra jsem chtěla zkusit brambor, ale asi pojedem za ježíškem tak to nechám na čtvrtek. jitu díky za odkaz je to teda docela drsná metoda :sweat_smile: hlavně to s tím zvracením, myslím, že nejlepší bude asi nějaká střední cesta :slight_smile: jinak všichni máte krásný nový fotečky :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
pardon mrkvičku :grinning:
24. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj Sun, za jakým ježíškem pojedete :confused: ?
24. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
A to je super, že Filípek tak krásně spinkal :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Markétka se narodila v 16h....má 45cm a 2100g je v inkubátoru :frowning2: měla problém s dýcháním, snad už ok....ona bude bojovnice...ale prý to vypadá že tam bude do vánoc asi...tak možná půjde pak poklad domů a bude tam za ní jezdit :unamused: :slight_smile: :pensive:
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Šmouli, dneska? Ale váha je pěkná, na ten týden, kdy se narodila :slight_smile: . Určitě je bojovnice. V inkubátoru jí bude teploučko :slight_smile: . Tak oni ji pustí domů asi v den termínu. Ale určitě to zvládnou :wink:
24. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Budu se dívat na ordinaci. Tak dobrou noc :slight_smile:
Ahoj kočky :slight_smile:
Nám vypli proud a taky tu byla tchyně a koupání a prádlo a tak mam čas až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Šmouli teda tak Marketka to vzala hopem :confused: moc držíme palečky ať je v pořádku a ať jde na vánoce domů :slight_smile: posílám hooodně síly do boje :wink:
Andresku papíňáku jsem se onehdá taky bála ale co ho máme nedám na něj dopustit :wink: omáčka je za půl hoďky a to je fakt znát než ji cmudit celý dopoledne :wink: :grinning:
Šmoulo tak to máme skoro stejně :wink: jen mam o malinko míň cenťásků :grinning: 155,5 cm a momentální váha je 54,ale zjara se dotoho obuju a snad to srazím na svých 48-49 kilásků
Jinak Andresku a Blani taky stále jen kojíme a jen večír malýmu rozmrazím MM :wink: :slight_smile: aby se na noc pořádně napucnul páč to mu jen kojo nestačí :sweat_smile: :slight_smile:
Sun to byl absťák co? :wink: :grinning: :grinning:
blani nakupovat :grinning: na vánoce. šmouly tak držím palce se markétce daří dobře, hlavně, že už je to dobrý s tím dýcháním a pokladovi přeju at má hodně síly a aby byli obě holky brzo v pořádku doma. :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
no kačí to mi povídej :grinning: :grinning: tak já ordinaci mám jen puštěnou jako kulisu poslední dobou se na to už nedá ani dívat, nejhorší je ta kristýnka ta je fakt na ranu :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sun no taky sem tam jak vidím kousek ordinace tak teda Kristýnku bych utloukla :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
no teda, kde všichni jste :slight_smile: no asi taky půjdu brzo spát ráno vyjíždíme v osm, a my než se vypravíme to je na dlouho :slight_smile: jo ještě dotázek, když se dávají ty zeleninový příkrmy, kdy můžu dát potom třeba s masem a kdy potom zavádět ty ovocný?
24. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj Sun už jsme si říkala co je s tebou že se ani neukážeš...a kam jedet nakupovat?
Markétce i její mamince držim palečky,Markétka je holka šikovná ta to všechno dožene a na Vánoce už bude doma.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sun já jsem tu,ale nakukuju a koukam že tady furt nikdo :wink: :grinning:
Hani zrovna pracuju na těch fotečkách abych ti je mohla poslat,ale náš PC je děsnej šnek :angry: :angry:
24. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mě už ordinace taky neba..ta kristýna je totální blbka..
Sun s příkrmama nevim,já jen vim že se má začít zeleninou,dál jsem to ještě nestudovala...zkus ale tu adresu kojení.net tam je toho hodně...
Káto v pohodě tak je dyštak pošleš zítra :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
hani no normálně mě odřízli :grinning: chudák notas je ještě v opravně, bylo to vážnější než se zdálo, tak jsme museli vyřešit připojení na druhej počítač. jedeme do českých budějovic, doufám, že nakoupím všechno co potřebuju a budu mít od vánočních nákupů pokoj :slight_smile: no doufám. srazík byl super co? třeba se k vám někdy připojím, až vyrazíme do klatov.
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sun jj srazík byl moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: a že byste zavítali do Klatov???? :astonished: :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani a máš to doma :wink: a povedlo se mi konečně poslat všechny najednou :grinning: :grinning: hurá hurá hurá :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
no spíš až tak v létě nebo až bude hezky, jak tam táta pracuje tak přespat by jsme měli kde, tak by to nebyl problém, horší je to s časem :grinning: a to hlavně u toho našeho tatky.tak já jdu chrnět at jsem zítra na ty nákupy fit. martin bude vozit a já budu lítat po krámech to bude den. :grinning: tak toho moc nenakecejte to dnešní dočítání mi docela stačilo.
24. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.