• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak sjme se snažila Vojtíka na chvilku uspat,marně,takže teď jen doufám,že vydrží až do koupání.Čekáme na taťku,ať si veme na chvilku malého na hlídání,chci upéct štrúdl,a Vojtík nechce být ani v židličce,na zemi,nic.Jenže někde se zasekl,tak jsem zvědavá kdy přijede.
Opoledne dostal Vojtíšek prvních pár lžiček jablíčka a moc mu to šmakovalo.Tak zítra budeme pokračovat.Ale mlíko teda nechce vůbec.A už je tu,frčímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
27. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
jo blani vysavala, ja vysavam nekdy i denne :fearful:
jak uz ted sabca popoliza, no spis couva a mne padaji vlasy, tak musim no..
27. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Andrej, Sabča už couvá :confused: ? Tož to je šikulka :slight_smile: . Ono aji Belče padají chlupy, že, tak to se asi musí. By se mi nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo, a taky mi přišel liliput, tak jsem ho zkoušela, ale bolí mě z něho mezi lopatkama :confused: . Nevíte, čím by to mohlo být?
27. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
blani, taky sis objednala liliputi jo to ani nevim :slight_smile: jakou mas barvu?
no sabca jakoby ne ze vylozene couva, proste se odstrkuje rucickama a leze ji to dozadu no :grinning:
27. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Blani, tak máš blbě nastaený ty přezky. Si s tím pohraj, jde to na toklik způsobů, musíš si vybrat tu lepší polohu. Mně třeba vyhovuje mít tu spojnice ramen skoro za krkem, pak když dotáhnu ty "rameníky", tak mi to sjede níž, ale mám to celkem vysoko.
A taky mi vyhovuje mít bederák kolem boků, ne v pase. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Hani, nevím, zrnka fungujou pořád, tak když to dojde s poznámkou pro Dinu, tak ji to určitě předají.
27. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Andrej, tak to jo :wink:
Jo jo, mám modrý.

Jitu, aha, to se dá nějak pošouvat, jo? Tak to musím vykoumat. K tomu nebyl žádnej návod a já bych ho potřebovala :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
A ty ramení popruhy utahuješ až s Alexem? Já jsem si to postupně poutahovala a pak tam dala Marečka.
27. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Blani, jj, můžeš s tím posouvat nahoru a dolů, taky podle toho, jak si schopná si to zapnout :slight_smile:

Jinak pužívám způsob oblíkání jako je tady
http://www.ergobabycarrier.com/media/flash/front_carry.swf

A taky máme modrý. :grinning:
27. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Blani, až s Alexem, jde to krásně.
27. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jitko, mne teda vyhovuje bederak jak ty rikas :grinning: kolem pasu, ale spojnici mam taky skoro za krkem :slight_smile:
jak casto s nositkem chodis?
27. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Super video, díky :slight_smile: a je tam pěkný miminko. Ale teď mě napadlo, přece když si ty ramení popruhy jednou utáhneš, tak už je nemusíš potom znovu utahovat, ne?
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Andrej, většinou každý den. Dneska jsem ho teda nepoužila, tak možná 5x do týdne, ať nežeru :grinning:
Většinou pak vyrazíme s psicí do polí, abychom nechodili furt ve stejné trase.
27. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
jj jitko, ja ho mam taky hlavne kvuli bellce :slight_smile:
my tak 3x do tydne, jak kdy, je to fajnovy :wink:
27. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
No a když jedu sockou, tak je k nezaplacení.
27. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Čůůůs kočky :slight_smile:
Tak u nás ten déšť zase rychle přešel a tak jsem se parádně prošli :dizzy_face: no dobře nějakech 8-9 kilásků to dalo :grinning:
Dneska přišel septop box a tak si s ním manža hraje a já mam volné PC :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Blani pěkný nový fotečky :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky, chci se vas zeptat, jak to budete resit, az se vam pod touhle prezdivkou zaplni vsechna tri albicka..
budete si zakladat novou prezdivku anebo umaznete nejstarsi albicko?
jitko, mas pravdu, v mhd je nositko k nezaplaceni :slight_smile: byl to kauf :slight_smile:
holky ja jsem unesena z te vily lamaze, je fakt kouzelna :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Andreasku já asi smažu ty těhualbíka :wink: a bude už jen Honzula :grinning: koukala jsem že tam máš pěkné přáníčko k Vánocom :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
kaci dekuju, malyma pismenkama tam je v pravo dole web, ze ktereho jsem si to stahla a fotku nahrala :wink:
asi taky smaznu tehu albicko, uz ho mam zazalohovane ve slozce v pc..
27. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
ted jsem jukla do albicka k blance, vypada tak mladounce :slight_smile: ostatne to my vsechny, ze? :grinning:
27. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
jdu do hajan, dobrou noc :wink:
zitra budem u te sestrenky, tak navecer pak nakouknu, moc toho nenapovidejte :wink:
papaa..
27. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ránko kočenky,

tak včera byla noc na jedničku, ale dneska už jsme zas vstávaly. No škoda, už jsem se radovala, že spíme celou noc už na furt :grinning:

Jdu si vás dočíst :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj. Tak my noc nic moc. Alex se od jedné budil po dvou hodinách, něco na něj leze, furt kašlíkuje, ale naprázdno, já tak zrovna kašlu taky, tak asi společný bacil. Jsem mu k ránu dala trochu kapek na kašel, tak uvidíme. Doufám, že moje tělo začne produkovat protilátky a pak si je z mlíka Alex převezme. Ale teplotu nemá, teda neměřila jsem, ale na omak a je veselej a piští tu, tak to bude jen nějaký bacilopokus.
28. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
andreasku rozhodně bych nedoporučila si zakládat další nick - za a) je to mimo pravidla diskuze a za b) když na tebe admini přijdou, tak ti to smáznou a jeden nick ti stejně bloknou
Spíš bych ti doporučila bud fotky mazat a doplnovat nový a nebo co je ideál si založit albíko třeba na rajčeti, galerii, picasawebu apod.
28. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
jo a holky manduca s kapsou jsou naprosto boží, malá už protestuje ležet jen tak v kočáře když nespí, dávám ji proto na bříško, když už ale ani to nepomáhá, tak šup do manducy a je pokoj :grinning:
A ta kapsa je fakt boží, mimískovi je teplíčko a to se pak chrní :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Kači, děkuju :slight_smile:
Andrej, dík, ale já si až tak mladá nepřipadám :grinning:

S těma fotkama, já budu asi ty starší umazávat.
28. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
jů blani ty máš taky nosítko?? No to čučím, pak dej fotošku :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Já dávám sem fotku jen jednu za měsíc a zbytek je na rajčeti.
28. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.