• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
:grinning: no kačí to je jasný, víš jak jsou sloni velký :grinning: tak já tady prohlížím ty sedačky a jsem z toho teda jelen. v těch testech ty co se mi líbí nenajdu tak nevím na čem jsem. :confounded:
26. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi číslo :grinning:
no se sedačkou to bude další porod co? něco vybrat :wink:
26. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
no to mi povídej, ty co vyhodnotili jako bezpečný se mi nelíbí, vím, že nejde o vzhled, ale o bezpečí dítěte, ale copak nemůže mít v dnešní době člověk oboje :wink: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jó holka tak to vypadá buď jedno nebo druhý :confounded:
Musím sem pustit manžu :frowning2: tak ať něco vybereš :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj všem.

Sun, třeba Maxi Cosi dopadaj v testech dobře a ty jsou přeci hezký, navíc jich je takovááááá spousta barev :grinning: Aspoň tedy mně se líbí :slight_smile:

My dneska v noci ve tři budíček, manžu odolali do práce, tak nás vzbudili všechny. Alex po koju usnul, ale najel si už na denní režim, tak teď si tu hraje, já snídám, po jídle ho nakojím a půjde chrnět, až zabere, musím s psicí, rotože manža to nestihl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak zahučím ještě do pelechu, doufám, že mladý pán bude milostiv. Naštěstí jsem celkem vyspalá, protože jsem usnula hned po růžovce.
27. lis 2009 v 05:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak mi budíček co 2,5 hodiny a v 6 už definitivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A venku je hnusná mlha :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak nám se večer zasekl počítač a šel vypnout jen vytažením přívodního kabelu ze sítě :angry: , tak jsem ho už znovu nezapínala a naštěstí dnes ráno šel pustit. :slight_smile:
U nás kojo taky ve 3 hodiny a pak v 7 ráno, takže super. :sunglasses: :slight_smile: Večer totiž vytuhnul už v 1/2 8, takže jsem si stihla vydepilovat nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: (hodina) a pak ještě nandat porek od našich do mrazáku- i když jsem z toho porku spoustu vyhodila, zbyly mi nakonec jen dva malé pytlíky. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Holky, pokud jste někdo přispěl pro Diny, jak jsem psala včera, tak vás uroč bude zajímat, že už se vypralo přes 360 tisíc
http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=3789354028
27. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
samej překlep, děsný :grinning:
27. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Brééé ránko :slight_smile:
Kačí tak to jsme měli kojo úplně nastejno :wink: :grinning: :grinning:
Tak u nás parádně v noci mrzlo :confused: venku je zcela bílo
27. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás budíček každé 3h takže ve 21-24-3-6 a vstávali jsme v 8h..
Blani teda koukám žes toho taky moc nenaspala co to? :confused:
Petr jel k doktorce tak jsme zvědavá co mu řekne..já si spíš myslim že je přepracovanej a měl by odpočívat,pak je celej oslabenej a skolí ho i blbá rýma..
27. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojte kočky,

tak my noc naprosto naprosto naprosto ta nejúžasnější a už nikdy žádnou jinou necůůůů
Zalehla v 20h to už je klasika a probuzení v 5:50h - kojo a pak ještě chrněla do 7:50h, no bezvaaaaa

Co to je za sbírku?? Vůbec nejsem v obraze, jdu vás trochu dočíst :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Charlí neprovoku jo? :angry: :angry: :grinning: :grinning: Ba ne moc ti to přeji,taky bych chtěla takhle krásně a dlouho spát...
Tak já jdu přebalit Sofču,právě se po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Hani, nevím, asi měl hlad :confused: . Ale snad to dneska bude lepší... Jo, to když je člověk přepracovanej, tak to je naprd, to na tebe sedne kdejakej bacil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Charlie, tak to byla super noc :sunglasses:
27. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Charlie, stačí kouknout sem www.zrnka.cz

Je jedna mamina - Diny, ta má 4 děti, jedno z nich tělesně postižené (holčička je na vozíku) a před několika dny ji zabil řidič náklaďáku manžela - živitele rodiny, když mu nedal na hlavní přednost.
27. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
dobré ránko,
tak to je dobře, že už se vybralo tolik peněz musí to být hrozný pro celou rodinu.
no my dneska noc snad nejhorší přidávám se k hanče do party :sweat_smile: probuzení ve 12 pak tam řval do 1 tak jsem ho nakojila neusnul a řval pořád pak na chvilku zabral a po dvou hodinách kojo znova a repete a pak ještě jednou v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak jsme byli venku :slight_smile: ale prcek dřímal stejně jen půl hoďky :confused:
Taky jsem Diny poslala nějakou kačku :wink: ale až dnes páč všera mi nějak nefachčila banka :confused: musí to bejt strašný :pensive: chudák holka
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky,tak večra jsem sehnala zase nějaké dárky k Vánocům,mamka hlídala,Vojtík byl moc hodný.Večer si nás taťka odvezl domů.Spinkal krásně do šetsi apak s emnou v posteli do půl desáté.Odpo půjdeme ven,je tam zase krásně,na to že už je prosinec tak je super počasí.
27. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj kocandy :slight_smile:
dnes je zase krasne, jak pise druha andrejka :slight_smile:
pujdem taky ven, asi mi prisla lamaze motyli vila juchuu :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
My taky razíme ještě odpolko ven :wink: :slight_smile:
Andreasku nám včera přišel od Lamaze páv :dizzy_face:
Andy teda závidím že už máš pokoupené nějaké dárky :wink:
27. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
kaci tak ta motyli vila je nadherna a nejaka velika! :grinning: :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
My teď přišli z venku, malej ještě dospává v kočáře, až se vzbudí, dostane oběd, pak dojde řada i na mě, upeču prošívanou deku, opět kojo a ještě půjdem na vzduch. Víkend má být slunečný, tak jsem zvědavá.
27. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
jitko mnam prosivana deka, tu ja tuze rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Andreasku tak páv je taky krásnej jen se mi zdá nějakej malej oproti slonovi :grinning:
tak u nás teď venku začal pěknej humáč :angry: fučí a chčije a to za chvilku kojíme a pak jdeme ven :confused:
27. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
kaci :grinning:
my jsme zpet z venku, sabca tedy jeste spinka v kociku na zahrade, ja jsem vysala a domluvila se se sestrenkou, ze zitra dorazime k nim, bydli u kolina, necela hodka autem od nas, tak se moc tesim, maji vojtiska, je mu rok a pul, tak se na nej taky tesim.. sestrenka rikala, ze ma pry trosku rymicku, ale uz pry asi 2 mesice, jen slabou, tak snad to bude ok..
27. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Teď jsem tady měla mamku :slight_smile:

Andrej, nevysávala jsi včera :confused: ?
27. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Jo, a mám pocit, že mi zase tvrdne prso :confused: . Už od rána je takové divné, ale po kojení mi to přijde vypité, nic tam necítím a teď už tam zase cítím hrčku :pensive: . To jako fakt nechápu. 5 měsíců klid a teď toto :unamused:

A byla jsem si v květinářství koupit vánoční svícínek a paní Marečkovi tipovala 2 měsíce :sweat_smile:
27. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
nazdáááreček.....
taky si nemužu stěžovat na spinkání, už dadáme skoro celou noc-jedno vstávání! Kdyby to tak bylo každý den, no uvidíme.
Jinak u nás dobrý, radek zas má chcípa furt s dutinama ńěco, ale já se taky necítím úplně zdráva, jenže musím fachčit!

jdu dočítat, holku mám na atletice, nelča si hraje a od 17h mam jedny nehty :unamused:
27. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo, a taky mi poslali separační vložky imse vimse - jedny obyčejný a jedny pratelný se sty dry vrstvou, a ty jsem si vůbec neobjednávala, tak nevím, jestli jim je poslat zpáty nebo si je nechat :sweat_smile:

Šmouli, jo jo, chlapi, ten můj tady taky chrní, pak do noci čučí na bednu :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Nazdárek tady je to dnes nějaký mrtvý :confused: sem si říkala kolik toho budu dočítat a ono neni co..
My jeli na otočku ke tchýni pro kola,ted si Petr hraje se Sofčou a já mám konečně trochu klidu.. :slight_smile:
Jo a odvezli jsme košík,protože už byl Sofince fakt malej a dali jí do kuchyně ohrádku a je strašně nadšená,protože se v ní může točit a hlavně vidí ven :slight_smile:
Jmiso jak dlouho bude ta sbírka pro Dinu trvat?
27. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.