• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, jj, tu, akorát odtud:
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-polly-idle-2009-281001/
je tu levnější.

Ono jsou i levnější varianty, ale chicco bylo hodně stabilní a navíc se daj polohovat i nožičky zvlášť, což nám přišlo jako výhoda.
Alex je v ní rád. Dávám si ji do kuchyně a jemu se líbí, že mi vidí "do hrnců", což z lehátka neviděl.

My tu dřevěnou koupíme až později, tu rostoucí
http://www.detskydum.cz/detail/jitro-dtsk-rostouc-idle-700801/
26. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Ta dřevěná vypadá zajímavě :wink:
26. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky, možná jste tu zahlídli řeč o neštěstí jedné rodiny se čtyřma dětma, které zahynul při nehodě tatínek. Jedno z těch dětí je Klárka, je tělesně postižená (www.klarcinblog.cz).
Klarku má v projektech občanské sdružení Zrnka www.zrnka.cz, díky nim má pořádný vozíček, teď probíhá sbírka na ojeté auto, aby se tam ten vozíček vešel.
Bohužel si rodina smůlu nevybrala a živitel před dvěma dny zemřel, tak jsem vás chtěla požádat, pokud máte nějakou korunu a chcete ve vánočním duchu učinit dobro, tak pošlete na číslo účtu
3789354028/5500 a do poznámky stačí uvést "pro Diny".
Diny je ona maminka. Účet je provozním účtem sdružení Zrnek a peníze se tak mohou dostat jako neúčelový dar pro zajištění nejnutnějších potřeba rodiny.
Účet Klárky ja účelově vázán a další účet rodiny je na jméno muže, ten bude ovšem v probíhajícím dědickém řízení zablokován.
26. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
jitko, ted jsem se divala na blog rodiny s klarkou.. je to tak smutne.. co na to rict nebo napsat..? :cry:

myslim, ze se u nas doma urcite nejaka ta kacka najde, po zkouknuti blogu snad clovek ani nemuze delat, ze se ho to nijak netyka.. bohuzel se komukoli z nas muze cokoli stat.. :unamused: osud je nevyzpytatelnej.. ja jsem ted stastna jako nikdy, mam vsechno, co jsem chtela, ale moc dobre si uvedomuju, ze to tak nemusi byt na vzdycky.. tak si vzdycky v duchu preju, at se nam nic nestane, at jsme stastni, jako ted, cela rodina :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Andrej, myslím, že slova nejsou potřeba :wink:
Já vždycky obdivovala, jak to Diny bere s nadhledem a teď si říkám, kde jedna ženská má tolika síly nabrat a vím, že ji vydoluje, musí, už jen pro svoje děti.

Jdu nás pooblíkat a frčíme pro ty kalendáře, snad budou dobrý. Sice mi to všude dělalo usměvavého smajlíka, ale přeci jen je to stará šunka, ten náš foťák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
jitko, tak at je kalendar pekny, ja jsem opravdu spokojena s tim co jsem vyzvedla vcera a vecer jsem zas jela jako fretka a makala na dalsich :slight_smile:
a ted mam v mejliku, ze si mam jit vyzvednout pranicka, no bomba! uz se tesim.. :wink:

s diny mas pravdu, uz kvuli svym detem..
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky..tak kdo mě chcete litovat tak u nás buzení ve 22-1-3-6 :angry:
No nic jdu se vypravovat za chvilku razíme na cvíčo..
Káto Petr by si měl hlavně lehnout a vykurýrovat se,ale on pořád maká a všechno přechází..
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
holky ted jsem sabce objednala brumdu :grinning:
http://www.kouzelnyhrad.cz/plysove-hracky-do-30cm/vceli-medvidci-brumda
jsem se na ty darky nejak vrhla :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
A co Čmeldu toho jí nekoupíš? :slight_smile: Já včelí medvídky miluji :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
hani brumda staci :grinning:
26. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
já bych se na dárky taky měla vrhnout,ale nemám nápady..pro Sofču už vše máme,té bych něco kupovala pořád,ale taky musim Petrovi,moji mamče,ségře atd..
26. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=IFVUc1bMVUs

http://www.youtube.com/watch?v=Vw0m1oZC3AY

ahoj holky pridala jsem nejake videa jinak hani lituju te fakt ja bych to nedala ale co se da delat snad se sofi co nejdrive umoudri a necha maminku vyspat
26. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
nazdárek,
tak dočítat se mi nechce třeba později něco nového? samozřejmě, že dárky nemám snad jen dva. ale už máme jídelní žídličku, dřevěnou a polohovací :wink: my jí máme od sestřenek z bazaru, ale i v obchodě jse¨m se dívala, že jsou polohovací. taky jsme koukali na autosedajdy tatka samozřejmě touží po ferrari no musíme to ještě probrat já z ní tak nadšená nejsem. no noc nevím co dodat buzení ve 2 a pak v 6, ale od dvou do čtyř byl vzhůru a povídal jak blázen kecka jedna.
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky navstivivla jsem vas protoze potrebuju radu....jsem na zacatku 13 tt, dr mi rekla ze mam hranicni vysledek IGM pri naberu na toxoplazmozu, potrebuju poradit co mam delat...nabrala me znovu, bojim se aby nebyla pozitivni, kdybych ji dostala behem prvniho trimestru tak je to asi hodne nebezpecny co?? jsem z toho mooooccc spatna, poradte....?? dekuju :pensive:
26. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
sun posli odkazek na zidlicku prosim :wink:
hani snad se to sofince zas upravi.. my to tak mely asi 2 noci, ted uz zas dobry..
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
tak jsem dodělala jablíčkovou kašičku, dala do sklinek a povalíme ven. Ještě musím počkat vlastně na PPL mají dovést židličku :grinning:

Peprlik, mě honili kvůli hraničním výsledkům toxo dva měsíce a nakonec to bylo dobrý!! hlavně se drž a nevzdávej to :wink:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Se na to vyprdnu..v 10.45 jsme měli odjíždět na cvičení a Sofi ted usla,se vsadim že bude spát aspon hodinu..já už tady zbalená,připravená,jenže budit jí nemá cenu,to by pak byla pak strašně protivná a cvičení by bylo o ničem..
Andreasku ten chlapeček Tomášek je podobný Vojtíškovi od Andy.. Brumda vypadá moc dobře,určitě se bude Sabince líbit :wink:
Ahoj Evcca děkuji za politování,já už to taky moc nedávám,jsem jak praštěná palicí,bohužel to vypadá že to hned tak neskončí :frowning2: ..jdu skouknout ty tvoje videjka :slight_smile:
Ahoj Sun tos toho moc nepořídila..no jsem zvědavá na sebe v sobotu jedeme nakupovat..
Holky napadlo mi Petrovi k Vánocům koupit výlet na čtyřkolkách ale na netu jsem toho moc nenašla,nemáte někdo nějakej tip?
26. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Peprlik mě vyšli ve 12tt taky nějaký hraniční výsledky na toxoplazmozu a když mi vzali krev podruhé tak už to bylo dobrý,takže v klidu,nic to nebude,zřejmě nějaký omyl v laboratoři..užívej si těhu a nestresuj se :wink:
26. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Andreasku já si myslim že neupraví jelikož už takhle jedem 2 měsíc :frowning2:
Holky ona fakt spí a já se taaaaaaaak těšila na cvíčo :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mi dělá snad schválně :frowning2:
Helu koukám že ses dala na přípravu příkrmů :slight_smile:a jakou židličku máš objednanou?
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Evcca pěkná videjka Daneček je moc pěknej kulihrášek a jak se krásně směje :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
hani, no prave si rikam, hele vojtik od andrejky s brouckem a on to byl tomasek :grinning:
26. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Hanicko dekujeme za pochvalu
a zkousela si mazat zoubecky muzou se ji zakladat tak jako danulkovi se mi taky budil a ted mazu cal gelem nebo kamistadem a ok spi do dvou a do sesti

http://www.lekynainternetu.cz/p/calgel/

http://www.lekarna.cz/kamistad-1x10gm-ustni-gel/

zkus to zas tak drahe to neni a jak to nebude mit efekt mas to na pozdeji uvidis
26. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky,tak sjme konečně všichni v pohodě a bez problémů,bylo načase.Dneska tady bohužel nebudu,musím k našim.Mám na poště doporučený dopis,a musím ho vyzvednout,platí to jen tento týden.Je to z pracáku.Takže v poledne jak s emalý nají tak pro mě naši přijedou a frčíme.Já asi pojedu odpo do Shopingu s epodívat na tu tašku pro Jindru snad něco seženu,malého budou hlídat babi s dědou.
Hani to mě fakt mrzí že Sofinak se takhle budí a že v podstatě ani nepomáhá ta kaše.
Hned jsem kukla na toho Tomáška,no možná s Vojtíka něco má :slight_smile: :wink:
Hani tak co vyrazili jste na to cvíčo,nebo ne?
To je někdy na potvoru,když člověk něco potřebuje,nebo někam jít a brouček se rozhodne že se teď bude spinkat.
26. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Evcaa díky zkusim to koupit,je pravda že ted začla víc slintat a furt si strká něco do pusinky tak možná že jí opravdu začínají růst..
Andy nejeli jsme nikam,Sofča pořád spí a cvičení začíná za 20 minut..to už nestíháme ani kdyby se ted probudila..to je tak když si člověk něco naplánuje..
Jo a jinak je fajn že už je vám všem dobře,akorát mi nějak uniklo z čeho měl Vojtík tu teplotu? :confused:
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
tak já mám zase protivku,spinakt nebude,jsme si ymslela že se chvilku prospí do oběda,ale on ne.
Hani to byla reakce na hexu.Ale už je to naštěstí všechno oki.
26. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
já zase píšu,pletu písmenka,asi si to po sobě budu muset vždycky přečíst-taková ostuda..No tak mladý pán usnul,tak já aspoň půjdu nachystat věci.připravit se,doufám že s ebrzo probudí,to je jak ty Hani někde na čas být,po dvanácté jsou tu naši,to zas bude nestíhačka.
26. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
andrej zkusím najít odkaz, ted jsem ho zase musela po dlouhý době zabalit do toho kapra :grinning: mám takovej pocit, že máme trošku hyperaktivní dítě :confounded: dneska jsem mu udělala kašičku z brambor, první připálený :grinning: a z druhý várky mu moc šmakovalo.
26. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Čus kóči :slight_smile:
tak my noc super :slight_smile: malej chrápal do 6 do rána :dizzy_face:
Hani jj s prckama je fakt lepší nic neplánovat :confounded: páč ty jako by to tušili a udělají čáru přes rozpočet :confused:
26. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
http://www.bejbycentrum.cz/?item=403 tohle je polohovací na tu jsme koukali v obchodě a tu naší nemůžu najít. kačí vy se tak máte, že spíte celou noc taky bych si dala hned říct. zrovna včera jsem sestřenici říkala, že ted je to dobrý, že po koju v noci hned vytuhne a bum od dvou tam strašil do čtyř :confounded: fakt radši držet jazyk za zuby.
26. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.