• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni: tak to asi bude výtok. Já to mám taky tak.
To je divný, že ti už nedělají utz. Mně tedy vždycky takovej rychlej, ale dělají. :wink: Měří mi hlavičku a kontroluje srdíčko a tak
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
tak se mi ho konečně podařilo uspat :angry: chovám ho po bytě a jakmile ho položím do postýlky tak je řev. hani očistky mám, ale jsou už teď takový narůžovělý spíš průhledný. po doma zdělávám ty porodnický a když někam jdu tak mám taky alwaysky. teda evi tak to by mě taky naštvala člověk se tady připravuje a nic z toho. třeba se daník naštve taky a rozhodne se jít sám. :wink:
2. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
uvidime sun treba jo :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hoj holky, tak jsme doma z kontroly. Malej od čtyř ráno čumákoval, pak na chvilenku usnul a pak zas oči jak tenisáky. Až při cestě k doktorce nám vytuhl :wink: a spinká do teď. Je to na ty děti pěknej pařák. Zítra máme jet do Vyškova na vyšetření kyčlí, to bude zas cesta. Jedeme tam až na půl jednou, jestli bude takovej pařák....je to od nás asi půl hoďka autem :frowning2:
Jinak doktorka nás pochválila, máme už 56cm a 4100g. Takže chlapák roste jako z vody :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpět z kontroly, byl tam hroznej šrumec a zmatek, hlavně jsem tam strašně dlouho čekala, no asi 3 hodiny, no děs.
Váhový odhad máme 3150g a otevření jsme na prst. Poslíci se ještě neuráčili mě opustit, jsem z toho už utahaná, tak si zkusím schrupnout, jestli to teda půjde :unamused:

Evi koukám, že jsi tady, ti doktoři jsou na mrtvici, co?

Nicolko moc díky za zprávičku, odepíšu ti IP :wink:
2. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
charlie:tak to může být každou chvilku viď? Jen si schrupni a naber sílu.

Já jedu za chvíli za utz a monitor, tak se ukážu k večeru.

Zatím papa
2. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky holky, jak je? tak šimonek zjistil, že má ručičky a že je může dávat do pusinky:slight_smile: a začal nám vykládat. je to s ím sranda. a v noci je maximálně hodnej, ještě teda pláče, než usne, ale věřím, že se to zlepší:slight_smile: co je nového?
2. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem dostala až teď. Ráno od v 7 hod. jsme vyrazili na odběry krve, cestou jsme se zastavili u švagrový a přes půl dne pryč.

Evčo: já čekala, že bude mimi a ono nic, tak třeba se to rozjede samo :slight_smile:

Charlie, tak hlavně, že jste v pořádku už to máš za pár :grinning:

Hani: já budu k Apolináři chodit k Mudr. Koleškovi znáš ho?
2. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Evul: já přišla a ty odcházíš, tak ať je vše ok :slight_smile: Večer pa
2. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
tak koukám nikde nikdo :slight_smile: tak my jsme zase dneska opět zmokly už to začíná být trošku trapný to počasí :rolling_eyes: jinak malej má 3,8 přibral za týden 400 g :confused: a to má pořád tatka strach, že má málo. jinak jsme zdravý jen nás trápí prdíky tak jsme nakoupily pupíka a čajíky pro mamču i mimčo. holky budete dávat čaj přes léto malýmu?
2. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Sun, to jste přibrali teda hodně :confused: . Caj určitě dávat nebudu, miminkám kojeným stačí jenom mlíko. A jak poznáš, že vás trápí prdíky?
2. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak jsme byli od 15.30-17h venku,seděla jsme před barákem ve stínu a pak jsme šli na krátkou procházku..aspon se malá trochu vyvětrala..
Katerina tohodle doktora taky neznám a to jsme si myslela že jsme měla tu čest poznat všechny :sweat_smile:
Sun teeeedaaaaaaa 400g za týden :astonished: my 190g za týden,to jsme proti vám snědli půlku..dneska jsem nad tím čajem taky přemýšlela,ale zas jsme slyšela že pokud plně kojíš tak neni zapotřebí dávat už nic jiného..tak nevim..
2. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Hani, tak to jste byli venku dlouho :wink: . My půjdeme možná tedka na chvilku, jestli tatku ukecám :grinning: .

Já čaj určitě dávat nebudu. Kdyby mělo mimčo žízen, tak si vyžádá prso :wink: (aspon myslím :grinning: )
2. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj holky, zdravim po navratu z porodky.. :slight_smile: jen doufam, ze mi ten usmev vydrzi jeste chvili.. vcerejsi noc byla dost narocna, tak jsem zvedava, co nas ceka dneska :angry: :grinning:
2. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
tak nám ta procházka nakonec nevyšla,byla jsme naštvaná,čekala jsme na Jindru a bum bác úderem čtvrté hodiny se tady setmělo,luchajda jako hrom,bouřka k tomu.Tak mě mrzelo že jsme nebyla přes den sama,ale zítra taťka končí dříve,tak snad nám to výjde.
Já čajík podávat nebudu,jak píše Blanka kojící děti ho nepotřebují aspoň si to myslím.
Ty jo Sun tak to přibral dost
Zdravím poletuszku ,tak jak Kryštůfek,jsou fotečky?Je hodný,povídej
2. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Adresa alba je: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=397981 tady pridavam odkazek na album..
no krystufek je uzasnej.. hlavne kdyz spi :grinning: je to poradnej hladovec, ktery chvili nevydrzi cekat a kdyz dostane prso, tak za chvili usne a potrebuje povzbuzovat.. no zrovna mi tam krici, takze opet nastup na prebalovani a kojeni :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Plně kojené dítě žádný čaj nepotřebuje, maximálně bude chtít častěj nakojit.
U nás dneska vozil muž a já byla v obchoďáku, chtěla jsem něco malého na malého :grinning: Ale maj prd.
2. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Jinak my chodíme ven 2x - dopoledne a pak odpoledne. Potřebuju se provětrat jak já, tak malej, v kočáru krásně chrní.

Jak je vlhko, tak schne tak blbě prádlo, to je děsný. Mám plnou sušárnu, tedy skoro :fearful:

Andrej, ty si myslím psala, že máš 8 plen na den, viď? Jsem si říkala, jak to děláš :grinning: Zhruba 8x za den kojím, takže to jsou pleny a teď večer jsem přebalila a slyším, že se vykajdil, tak znova přebalit a během kojení zase kakanec, takže to bylo trojí balení během 15 minut :grinning:
2. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
čááááuuuuu cholky!!!

dnes byla u mě švagrová a nedejte na to, že dlouho kojené děti jsou odolnější vůči nemocem a alergiím...zrovna švagrová obě děti kojila skoro 2roky a jsou alergici a pořád nemocný....když to řekla dr tak nevěděla co na to říct, tak jsem taky čuměla. No ale možná to jsou vyjímky :grinning: ...

já jdu dočíst.....dnes a včera jsem byla samá návštěva....
2. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Míšo to jsme nebyla já :slight_smile: kdybych měla počítat kolik máme plen,tak se nedopočítám :grinning:
my pořád kadíme,prdíme a nejlépe hned do nové plenky.
Zítra nečekám a dopo taky vyrazím ven,a pak s taťuldou odpoledne.Potřebuji taky na vzduch.
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Poletu Kryštůfek je moc krásný,povedl se vám :wink:
2. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
tak gratuluju k narození miminka a přeju moooc zdravíčka :wink:
jinak koukám nic novýho a ostatním taky přeju aby to měly už brzo za sebou!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
dekujem :dizzy_face: no zitra ma k nam prijit pani doktorka a zrovna jsme asi chytli spatnou reakci na bubchen :frowning2: to ho to prvni koupani stalo draho bobiska..
2. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
čauky

je to blbost že čím dýl se kojí tím sou děti zdravější,umělí mlíko je možná zdravější než mateřský od nás si to mimčo vytahá akorát ty sajrajty co do sebe dostáváme v podobě éček atd,myslím,že už v dnešní době to nní pravda

tak mě vyšly blbě leukocity,takže zitra musím znova do města na krev pak zpět k obvodní pro výsledky a pak do nemocnice na aro a anesteziol.vyšetření :rolling_eyes: tak už sem Martina připravila na to že zitra budem mít dopoledne cestovní :angry: doufám,že nebude moc velkej hic hned ráno jinak se vtom autě uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky
Já na kontrole dobrý. Monitor OK a prý už jsme hlavičkou dost dole, takže se něco chystá.
Potom doktror zkoukl srdíčko a všechno ostatní a jelikož se zase náš Davídek vychloubal, tak jsem viděla znovu i pindíka, byl totálně roztaženej :grinning: , doktor řekl, takhle malej a už se takhle chlubí a pak řekl, že po něm holky půjdou tak jsem se ptala proč? A on, že je dost obdarovanej :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
reni: tak to bude zase běhání co? Snad už nebude takové horko, i když tomu moc nevěřím.
Každej den to samý. Horko a dusno a večer buřina, už je to ohraný.
2. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
dobrý večer holčiny, přes den jsem neměla šanci se sem dostat :sweat_smile: , dopoledne jsem byla moooc pracovní, převlíkla jsem všem povlečení, prala peřinku s polštářkem Lukáškovi do postýlky, třídila Anetce v pokoji hračky (to abysme se tu pak všichni hnuli :wink: ), no pak obídek a odpo jsme s Aný a manžou šli na naše oblíbené hřiště...to pro děti a my na zahrádku, ta je součástí hřiště, bylo nádherně, takže super odpoledne, přišli jsme v půl osmý, Anetce véču, vykoupat a zahnat do postele. No a aby toho nebylo málo, tak jsem ještě přeluxla koupelnu a kuchyň, jelikož mi mm slíbil, že pak ještě vytře, takže máme doma "hotovo"...no aspoň na chvíli a můžu zítra odpočívat. Chci si dát trochu do kupy nohy - oholit, nalakovat nehtíky....no kdyby náhodou, tak ať jsem do porodky krásná :grinning: :grinning:
Jinak koukám, že zbytek těhulek zatím taky nic nového, hlavně, že jsou mimísci dle kontrol OK :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
brýýýýý den....nesu krásnou zprávičku......

:dizzy_face: :dizzy_face: od charlie....hlásíme verunku, narodila se dnes v 0:50h, 49cm a 3,36kg. Všichni jsme to zvládli a jsme v pořádku!!

:sweat_smile: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 06:13  • Odpověz
a já jedu k mamce do zítra... tak zatál a krásný víkend :wink:
3. črc 2009 v 06:14  • Odpověz
Ahoj.
Koukám, že máme další mimčo, tak Charlie, moc gratuluju.
3. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.