• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu :grinning: , to se máš, že už chrní.
25. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
jo charlie, kde porad litate? :grinning:
jitko :grinning:
25. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
No Alex chodí spát se slepicema :grinning: Půl sedmý a začne si mnout očka a to je znamení, že mám zapnout spacáček :grinning:
25. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky jdu si postěžovat :frowning2: dneska v noci se nám vrátí tatka a ted mi psal že mu mám odestlat v obýváku že mu neni dobře tak aby nás nenakazil,ach jo se na něj těšim a ted aby jsme se mu se Sofinkou spíš vyhýbali :frowning2:
Sofča usla v 18.45h,před chvilkou plakala tak jsem k ní šla dala jí čajík a ona vypila 50 ml :astonished: a to už přes den vychlamstla 60 ml se nějak rozjela..sem to ani nečekala jsem myslela že si jen tak cucne a ona začla ukázově sát až jsem jí to musela sebrat..jo ale kaši s flašky nechce..
Já žehlim ale vůbec mi to neba :unamused:
25. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Hanko, tak pořiď dudlíka s lepším průtokem. Já mám savičku na 6měsíců a tou kaše teče dobře. Alex to tedy vytáhne i tím nad 4 měsíce, ale jde mu to ztuha :grinning:
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
hani, takze sofinka uz z flasticky basti? kasicku zkus kdyz tak lzickou :slight_smile:
sabinka ted usina, tak snad zabere..
chci objednat jeste dalsi kalendare..
jitko, dnes mi prisel ten prvni a je bozi, byl na zkousku a jdu tedy objednat dalsi :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jmiso savičku od 6.měsíců jsem dnes koupila,ale kaši pít nechtěla,čaj jí jede ale kaši nechce..
Andreasku já kašičku lžičkou dávám,ale jelikož začla dělat u jídla kraviny tak tu kaši má všude,tak jsme zkusila flašku,ale to si cucla snad jednou..
Holky jaký kalendáře objednáváte??? :confused:
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
hani a co ta specialni savicka na kasicku? psala o ni tady myslim jitka driv..
objednala jsem kalendare a pranicka k vanocum z nasich fotek vis :wink:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
A jakej ten kalendář sis vybrala?
25. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
hani, ja objednavala ve fotolabu a na zkousku jsem objednala ten kuchynsky a narozeninovy a zbytek bud tenhle anebo A4 a jeden rocni planovaci a ty novorocenky.. co porad za darky vymyslet, takhle bude kazdy rad, ze ma kalendare z fotek :wink:
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
blani a andy tak včera jsem byla ráno ve špitále na rehabce, pak sraz s kamoškou, šli jsme prochajdou vyzvednout tu kapsu na manducu (mmch vynikající záležitost, dneska jsem vyzkoušela), pak menu v hospůdce, zas prochajda, kafí u kamošky a zas ven :grinning: Pak dom, koupání atd, takže jsem se na net ani nedostala.
Dneska ráno k tatkovi, prochajda, po obědě cvíčo s miminama a hned poté posezeníčko v kavárně (to chodíme dycky s babama), pak prochajda a dom.
Zítra opět špitál rehabka a pak zas slezina s dalšíma kamoškama, v pátek zas sraz s další kamoškou, uffffff :grinning:
25. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Teda Charlí ty to máš ale nabitý-to je dobře aspon se nestíháš nudit..
Já chci jet zítra taky na cvičení..doufám že mi Petr nevezme auto..
25. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hani no jo, mám moc kámošek :sweat_smile: :grinning: a lítáme furt venku, dokud to pořád jde
Jo a doporučuju si vzít klíčky, to ti Petr neodjede :grinning:
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
hani ten můj taky dnes přišel, že mu není dobře má 37.5 a dělá že trpí :grinning: ale spí v ložnici a já v obýváku prozměnu. A dala jsem mu roušku :angry: už nechci bejt s holkama marodná :unamused:
25. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Charlie, nechodíš na tu rehábku často?? A co máte za cviky?

Jo savička na kši je, ale maj ji jen některé značky, některé to nahrazují savičkou s variabilním průtokem.
25. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
jitko ale rekla bych, ze je lepsi davat kasicku lzickou.. jinak jsem ted poslala fotolabu do tisku 6 kalendaru, tak snad vse klapne :slight_smile:
charlie teda ty ses busy! :wink:
jdu asi do hajan, dobrou noc vam i mimiskum
:wink:
25. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Čus bus :slight_smile:
Hani tak to je blbý :frowning2: že je manža nachcípanej :confounded: tak nakoupit kiwi a citrusy ať má nějakou pořádnou vitamínovou bombu :wink: :slight_smile:
Andreasku taky chodím do pelechu kolem 11 dřív se tam prostě nedostanu :sweat_smile: právě kolem 10 ještě odsávám MM na druhý den na večer :wink:
25. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
kaci no vidis to, rikam, ze jdu do hajan a porad tu cumakuju :grinning:
tak ale uz opravdicky dobrouuu :wink:
25. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andreasku :wink: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ráno holky,
vidím, že jste včera zas prndaly :grinning: Já mělavčera celkem fofry, tak jsem jen někdy hodila očko, ale už nevím co jste probíraly :sweat_smile:

Včera jsem dávala malýmu mrkvičku do sklinek, zkusila jsem mu dát ze dvě lžičenky co se mi už nevlezlo do sklinky. Chvilku na mě hleděl co jako s tím, ale pak to jako nic zblajzl, tak snad mu to bude chutnat. Ale ještě chvilku počkám. Ještě se chystám dávat jablíčka do sklinek. Tak se nám to válí v bedýnkách, aspoň trochu ubyde :wink:

Večer jsem zkoušela odsávat, připadá mi, že prsa mám nalitý, ale ztěží jsem z obou odsála 40, což je pěkný prd :angry: Tak nevím...je to možný??

A máme druhej zoubek :grinning: :grinning: včera dopoledne byl mladej nevrlej, uřvanej a když se probudil...šups a byl tam...no ale asi nebyl úplně prořízlej, protože dnes v noci zas vyváděl :angry: Ale nebylo to taky hrozný jak minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 06:03  • Odpověz
Ahoj všem.

Andreasku, no ono dávat kašičku lžičkou je sice super idea, ale když ji udělám přesně podle návodu, tak je spíš jak omáčka, takže zatím není Alex na takové úrovni jezení ze lžičky, aby si toho půlku nevyfuněl ze lžičky. Proto ji dávám do lahve.
Možná jiné kaše jsou hustší, ale tohle je nemléčná z mého MM, možná ty mléčné z UM jsou hustší.
26. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . My už jsme od 6 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně že Mareček zíve, ale spat nebude :rolling_eyes:

Manža šel k doktorce, protože má pořád teplotu. Teď ráno 38. Ale prý ho jinak nic nebolí, ani v krku, tak nevím, co to může být :confused: . Doufám, že to nechytneme :frowning2:
26. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Jitu, kolik je potřeba MM na tu kaši?
26. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Blani, 200ml.
26. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Toliki :confused: ? A to odsaješ během dne? Nezvýšila se ti produkce MM, když odsáváš?
26. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Blani, no většinu odsaju místo večerního kojení, normálně jsem kojila po 18 hodině a šel spát, teď dostane kaši a já se podojím mezi 20-21 hodinou, kdy se tam nastřádá trochu mlíka, to dá tak 120-150ml no a zbytek pak během dne už nějak doždímu :grinning:
26. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Jéžiš, chtěla jsem napsat TOLIK :zipper_mouth:

Aha, tak to jo. Ta kaše plně stačí? Jsi psala, že pak ještě hodinu po ní kojíš? Jo, ale Alex usíná kolem 19., že? Tak to jo.
26. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Jo, a včera mi manža řekl, že se mu líbí víc ty plastové židličky, když jsem mu ukazovala tu dřevěnou, co jsem na ní dávala odkaz. Chtěl vidět i plastové a prohlásil, že mu přijdou hezčí :fearful: :sweat_smile: :zipper_mouth:
26. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Blani, nic proti dřevu, ale ten plast je fakt hezčí :grinning: Můj muž chtěl původně spíš dřevěnou, ale teď je rád. Navíc pro takového drobka, co máte vy, by byla lepší plastovka, třeba ta naše chicco má i zmenšovací vložku a má ji tam i Alex, takže Mareček by ji potřeboval určitě. Navíc fakt výhoda - dá se pořádně sklopit, Rozsah sklápění těch dřevěných, aspoň co jsme viděli je minimální.
26. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Jitu, i nějaká zmenšovací vložka, jo :confused: ? To jsou věci. Vy máte tuto http://www.detskyraj.cz/zbozi/4326-chicco-polly-2009 Ty plastové jsou ale hrozně drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.