• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani a není Mareček v nosítku jak zapadlej vlastenec? :grinning:
28. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
jitu s tím zapadlým vlastencem jsem si s Veru ještě před časem připadala, ted je to akorát :grinning:
28. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Jitu :grinning: , kupodivu ani ne. Teda z té zádové části mu trčí hlavička od nosu výš :grinning: , ale nožičky tam má v pohodě.
28. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
A ta kapucka musí být buď připlá, nebo úplně odeplá, že? Nejde ji nějak srolovat...
28. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
nazdárek, tak noc celkem usla, filip v naší posteli spal pořád na boku a pak až skoro na břiše tak jsem pořád zkoumala jestli nemá zabořenej nos do matrace a dejchá :grinning: dneska k nám měla dorazit fotografka, ale včera mi psala, že jí skolila chřipajzna tak to bohužel odkládáme :confounded: andrejko krásný přáníčko k vánocům. já asi taky promažu ty fotky z těhu. na tý galerii nebo rajčeti se to nemusí zmenšovat ty fotky, že ne?
28. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
ahojky holky, tak my razime za sestrenkou, tak papa a pekny den :wink:
28. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Sun nemusí, to je právě ta výhoda a dokonce na galerii nelze fotky zkopčit. Možná že na rajčeti taky ne, to nevím. Ale na galerii když chceš někomu z alba fotku zkopírovat, tak se ti zkopčí s reklamou, to je chytrý :grinning:

Malou jsem dala spát a je tuhá :slight_smile: Tak si dám v klidu kafe a jinak chci poklidit trošku její garderobu, má toho čím dál víc a všude se mě to válí a je pak z toho borčus :slight_smile:
28. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
andreasku tak pápá a užijte si to.

My jdeme odpo na vánoční trhy, to je konec jako fakt :grinning: Bude nás tam zas jak psů, všichni co jedem na silvestra :wink:
28. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Sun tak to je škoda že to nenafotíte. Dokonce i ta naše fotografka je nemocná, kamoška byla u ní objednaná a taky to museli zrušit. Včera to byly 2 týdny co jsme u ní byly, takže fotky by měly co nevidět přijít, se tááák těším :grinning:
28. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Krásnou sobotu přeji.Já taky budu promázavat starší fotky Vojtíška.
Malý se dneska vzbudil o půlnoci na jídlo ale to jen proto že byl po koupání tak protivný,nesnědl vůbec kaši a hned vytuhnul,tak jsem očekávala že nevydrží do rána.Aspoň nás nechal koukat na DVD horor-duchařinu,bojím,bojím.Ale takové filmy miluji.
Nám to focení výjde až po Novém roce,my sjme se totiž ještě ani neobjednali.Už nám přišli hrníčky pro naše a příští týden by měli dorazit ty kalendáře.
Andy moc krásné přáníčko se Sabinkou :wink:
My dneska budeme lenošit,nic v plánu nemáme,teda pokud nepočítám prochajdu.
28. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
jo jo škoda s tou fotografkou, jsem tu včera celej den smejčila :grinning: a nic z toho, ale zase lepší než dělat jako nic a všechny nás tu nakazit. tak jsme využili volného dopoledne a jeli jsme objednat už konečně tu postel stihnou jí dodat ještě do vánoc tak budeme mít pěknýho ježíška :wink:
28. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
a my zas jeli narychlo do Sconta a koupili konferenční stolek, ten původní se jaksi rozpadnul. Bodejt by ne, když mám na něm furt nohu když kojím :grinning:
28. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ćůůs mamule :slight_smile:
tak u nás v noci kojo ve 3 a v 6 a už nezabral :rolling_eyes: a celé dopo jsem smejčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vánoční úklid považuju za téměř hotový :grinning: :grinning:
Sun jééé to je pech s tou fotografkou :confounded:
Andreasku jj užijte si to u sestřenky :wink: :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Andrej, užijte si to :wink:

Charlie :grinning:

Kači, tož to jsi šikovná :wink:

Já jsem byla jakási grogy, tak jsem si šla lehnout, jak Mareček usl a tajně jsem doufala, že bude spát dýl než půl hodiny. Doufat jsem mohla, půl hodina je prostě ideál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď bude Léto s kovbojem, to se mi líbí :sunglasses:
28. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
tak my jsme udělaly pravidelnou prochajdu,je tam docela kosa.Taky u nás poběží Léto s kovbojem :wink: a Vojtík tlačí do plíny :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
ahojky,
tak Mareček si po probrečeném dopoledne krásně schrupnul v kočárku téměř 3 hodinky :dizzy_face: :dizzy_face: a teď si povídá se svýma nožičkama - já stihla uvařit (ale byla jsem na infarkt, protože Marča chtěl pořád nosit) a když jsem ho uvozila a
spal, tak jsem umyla nádobí a vyluxovala a umyla WC, pak už se ozval z kočárku a já ho musela vysvobodit :grinning:
včera jsem byli v Plzni ve dvou obchoďácích - v Olympii a v Tescu, tak jsme koupili Marečkovi dárky pod stromeček a nějaké oblečení taky pro něj a přijeli jsme domů až v 19 hod a to normálně koupeme - takže jsme to měli celé posunuté a Mareček nakonec usnul až ve 3/4 na 10 večer, jsem myslela, že nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale můžeme si za to sami, když jsme přijeli takhle pozdě a on prospinkal celou cestu zpět a cestu po Plzni a před tím už spal i v Tescu :wink:
u nás je děsnej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Charlie - to jsi mě pobavila s tím stolkem :grinning: :grinning: taky bych brala jinej, je ještě po Pepovo babičce, ale zase je oproti těm současným dřevěný a dost se na něj vejde - jen by se mi líbil jinej :grinning:
Blka - tak to tě Mareček nenechal moc prospat, ale alespoň, že spal tu jeho 1/2 hodinu :slight_smile: :dizzy_face:
Kači - tak šuruju, ale do vánoc to budu muset ještě x krát zopakovat - Mareček se taky už přesouvá i na koberec a plovoucí podlahu a ochutnává všechno, tak budu muset asi taky luxovat denně nebo ob den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to asi chcípnu, to jsou fofry :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
jo, a Mareček se tak srandovně pohybuje, jakoby poskakuje, stojí na čtyřech a dělá směšné pohyby zezadu dopředu a zpět :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Kači a Mareček už je na čtyřech?Vojtíšek to nedokáže dát dohromady,buď zvedne nožky a zadeček a nebo se vztyčí na rukou ale obojí to ještě nedá.
28. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Kačenko, to sis teda užila. Je zvláštní, že jak se prošvihne jejich doba, tak je to potom peklo je upsat, co. Teď jsem Marečka zase uspala. Potřebovala bych, aby spal dýl, než půl hodinu, ale kvůli němu, aby měl naspané aspoň 3 hodiny za den.
A to je šikulka, že už je na čtyřech :wink:
28. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Andrej - to Mareček taky dělal, že zvedl jen zadeček nebo jen byl opřený na ručičkách - to už brzy taky sladí i tvůj Vojtíšek a brzy bude pérovat jako Mareček :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky..tak my dneska celý dopoledne uklízeli,dalo by se to už považovat za vánoční úklid,ještě aby to tak vydrželo..odpoledne jsme se šli projít a pak jsme vyráběli adventní věnec,takže takovej pohodovej den..zítra ale už jedeme něco nakupovat nebo to budou Vánoce bez dárků..
Jinak dnešní noc děs běs..buzení opět ve 21-24-2-5-7 :angry:
28. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Sem nechala Sofču pořádně vyhladovět 2 1/2 nic nedostala takže když pak měla papat kašičku tak snědla 120ml poprvé,zatim nejvíc snědla tak 90ml..a navíc jsme jí s Petrem pořádně unavili takže jsme jí ted dala do postýlky a do 5 minut spala,takhle kdyby to bylo pokaždé to by bylo super..ještě kdyby vydržela spát aspon 6h v kuse.. :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky kde jste všechny? :confused: :frowning2: :frowning2:
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
ahooj holky, uz jsme zpatky :slight_smile:
bylo to moc fajn, vojtik je teda sidlo :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Hani, teda to byla noc :confused: :zipper_mouth:

Manža má zase horečku a ještě se mu udělaly na nohách jakýsi červený fleky a bolí ho to a nemůže ani chodit. To teda nevíme, co to může být. S takovou zítra pošupajdí na pohotovost :pensive:
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
blani, nechci te nijak strasit, to ani nahodou, ale vim, ze nekdy se cerveny fleky delaji pri meningokokovi.. nechcete jet na pohotovost radeji hned? urcite to ono nebude, ale pro sichr.. jak vysokou ma horecku?
hani, sabca se taky tuhle noc budila pomerne casto, ted uz spinka, je za cely den dost unavena..
28. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Blani, bolí manžu hlava? Jestli jo, tak bych taky jela hned. Andrejka má pravdu.
Ikdyž s mimčem bych manžu vyexpedovala rovnou na pohotovost.
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Hani, ty máš teda děsnou noc.
Ikdyž naše včera nebylo omoc lepší, ale začal až v 1. Jenže to přičítám tomu kašli.

Během dne ani moc nekašlal, tak možná v mlíku už něco je, protože jsem přestala kašlat i já a i dutiny mám volnější.

Jo a koupila jsem mu nekapající hrneček
http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/canpol-nekapajici-hrnicek-lovi-150ml-6-m/
byl malej, lehkej, tak se Alexkovi krásně drží. chvilku s ním zápasil, ale pak na to přišel.
28. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
jitko, zrovna mi volala mamku a ptala se me, jestli uz mam pro sabcu ten nekapajici hrnecek a ja ze ne, tak mamka ze pry to je dobre, ze sabce jeden od canpolu koupila :wink:
ja jsem holky nejaka grogy..
28. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já jsme doma sama,manžel jel do O2 Areny na motorky tak budu koukat asi na Slavíka..
Holky ty noci jsou u nás fakt hrozný..dřív jsem jí nechala chvilku vyplakat jestli třeba zas neusne,někdy se to povedlo,třeba po 10 minutách že zas usla,ale minule řvala 15 minut a nic až sem si říkala že na mě budou zvonit sousedé byli 2h ráno,ted už k ní lítám hned protože to chci mít co nejrychleji za sebou,jenže to si říkám zda neni taky chyba,že si pak zvykne že jen zaknučí a já už jsme u ní a cpu jí prso,abych mohla jít zas spát..
Blani jel manžel na tu pohotovots?ty fleky jsou fakt divný,bych se taky bála..
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.