• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak odsud začíná pětiměsíční focení, stačí se pohybovat "další"
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#DSCN6097.JPG

Kačenko, jj, muž hlídal.
25. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Jmiso pěkný fotečky :wink: Alex bude takovej pohodář to je na něj vidět.. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jsme si ohřála šunko-fleky ze včerejška..
Až se Sofča probudí tak jedeme nakoupit do globusu doufám že tam nebude moc lidí..
Sem chtěla jet o víkendu na Chodov do obchodáku,ale docela se bojim sebou tahat Sofinku,jenže mi nemá kdo pohlídat a nějak ty vánoční dárky nakoupit musim :frowning2:
25. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
jmisa - Alex je fakt pohodář, zato ta naše hysterka už zase řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Všem Kačenkám všechno nejlepšííííííííí :slight_smile:

Jitu, hezké fotky. Hanka má pravdu, je to takovej pohodář :wink:
25. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Sem zjistila že musim koupit nějakej ten termo obal na lahve Sofča celkem začla pít čajík z lahvičky MAM kolikrát když pláče a dám jí trochu cucnout tak jí to uklidní,tak bych chtěla tu flašku nosit sebou ven jenže studenej jí ho dávat nechci..
Mám v plánu odstříkat mlíko a dát jí ho jestli už se umoudřila a začne pít s lahvičky i mlíčko..
25. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kačenko, našeho Marečka taky dlouho nic nebaví. Pokud nepočítám nošení :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Si nemyslete, on taky kníká, ale má i světlé chvilky :grinning:
Teď si dal brambory, sice jako žádný nadšení, ale coby strávník hodný jména tohoto rodu, zblajzl téměř vše a co nesnědl on, doluxovala po něm psice :grinning:
25. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jitu, to je teda jedlík :grinning:
25. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak jsem zase tuuuu :slight_smile: prachy v trapu a skoro nic doma-to je děs :unamused:
Hani a Blani díky za přáníííí :dizzy_face: :dizzy_face:
Hančí tak to by bylo super kdyby se Sofinka umoudřila s tou flášou co? :wink: a ty MAM jsou fakt skvělý :dizzy_face: ty termoobaly mají i v DM :wink:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak to je škoda že se ted do DM hned tak nedostanu..podívám se v Globusu,snad ho tam budou mít..já jedu taky na nákup,takže o penězích mi nemluv je mi špatně už ted.. :angry: :grinning:
Čajík celekm pije,sice žásná sláva ale třeba 40 ml vypije..a v noci když je ospalá tak to dokonce i saje tak jak se má.. :grinning:
Jmiso u nás taky dojídá pes.. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Hani, myslím, že i v Glóbu by mohli mít termoobal. No, vidíš, tak aspoň nějakej úspěch s flaškou :wink: . A 40ml čaje si myslím bohatě stačí.
Už sis objednala tu jídelní židličku? Teď jsem narazila na dřevěnou polohovatelnou http://www.detskyraj.cz/zbozi/7016-zidle-kombi-75-28w tak asi půjdeme do ní, když chce manža klasiku.
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hani tak 40 ml je super :wink: malej nedá ani to :grinning: a ten termoobal by tam taky mohli mít :wink:
Tak u nás dojídá manža :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Blani ta neni vůbec špatná..i ta cena je dobrá,já ještě nic neobjednala,pořád vybírám :slight_smile: ..koukni ještě na tyhle stránky tady mají taky celkem solidní výběr..
http://www.batoleshop.cz/katalog.php?kategorie=33762
25. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hani, díky, mrknu se :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mě v dětským shopu od termoobalu zradili, prý to nic nevydrží, že to tam chladne, lepší je prý malá termoska. :unamused:
Tak nemáme ani jedno. Teda termosku půllitrovku jo, tam uvařím vždy ráno kojovodu a pak během dne použiju, ale s sebou se mi půllitrovka tahat nechce.
25. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jitu já tetmoobal zkoušela a dobře 2 hoďky to tam v poho vydrželo :wink: po hodině ještě dooost teplý a po 2 vlažný :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
No ale zatím není zima :frowning2:
25. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky, teda dnes mame snad rekord, ted jsme dorazily, venku jsme od pul jedenacte, prijela holcina s malou andrejkou, seznamily jsme se na predporodnim kurzu.. venku je tak nadherne, zasly jsme si i na obidek.. ale ted bych si dachla :grinning: tak si udelam aspon silnejsi kafe, sabcu jsem ted nakojila, tak do dalsiho koja se ten kofein vstreba..
25. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
ahojík, zdravím též všechny Kačenky a přeji vše nej, nej :slight_smile:
Já jsem také nějaká nakřapaná, už od minulého týdne, byla jsem na výtěru z krku, no a včera šup a mám na to antibiotika :frowning2: , nějaká bakterie v krku, teplotu nemám, ale nejsem stopro v pohodě, tak snad to malému moc v mlíku vadit nebude, ale mudr. říkal, že ne :confused:
Já poslala Lukáška ven s dědou a babi a Anetku jsem jim taky přidala :sweat_smile: , musím sjet koupit svíčky s bodcem na adventní věnec, Anetka ho budou zítra dělat ve škole. No a večer ještě vyštrachat nějaké mašličky z vánočních ozdob, aby to měla komplet, větvičky jsem už v lese narvala o víkendu :wink: .
Tak zatím pá a užívejte pěkného počasí :wink:
25. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
katu, tak at ses zase brzy jako rybicka! :wink:
pak vyfot anetcin adventni venec :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Andrej, to jsi byla venku dlouho :confused:

Katulen, tak ať jsi brzo fit :wink:
25. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
blani to jo a mam toho plny kecky :grinning:
25. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
To věřím :grinning:

Mareček už hodinu spí. Kdybych věděla, že bude spát tak dlouho a ne obvyklou 1/2 hodinu, tak jsem si taky lehla :frowning2:
25. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
blani, jukni se ke mne do albicka, andrejka je jen o 14 dni starsi nez sabca, ale ma pres osm kilo :sweat_smile: :grinning: a je taky plne kojena :fearful:

no to mame nastejno, taky bych si sla kolikrat lehnout, ale rikam si, nebude spinkat dele jak pul hodinky a zrovna spi treba ty dve.. to je k nastvani no.. tak si jdi vecir lehnout driv :wink: co antibiotika, zabrala dobre?
25. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Tý jo, to je cvalda :sweat_smile:
Já chodívám spát kolem 9. Kdybych šla dřív, tak už tak v 8 :sweat_smile: . Ale stejně záleží, kdy Marečka uspím. Už ho slyším. Za chvilu bude jekot.
Jo, antibiotika zabrala. Ještě si vezmu dneska 1 a konec. Mamča mi psala, jestli je nechcu brát dál, aby nás uchránily proti chřipce, ale to se mi nechce.

Už brečííííííííííííííííí.
25. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak jsme z nákupu i procházky zpět..v Globusu ten termo obal neměli a neměli ani Sofinky oblíbenou kašičku,ale stejně jsem tam nechala peněz jako želez :confounded: Jo a koupila jsme od Nestlé nějaký mlíčko s kaší banánové od 4.měsíce jsou tam dvě krabičky,nezkoušela jste to některá?To chci vyzkoušet místo kaše..
Když jsme pak přijeli tak jsme vyrazili ven,půl hodiny jsem Sofii uspávala s brekem a nakonec spala jen 20 minut,to by mi kleplo.. :unamused:
Andreasku teda tý Sabinky kamarádky je teda pořádnej kus :confused:
25. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
blani jj, andrejka je macicek :grinning:
ja chodim spat az tak v 11, ale mela bych chodit driv, pak jsem rano nekdy protiva..
pockej a ty dnes nedobiras posledni? antibiotika vzdy radeji dobrat!
25. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Hani, tak to naštve :frowning2:

Andrej, ne, dr. mi napsala 2 balení a když jsem byla v pondělí na kontrole, tak jinej dr. mi říkal, že stačí do středy, ať si zbytek nechám na horší časy :grinning: . Že je škoda to do sebe cpát zbytečně.
Tak do 11 bych nevydržela :sweat_smile: . Právě vůbec netuším, kdy budu dělávat seminárky a učit se. Bože, na co jsem se to dala :pensive:
25. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
hani, no nejak pres 8 kilo ma, monika nekoji tak casto jako ja, ale o to dele zase.. a vubec zadne prikrmy.. je to zajimavy..
blani tak to jo, tak to uz radsi ta antibiotika nejez..
no skola je u me kapitola sama pro sebe.. prednasky, psat bakalarku a do toho se ucit na zkousky.. no fujtajksl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.