• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
http://www.eshopbaby.cz/katalog/happy-baby-zidlicka-storchenm-hle-p708 tak jsem tu naší našla je to tahle jen je bílá a ten sedák je dvoudílnej (asi starší verze) to dřevo je sice hezčí, ale co za ty prachy :grinning:
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy a Mareček ještě dospává :slight_smile:. Manža dostal antibiotika a já nemám klid na koníka, protože mi furt krade PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, a jak moc je ta dřevěná polohovací? Jde to skoro do lehu nebo jen tak mírně?
26. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
blani jen dvě polohy :sweat_smile: ale lepší než nic. malej chrní a my čekáme až bude oběd hotovej, ve dvě mám sraz s kámoškou tak jsem zvědavá jak to budu dneska stíhat :confused:
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sun, díky. Já právě přemýšlím, že nakonec asi vezmeme tu plastovou. I když ty prachy... To je hrůza, jak se na těch dětech vydělává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo jo to mi povídej, jsme včera obešli pár dětských obchodů a to člověk, aby fakt kradl. jak si martin vyhlídnul tu autosedačku ferari tak tam stála 4600,- a na netu jsem jí našla za 2500,- to je síla co? :confused: ale stejně jí brát asi nebudem protože, není polohovatelná.
26. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsme doma z nákupáku, nakoupila jsem fakanům (neteř a synovec, já jim tak láskyplně říkám :grinning:) nějaké hadry, tak začínám mít vánoce po kupě.
Pro malýho už taky něco máme, víc kupovat nebudu, spíš postupně, jaký bude mít potřeby a dostane k vánocům plavání :grinning:
Letěli jsme domů tak rychle, že jsem v autě nechala kalendáře. Alex měl totiž hlad. Snědl tu velkou Alnaturku dýni, ani psici nenechal hladovec jeden. Teď si tu prská a já zjistila, že i dýně barví :grinning:
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jinak autosedačky - údajně dobré 9-36 kg jsou Recaro sport a Storchenmuhle Starlight SP.
26. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Sun tak to máš pravdu taky jak se něčím pochlubím tak je to hned jináč :confused: :sweat_smile:
Teď měl chvílu úplně hysterák a přitom byl bez plíny a to si dycky úplně užívá :confused: :confused: tak tu teď se mnou datluje na PC :grinning: jhj ,nnnnnnnnnm,-tohle je od prcka :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Blani jj jak je manža doma tak mam taky po PC :confounded:
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak my na vánoce necháme nadělit Štěpánkovi od našich a bráchy taky autosedačku...nejlépe vychází v testech romerky, takže jdeme do ní. Budeme kupovat 9-36, ale předtím ještě budeme chvilku využívat 9-18, přece jen je víc polohovatelná. tu ale zdědíme po neteři, měla ji jen krátce, byla taky takovej obřík jak Štěpulka :grinning:
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
http://www.detatko.eu/zbozi/4713/Autosedacka-Babypoint-Zenith-SEA-2009--cervena.htm mě se líbí tyhle ty, vypadají dobře a cena je taky super. ježiš já se musím jít chystat nebo to nestihnem na ten srazík tak večer pa
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sun, mně se ty ferrari líbí, ale prý nemají ty crash testy nebo co tak moc dobré :pensive:
26. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
sun, ta se mi taky líbíla, ale někde psali, že crash testy žádná sláva :unamused:
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na 4 - měsíční prohlídce a měříme 57 cm a vážíme 5060g :grinning: .

Jo a rovnou nám Dr. píchla naušničky, tak už nám nebudou říkat, že máme hezkého chlapečka :grinning:

Teď čekám na moje rodiče mají přijít na návštěvu, táta u nás bude poprvé za 6 let co jsem s manželem, to je docela hustý.

Kačenka ještě pobrekává, ale už se i směje tak snad už jí to tolik nebolí :frowning2:

Zmínila jsem se Dr. že se malá budí v noci a že má asi hlad tak říkala, že hlad asi mít nebude když přibrala za měsíc 630g, ale že to zkouší, tak to jedno kojení v noci máme vynechat.
To bude řev :grinning: dneska pro jistotu ustelu manžovi v pokojíčku, aby měl kam utéct :grinning:
26. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kat, to bych s dr. nesouhlasila. Když má hlad, ty ji nakojíš, tak proč by pak nepřibrala? To je přeci blbost.

Alex hlad měl a taky přibral, prostě jen byl furt u prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Römer ale nemá 9-36 ne?

Osobně bych radši šla do 9-18 a pak 15-36 (nebo jak je ta kategorie, ale manželovi se to moc nepozdává, že furt budeme kupovat autosedačky, jenže já na ní zase nechci rozhodně šetřit a doufám, že ty prachy za ní budou vyhozený zbytečně.
26. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kat, krásná váha :wink: . My jsme byli v úterý na 5-měsíční a máme 4650g, takže nás Kačenka předběhla :grinning: :wink:
26. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jo a kalendáře jsou doma, jsou super. A zase mi došlo, že nutně potřebuju novej foťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá, jestli muže udolám.
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
čauky
katerino-malá Kačenka má jen 57cm?to my máme 4 apůl měsíce a máme 69cm,takže to musí být droboučká :dizzy_face: Kája je dlouháneček :sweat_smile:
nějak poslední dobou nestíhám chodit na koníka,musím vás dočíst jestli je tady něco novýho
26. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
jitu má, evolva 1-2-3, nebo evolva 1-2-3 plus :wink: Vím, že nejlépe vychází v testech kiddy, ale ta má ten pultík a to by se našemu prckovi určitě nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ono by se mělo jít do těch 9-36 nejdříve v devíti měsících, dřív ne. Každopádně je lepší jít prvně do 9-18 a pak 9-36. Ono taky záleží podle mě jak kdo hodně cestuje...protože ta 9-36 není tak polohovatelná a je náročnější na záda než ta 9-18.

No nic, nabalím a jedeme ven. Je tam sice hnusná mlha a hrozně vlezlo, ale nedá se nic dělat...tak zatím
26. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tady je jaro, my taky půjdem zase pryč, nakojím a pomastíme.
26. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
sun, diky za odkazek na zidlicku :slight_smile:
my byly pomerne dlouho venku, vyzvedla jsem pranicka, moc pekny :dizzy_face:
pridala jsem fotku do albika, zkousela jsem si doma fotit se stativem, docela to slo, ale chtelo by to poradny prostredi, asi si ve sklepe udelam atelier :grinning:
nabastila jsem se i sabcu, ta ted chrni a ja jdu dovyluxovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak jsme doma, malej dochrupává v kočárku, já se musím podojit, aby večer bylo na kaši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Andrej, já mám radši fotky přirozený, žádný "studiový" focení, to pak postrádá to kouzlo okamžiku. Ikdyž jsou fotky z ateliérů apod. moc pěkný, tak to prostě není kouzelný i se svojí nedokonalostí :pensive:
26. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
jitko vim co myslis, ja jak kdy, libi se mi oboje :wink:
bez se tedy podojit :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Reni, my jsme se narodili s 42cm :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
kači-tak to potom jo :grinning: to ty míry sedí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
-jé tak to jste dneska na mě byli hodný, žádný dlouhý dočítání možná mrknu na ten včerejšek a dočtu vás určitě to bude zábavnější než ordinace :grinning: no autosedačka bude sranda vybírat, taky nechci pořízovat rovnou tu 9 - 36 myslím si, že na to je ještě malej, ale koukala jsem ty babypoint jsou i do 25 to by šlo, ale když heli říká, že ty testy nic moc no ještě pokouknu na netu
26. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
ja cucim na ruzovku a pak mozna mrknu na jste to, co jite a pujdu do hajan :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Čusííík tak koukam že jste snad všechny taky lítali venku :wink: skoro nic k dočítání :grinning:
Dneska dorazil páv Emil a je super jen je teda oproti slonovi Matesovi docela prťavej :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.