• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun tak dobře zítra pořiďte a ta budu se těšit že vám ty Klatovy jednou vyjdou :wink: :slight_smile:
Já se taky musím odvalit od PC-manža po něm touží :wink: :grinning: tak páááá a dobrou
24. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak já jdu se psem,umýt se a spát..Tak dobrou..já to zas budu mít naprd..ale třeba překvapí :confused:
Sun užij si nakupování,ty se máš že už to budeš mít vše,já zatim ani nevim co kupovat..
Káto fotky přišli.. :slight_smile: já mám maila taky na starý jmné,vlastně i tady to přihlášení,jelikož nejsem Knížková ale už rok a půl Dvořáčková :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky taky jdu do hajan, mozna jeste kouknu na kousek ano, sefe :slight_smile:
dobrou noc :wink:
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj všem.
Na oslavu pětiměsíčnin si to tu Alex označkovala pochcal mi i záda, fakt zlatíčko :grinning:

Sun, já bych v klídku tak měsíc zkoušela zeleninu, pak přidala maso a pak teprve ovoce na sváču.
25. lis 2009 v 06:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Andreasku taky jsem včera koukala na Ano,šéfe a teda ta ředitelka to byla pěkná krááááááva co? :confounded:
tak u nás noc parádní :slight_smile: pucík vydržel skoro do 6 :dizzy_face: :dizzy_face: ale já se ráno probrala s pobolíváním v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je mi dobře jen teda ještě trochu rýma :pensive: takže si dělám zapařovací zábaly :wink: a to musím dneska do města,no jo no to je to počasí :rolling_eyes: sice je krásně,ale ty potvory bacily nevymrznou a otravujou nám život :angry:
25. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
dobré ráno,
jitu díky za radu, a všechno nejlepší k pětiměsíčninám :slight_smile: kačí vy tahle krásně spinkáte, tak to je super. a ty at si brzo fit, ono toho ted bude všude plno tak se tomu asi těžko vyhnem.
25. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
Sun jj to by musel bejt zázrak aby to člověk nechytnul :wink:
tak si koupím šípkovej čaj sypanej a taky medík-ráno ho manža dodělal a budu se kurýrovat :wink:
25. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jitko, alex je teda fakticky zlaticko :grinning: uz je to velkej chlap :slight_smile:
kaci, tak se pekne vykuryruj, taky jsem nedavno nebyla uplne fit, ale caj s medem a citronem to vyresil :wink:
ja se kaci divala na ano, sefe jen na tu prvni pulku do reklamy, pak uz nevim, co bylo s reditelkou.. :confused:
25. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
jo a jitko, fakt ti diky moc za tip na fotolab!
predstav si, ze odberove misto mam tady v chabrech v samosce, dnes mi prisel mejlik, ze kalendar je k vyzvednuti :slight_smile: zadala jsem zatim jen jeden na zkousku..
a vcera jsem objednala pfka :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, všechno nejlepší k 5-měsíčninám :slight_smile: . Hezkej dárek :grinning:

Kači, ať jsi brzo fit :wink:

Sun, dobře nakup :wink:

Hani, já taky ještě vůbec nevím, co budu na vánoce kupovat :frowning2:
25. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Tak já taky nemam nejmenší šajn co kupovat k vánocom :sweat_smile:
25. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
To su ráda, že nejsu sama :sweat_smile:
25. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
no holky, ja na vanoce uz neco malo mam, nebudu to letos asi nijak prehanet..
budou kalendare, pro mamku kupon na nakupy, tomik cdcko pro unavene rodice viewegh, sabinka par drobnosti mimo jine i tu motyli vilu od lamaze, to jsou zatim jen malickosti, ale i tak nebudu kupovat nic draheho a velkeho.. tomikovi urco manzestraky nejaky pekny, mamce jeste mozna parfem, brachovi zatim nevim, bellince dobrou kosticku :grinning:
25. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Blani :wink: :grinning:
tak my máme zatím kalendáře a to je všechno :sweat_smile: a malýmu jseště přijde poštou lamazák :wink: ale taky to nebudeme nijak řešit tchyně dostane septob box a drogerku a teda ten kalendář a hotovo :grinning: naši kalendář a nějakou drobnost(asi taky drogerka :sweat_smile: jak originální že? :grinning:) babi děda asi knížky nebo dárkový koš-co taky kupovat když mají všechno :sweat_smile: jen Radkovi nevím co :confused: potřeboval by zimní bundu,ale mam už dobře 3 roky problém ji sehnat páč je vysokej a potřebuje tu bundu docela dost dlouhou aby mu netáhlo na záda a teď se dělají jen samý krátký :confounded: :angry: to je prekérka kdyby měřál jak já do metru šedesát tak takovej problém nemá :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Andrej, mně taky přišel emajl, že mám k vyzvednutí, ale zajedu tam asi až zítra.
25. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo a od včéra si Alex cucá palec u nohy a nejlíp se mu rénuje ve vaně, takže jsem ho několikrát lovila z pod lehátka. Naštěstí jako správného plaváčka ho to nerozhodilo :grinning:
25. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jitu :grinning: . Ale mě by to teda rozhodilo :grinning: . Mareček dneska ráno taky už neměl daleko, aby tam ten palec strčil, takže co nevidět tam bude :grinning:
25. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Blani, no to nesmí, když vidí mě, že jsem v klidu, zůstane v klidu i on :grinning:

Andrej, díky za nakopnutí, nechala jsem udělat pohlednice, vůbec mi to nedošlo :grinning:
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak my už taky ochutnali paleček na noze:grinning: a aji ještě 2 prstíky navíc se tam vešli :grinning: :grinning:
tak jdu do toho města :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: zatím pic :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky,
taky přeju Alexovi všechno nejlepší k 5. měsíčninám :slight_smile:
Noc klasika- v půl 4 a pak v půl 6 kojo a dohajal to u mě v posteli do 8 hodin :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Kači, čau :slight_smile:

My půjdeme na procházku.
25. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky..tak u nás v noci taky klasika,buzení po 3h..ale ráno vydržela spát až do 9h tak jsme vyspalá..
JInak všem Kačenkám přejeme vše nejlepší hodně zdravíčka,štěstíčka , hodné manžílky i dětičky :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Hani - díky za přání :dizzy_face:
když je dnes tak krásně, tak jsem sundala záclony a dala jsem je prát a chci umýt všechna okna, tak snad mi tatínek pomůže a bude se chvíli starat o Marečka :wink:
25. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Kačenko, já je myla v neděli. No a jak je dobrý zvykem - večer začlo pršet :grinning:
25. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
jmisa - a taky ti manža hlídal, že?
Mareček chce dneska pořád nosit. Teď na mě sedí a kope mi do klávesnice a plácá do rukou :grinning:
25. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
taky je mi jasné, že nejpozději zítra bude pršet, aby ta okna nebyla moc dlouho čistá :grinning:
25. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
my zatím na vánoce máme jednu hračku pro Marečka za 200 Kč z tesca a nic víc :pensive: naši řekli, že by chtěli meteostanici a tchánovci ocení tak leda něco do úst - tak asi dostanou štangli salámu :grinning:
25. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
teď si stahujeme ponožku :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
samo, že jak tady Mareček pořvával, tak byl už podruhé dneska pokakanej :grinning: taky v tom ty vaše dětičky nechtějí ležet - Marča vždycky řve tak dlouho, až nám to dojde a ono je teď už i pěkně cítit :grinning: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
si tady píšu sama pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: a při tom vařím polévku
25. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.