• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Je fakt zajímavý jak je každý dítě jiný,já taky kojim,každý 2h a Sofča pije tak 5 minut,pak už nechce,jenže Sofinka přibírá pomalu,tak proto jsme začla dávat kaši,která je kalorická aby něco nabrala..
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
hani ja kojim tak po tech 2 a pul hodinach, nekdy za dyl, nekdy zase uz treba po hodce a pul, sabca pribira tak akorat bych rekla, neni to zadnej cvalik.. myslim, ze sabinka a sofinka maji tak nejak podobne :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
No Sofinka měla v 5.měsících 5700g to myslim že Sabča má o kousek víc..Bych řekla že mám to mlíko nějak málo kalorické,že jí málo zasytí,nebo má sofie moc rychlé spalování,je divný že jedno kojený dítě přibírá hodně myslim tim tu Andrejku a druhý kojení dítě přibírá pomalu tim myslim Sofii..
25. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahojky holky,tak dnešní noc docela masakr.Vojtíšek s enám vzbudil ve čtvrt na jednu,měl zvýšenou telotu,byl protivný,celý hořel,tak jsem mu dala panadol baby,jenže to vyzvracel,poblil sebe,mě,i postel,takže převlíct,umýt.Tak jsme mu to zkusila dát na lžičku,a znovu zase všechno poblité.Jindra převlíkal postele,já Vojtíka,nakonec nějak usnul,ráno jsme mu ten Panadol zkombinovala s čajm a chrupkali sjme do devíti.V poledne přijela mamka tak sjme byli venku,zašli do sekáče,měli slevy,tak jsme si odnesla plno věcí.Vojtíškovi už je lépe,akorát mi nechce dneska nějka papat.Udělala jsem mu mlíko a nic,takže v podstatě on jedl pořádně jenom oběd.No doufejme,že se dneska pořádně všichni vyspíme.
Já kojím taky po 2 hodinách. A když už je protivnej, tak aji dřív. Ale pod 1,5 hodiny nejdu.
Andy a to měl reakci po hexe nebo co mu chudákovi bylo?Já dávám panadol čípky ty mi nevyblinká a jsou dobrý,pokaždý nám zabrali..
25. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Hanko, když malá pije jen tak krátce a není zdatný savec, tak pije hlavně to přední mlíko a to není tak výživný jako to zadní. Řešení by bylo odstříkat to přední než ji dáš prso.

Blani, ATB by Ti na chřipku nezabrala.
25. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
My jsme doma z posledních vaniček, v úterý už jdeme do bazénu. Alex nás měl oppět na háku. Předminule měl celou dobu v puse ruce, minule řehtačky a dneska palec od nohy. To je pak vskutku dost namáhavý ho neutopit :grinning:
25. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj maminky, potřebuji zjistit od zkušených jestli je možné, že jsem těhotná když MS přišla o šest dní dříve a trvala den..druh den už jen doznívala- špinění..nikdy se mi to nestalo. Sex nechráněný, snažíme se o mimi :slight_smile: ... Podotýkám nebylo to jen špinění, normálně jak to bývá u ms, ale zaráží mě ta krátká doba.. stalo se to některé z vás?
25. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Alushka, teoreticky, pokud přišla o 6 dní dříve, tak to bylo nějaký 6-8 den po ovulaci, záleží jakou máš luteální fázi, tedy jak dlouhou, no a v tu dobu by mohlo jít o krvácení stran zahnizďování zárodku. Moje rada - vyčkej do dne očekávané MS a udělej si test.
25. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Já nevim jestli pije málo,mě přijde že pít 5-6 minut neni tak hrozný,ona se potom vždycky sama odtahne že už má dost a vydrží tak 2h do dalšího kojení..jak dlouho pije Alex?
25. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
No Alex tak 10 minut, někdy i dýl a někdy na žízeň kratší dobu, ale Alex je teda savec :grinning:

Hanko, já to jen prolítla zpátky, jsem měla pocit, že si psala, že váha roste pomalu, tak proto jsem to psala. Jestli jsem si vás zase děcčata domotala dohromady, tak to pardooon :grinning:
25. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
taky jsem si říkala že je možné zahnizďování, ale každý to popisuje jen jako špinění, a ze mě prostě tekla krev...nechápu..ale díky, určitě si počkám na testik co a jak... :wink:
25. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Ne to jsme psala já že váha roste pomalu..tak aby pila dýl to jí nedonutim,tak jedině odstříkat to přední mlíko,aby taky došlo na to zadní..zajímavý je že když dopije tak já mám prso prázdný..
Jmiso si mě ted naladila na to plavčo,já už se tak těšim..a už je taky potápíte pod vodu?
25. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Hanko, no dneska to zkusila, šel mu pod vodu i nos a moc se mu to nelíbilo, tak budeme v bazénu začínat polejváním z hrnku.
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Andreasku a ostatní co jen kojíte budte rádi že nepřikrmujete..já ted Sofču přebalovala a po té kaši už žádné míchané vajíčka co nesmrdí v plínce nemáme..je to jeden velkej mega smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zlatý kojení :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Jo a prso určo nemáš prázdný, ono se mlíko tvoří při kojení, jen ho nejsou plné ty "trubky" a tak to na omak vypadá všelijak.
No boban trochu víc je cítit, ale zase není tekutej :grinning:
Mě se právě hrozně líbí jak pak ty dětičky plavou pod vodou s otevřenýma očičkama, to je super :slight_smile:
No nic jdu vařit kaši a ohřát čaj a pak koupat,dneska nás čeká koupačka ve velké vaně,jí tam napustim hodně vody,at si holka užije :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
My už dneska nekoupem, když jsme byli na plavču.
25. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Andrejko, teda :confused: . Ať je Vojtíškovi líp :wink:

Jitu, já si myslím, že by nepomohly. Teda, už do bazénu? To je šikula. A ty taky, žes ho neutopila :grinning: :wink:

Jsem dala Marečkovi sáček. To je radosti :grinning:

Manža má pořád teplotu a prý ho jinak nic nebolí :confused: . Ještě aby tak měl tu prasečí chřipku :zipper_mouth:
25. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
My dneska koupeme. Su zvědavá, jak manžu vzbudím :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
ahoj holky...jen jdu pozdravit,jen občas kouknu a něco počtu.....

míšo já taky malé leju z kelímku na hlavičku a sprchou přes obličej, ale začnu od shora a už automaticky zavře oči i pusinku , pak koupím něco na plavčo a zkusíme splívat na zádech :grinning: :wink:
25. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
splývat???? :fearful:
25. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Čůs baby, co novýho?
Jsem celý dny fuč, tak nic nevím..

Jdu vás letmo prolítnout, at jsem v obraze :wink:
25. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
blani, vy koupete vzdycky s manzilkem?
ja uz sabulika osprchovala, tomas prijel a jdem si dat tunakovou pomazku, dnes mame studenou vecu :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Andrej, jo jo :slight_smile:

Čau Charlie, a kde furt lítáte?
25. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Když si manža pořád měří teplotu a já Marečkovi, jestli nemá reakci na hexu, tak jsem se taky změřila a mám super teplotu - 36 stupňů :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Kdybych čekala s koupáním na manžu,tak se Alex koupe jen o víkendu :grinning:
Jo a moji chlapci už chrní.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.