• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
On je dneska Slavík? To si taky pustím. Muž šel do hospody na fotbal nějakej, tak to jsem ráda, aspoň se nebudem dohadovat.
28. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
hani, sofca chce byt proste asi u maminky no.. sabca ted taky hur usina, i pres den, vzdycky chvili breci, dam ji ale trosicku sab simplex na dudana, klido jen jednu - dve kapicky a uklidni ji to..
28. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky, my jsme celá rodinaka opět nemocná....mě dnes začalo pápet v krku a bolí mě hlava a nikola má 38teploty a radek už od pátku taky, nella ta si mne nosík a kýchá, tak to nebude dlouho trvat a po 14dnech nanovo :angry:
tak já jdu, nic mě neba-musím k nelče a včerejší noc taky nic moc :unamused:
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
když mi nedudáme :frowning2: ona mi usíná suprově,,jak přes den tak večer ale to buzení je hrůza hrůz..
dneska byl ale super den byla strašně vysmátá,jsme s ní pořád blbli,tak se tlemila a když jsme jí dali do ohrádky tak si v klidu sama hrála no prostě andílek,akorát v noci je to dábel :grinning: mě taky přijde že se budí jen proto aby zjistila zda tam sem a aby se mohla pomazlinkovat,což je sice pěkný ale ne 4x za noc :frowning2:
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ježiš Smouli chudáku to se vás ty bacily pěkně drží,to tě teda lituji a holky taky,tak at je vám brzo líp :wink:
28. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
a to jsem chtěla jet do prahy na stromek!!!! :frowning2: tak snad př víkend...
tak papa já už musím, už halekaj :sunglasses:
hani dííík, to děs :confounded:
28. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
smouli, at jste zase brzy fit!
hani aha, vy vlastne nedudate.. no tak zas je aspon pres den sofinka vesela, je to mozne, ze v noci je vzhuru aby se presvedcila, ze tam ses s ni :slight_smile:
ja jdu normalne snad spat, jsem za cely den siilene unavena, ted jsme si dali ovocnou misku, proste poradnou vitaminovou bombu, mam z tech chripek nahnano, zatim se drzime tuk tuk.. tak dobrou noc a ty blani dej vedet co a jak, papaa holky :wink:
28. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
šmouly teda vy máte na ty bacili pech, tak at jste brzo v pořádku :wink: hani teda ty noci jsou hrůza, nevím co poradit, my to taky vedem od desíti k pěti. ted už se začal budit kolem půlnoci :confounded: taky si nemůžu dovolit ho nechat vyřvat kvůli sousedům, tak k němu hned vstávám. dneska a včera jsem dala mléčnou kaši tak snad to trošku pomůže. my dostenem od ježíška tuhle sadu s hrnečkem http://www.malvik.sk/Vsetko-na-k-menie/riad/FisherPrice-Prvni-sada-nadobi-Novinka
28. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak kočenky jseště jsem teď všade vytřela :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem grogy,malýmu nešlo moc usnout a tak furtka pobrekával tak jsem ho nechala a po chvilce přeci jen zabral :dizzy_face:
Blani teda to je divné s těma flekama :confused: držím pěsti ať je to O.K. :wink:
Hani teda chudáku malá :frowning2: Sofinka ti dává co proto :confused:
Šmoulo si děláš kozy zase chcíp??????? :confused: to je hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sun pěkná sada :slight_smile:
Andreasku jj taky dávám Sabíka na dudlu :wink: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

No, nad tím meningokokem jsme taky přemýšleli, ale oni mu v pátek dělali odběry krve, tak by to tam snad viděli, ne? Teda aspoň si to myslíme. Teploty má 38. Ale přečetli jsme si v antibiotikách, že nějaké červené fleky můžou být nežádoucí účinek, ale především teda v obličeji.

Šmouli, teda, vy máte pech na ty nemoce :confused: . Ať jste brzo všichni fit :wink:

Já budu objednávat nekapající hrneček a talířek a lžičky od tommee tippee.
29. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj všem

Blani a proč zrovna tuhle značku?

Nás asi fakt trápěj zuby, vyspím se, až vylezou, takhle nic moc. Teď si narval do pusinky kousátko a strašně u toho mlaská. :grinning:
29. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Ježiš, on je advent, musím vyštrachat svícen a nalepit na okna vánoce. Já vždy měla hotovo už o týden dřív a teď.... :grinning:
29. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Jitu, ani nevím, nějak se mi líbí :grinning: . Proč, máš na ní nějaký reference?

Já jsem si v pátek koupila svícínek. Taky jsem vždycky měla všechno dopředu nachystané a teď velký kulový :zipper_mouth:
29. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
blani, tak snad to nebude nic vazneho u tveho manzy, ale na tu pohotovost bych radeji jela..
jukla jsem ti do albicka a ta spolecna fotka s mareckem se vam opravdu povedla, ty na ni vypadas neskutecne mladounce :wink:
jinak holky ja mam jidelni soupravicku pro sabinku normalne z nerezive oceli, je tam mala lzicka, vidlicka, nuz a velka lzicka a vespodu je na kazdem kousku vytlacene zviratko :wink:
dostala jsem k objednavce od emitexu plastovou lzicku a vidlicku a zatocene jakoby, ale dala jsem to te monice s andrejkou, kdyz uz mame, ja tohle radeji nez plastove :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
jo a holky, prisla nam ta motyli vila od lamaze a vcera mi sestrenka dala po vojtiskovi toho lvicka, tak mame lamazatka taky dve :grinning:
29. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc klasika, už se asi spaní bez probuzení nedočkáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já jsem si včera udělala věnec, ale nemám svíčky :grinning: jsem tím pověřila mámu at koupí zlatý nebo bílý protože mám červenozlatej věnec no a ona mi koupí stříbrný :rolling_eyes: tak dokoupím zítra. dneska očekáváme tchýni na oběd,l odpoledne půjde asi vozit tak si odpočinem. přeju pěknou neděli všem.
29. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
sun, taky ti preju peknou nedeli, ja nemam adventni venec vubec, myslite si, holky, ze by mohli prodavat v bauhausu zive?
29. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak u nás noc deluxe :wink: malej spinkal až do půl 7 :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: parááááda
jej tak výzdoba mě nechává nějak chladnou :grinning: jsem na to nikdy nebyla a ani nebyl čas páč jako prodavačka jsem skoro pokaždý makala defacto celej prosinec nonstop a aji na štědrej den a tak jsem byla dycky ráda že mam uklizeno a napečíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Andreasku jé tak to je super :wink: :slight_smile: kamarádka má taky lva myslím že je to Bonifác že jo? :wink:
Sun teda mamka to nějak netrefila co :confused: :grinning:
Blani tak snad to byl jen nežádoucí účinek od ATB :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
jo já si myslím, že určitě jde o to jestli už nebudou fuč. ale jsem říkala, že letos ho dělám naposledy napříště si koupím ten kovovej svícen kam se jen přidá pár větviček a je to. no možná si pro něj dojedu ještě letos. :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Sun jo to víš po svíčkach je dycky scháňka :wink: jsem dělala 5 let v drogerce a to byl byl fofr před adventem :wink: ale myslím že je časem určo seženeš :wink: :grinning:
29. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Blani, nee, jen jsem myslela, jestli je na tom něco zvláštního. Já včera taky vybrala, co se mi vzhledově a prakticky líbilo :grinning: Jinej důvod to nemělo.
29. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko maminky,tak my dneska měli jet k našim,ale zůstaneme doma.Mamaka včera celý den zvracela tak jí není moc dobře,tak už to potkalo i jí chuděru.
My máme mističky s víčkem a přísavkou od Cancpol,hrníček chci taky koupit,ale myslím že máme nějaký doma,to sjme dostali jako výhru z jednoho časáku,tak s emusím podívat co to je.
Jinak Vojtík vstával ve čtyři a pak v osum.Ani se nedivím,že se budí,když mi odmítá večer jíst.
On s tím mlíkem poslední dobou pořádně stávkuje,je to horor do něho něco dostat.Jak si teďka zvyknul na jiné a lepší chutě,tak mlíko je teď u něho podřadná věc.Tak vždycky bojujeme.
Blani a co manža?Už je mu lépe?
Tak my taky nemáme věnec,nějak na to nejsem.Ani na vánoční výzdobu.Co si akorát vždycky kupujeme je věnec na dveře,ale jinak když nepočítám stromeček a nějaká svíčka na stole,si byt nevyzdobujeme.
29. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
tak jsem vyštrachala ten hrníček,je to Canpol,ale až od 12měsíců,takže v pondělí vyrazíme koupit hrnek.
29. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
kaci jj, asi je to bonifac :grinning:
ahoj andrej, tak vas nejak vsechny postupne prepadla nejaka ta strevni viroza co :confounded: at je mamce brzy lepe!
ja uz se na vanoce moc tesim a venec uz chci koupit dlouho, ale meli same umele, moc se mi nelibi, chtela bych pekny prirodni, ale to bude penez, no co no :grinning:
29. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Já mám adventní svícen, věnec nee, ten by nám tu advent nepřežil.
Stromek máme z toho důvodu umělej, když jsme měli živej, tak během dvou dnů, začal opadávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Tadyk mám fotku pséky se svícnem, je na čajovky, tak kupuju ty voˇnavé a je to fajn.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Fotky_z_domova_/#vanoce10122006_007.jpg
29. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
tak mi právě máme stromek taky umělej, tak alespon ten věnec at to tu provoní i když to jehličí je pak k vzteku :angry:
29. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Já si dělám dekoraci do té misky, co je u psice vyblejsknutáz druhé strany a na vůni to stačí.
29. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
:angry: čau....už sem nasraná!!! Zase jede na služebku do středy a já nemocná s dětma nemocnejma se potrmácím k doktorce zejtra-nemám řidičák :unamused:
tak to teda ne, pojede prostě dýl a hotovo! Nikola měla 37,6 a po brufen sirupu má po hodce 38,2 :astonished: tak to je děs, tu kašle a brečí, hoooolky budte rádi že jste zdraví!!
Jdu ji dát paralen....tak zas jdu ani nestíhám dočíst :confounded:
29. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Konečně jsem manžu vykopla od počítače, ať si chvilu hraje s Marečkem...

Andrej, moc děkuju :slight_smile: . Takovej kovovej příbor se zvířátkem jsme kupovali manžové sestřenici. Já myslím, že na začátek je lepší ten plast. Takovej pěknej kovovej bych koupila až později, až bude papkat sám :slight_smile:

Sun, tož to se mamka trošku sekla s tou barvou :grinning:

Andrejko, teda, tak ať je mamce brzo líp. To je zvláštní, že vás to všechny tak postihlo :confused:

Jé, Jitu, ten svícícek je krásnej :slight_smile:

Děkuju, že se ptáte na manžu :wink: . Říkal, že už je to lepší, aji se mu líp chodí. Ono to nebyly jako fleky, ale takové jakoby větší kousance od komárů. Prostě takové malé bouličky.
29. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.