• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, chuděro, vy se z těch nemocí nevyhrabete :frowning2:
29. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
teda šmouly to naštve trmácet se s holkama k doktorce. tak at si to tatka nějak zařídí držím palce. jo ten nerez s obrázkama jsem měla ráda, když jsem byla malá,ale to až bude větší.
29. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak Alex usnul.
Dneska měl na oběd brambror s brokolicí. Mého jídla spořádá 170g ani nemrkne, kupovaného chce víc, ono je to taky řidší.
Se mi nezdá to kojení, už chce pít skoro po hodině, asi mu prostě to moje nestačí, ikdyž mi teče mlíka dost, tak ho nezasytí na dlouho.
Muž by chtěl, abych mu dávala "sunar" a já ho ještě nechci odtrhnout od prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nevím, jak dlouho to vydržíme.
29. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Šmoulo, Tvoje dr. nemá návštěvní službu? To má i náš doktor pro dospělé.
29. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Jinak tohle mi přijde taky jako dobrý nápad na "adventní věnec" nebo spíš teda svícen.
http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/16898/normal_Photo%201514.jpg
29. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
29. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
smouli to je fakt pech, ale vy se z toho holky brzy dostanete, hlavne abyste jeste neco vic nechytly u toho doktora v cekarne!
blani, no tak snad z toho nic u manzela nebude!
my se byli projit a stavili se v tom bauhausu, adventni vence vyprodany, tak na nej letos prdim a koupila jsem si vanocni hvezdu a velkou sirokou svicku :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
tak my sjme byli taky venku,jsem uchozená,a to mě ještě dneska čeká cvičení.
šmouli to je pech s tou nemocí,hlavně že jste byli nedávno marodi.Taky nemáš řidičák?Já taky ne.A to jsem myslela že jsem tady sama.Prcek spořádal teďka pyré z jablíčka,moc mu to chutnalo,čekala jsem že mi něco nechá,ale nic,miska prázdná.Zítra najedeme na hrušku.
29. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Jitu, to jo, to jsou super nápady :wink: .
Jitu, a když vaříš doma, tak třeba ta mrkvička se musí s něčím rozmixovat, ne? To se mixuje s vodou nebo s MM nebo s čím?
29. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Blani na tohle jsme se chtěla zeptat jak vlastně vařit? :wink:
29. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
nemá návštěvní službu...jen je na telefonu a to mi je k h.... no snad je to už lepší, ale vyjelo ji to na 39,2 a ted už dobrý, já mám jen zvýšenou. jj zítra tam se všema zajedu vezmu to jedním vrzem at se podívá i na nelču!
Ježiši já bych za ně trpěla raději.....snad noc bude ok...nelinka je zatím dobrá, jen občas pšikne a zakašle prdolka, čumí na křečka jak si to valí v kolečku :grinning: a nemůže z něj spustit očka...

já vas večer asi dočtu!!
29. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky

andrej blani ja varim polivecku tak ze dam tri mrkve ctyri bramborky(pac danik moc mrkev nemusai proto ji davam mene) a tri ruzicky brokolice a pridam tri lzice vlocek skrz vlakninu at se lepe kaka to vse uvarim a pak i s tou vodou rozmixuje podle potreby doredim opet kojovodou :slight_smile: :wink:
29. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
smouloi uprimne te lituju kocko

hanko zkousela sio masticky na ty zoubky????
29. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
ahoj holky,
já vařím 2 mrkve + 1 brambor + 1 petržel a kojenecká voda a pak to všechno rozmixuju a přidám trošku olivového oleje (kvůli vitamínům rozpustným v tucích - dnes jsem to tam dala poprvé, předtím jsem na to zapomněla :sweat_smile: ) :slight_smile: - Mareček naopak proti Eviny Danečkovi miluje mrkev a brambor moc nemusí, tak aby tam měl té mrkvičky více :dizzy_face:
Šmouli - snad se z toho brzy vyhrabete a nechytne to malá :frowning2:
29. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
jo a tohle máme na 3 obědy - ale Mareček papá méně než Alex - nebo spíš asi já mu toho tolik nedávám, max. snědl těch 125 ml, dnes měl trošku méně a zítra mu dám taky těch 125 ml, pak ho ještě dokojuju :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
celkem toho bylo po rozmixování 300 ml :wink:
29. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Takže s kojo vodou, jo? Díky :slight_smile:

Kačenko, a to můžeš dát i normální olej nebo jenom olivovej? Mně totiž strašně smrdí :sweat_smile:
29. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Sun, super fotky :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
jj katko taky davam olivovy extra virgin

a my tohle mame na pet dni ve sklenickach od farlinu ccapo 160 a danik sni tech 150 :grinning:
29. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
díky blani já to ted promazávám něco nechám tady a zbytek ted hážu na tu galerii, abych to pořád nemusela zmenšovat. tak koukám, že jste se pěkně rozvařili všechny, taky jsem chtěla udělat mrkev doma, ale nějak mi zčernala než jsem se k tomu dostala :grinning: tak příště, olivovej olej jsem si už právě kvůli tomu taky koupila. tak mi můžem i mrkev i brambor. i když nejradši má kaši :grinning:
29. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme z nákupů zpět,něco jsme pokoupili,ale žádná sláva,ještě to budu muset absolovovat minimálně 1x..Sofča byla úžasná,ani nezabrečela,pořád koukala kde co je a nebo spala a lidí naštěstí taky moc nebylo,čekala jsme davy ale v pohodě..
Ted jsem objednala od Lamaze panenku Emilku,jsem myslela že nám ji někdo koupí k Vánocům-třeba moje sestra,nebo švagrová,či tchýně,ale jelikož se nikdo nenabídl tak jí dostane ode mne.. :slight_smile:
Evcca gel jsme koupila,ale výsledek žádný,možná jí zoubky ještě nerostou protože se budí pořád stejně..dneska v noci spinkala od 18-24h :astonished: to bylo super,pořád jsem čekala kdy se probudí a ono nic,ale od 24 h jela po 2h až do 8h ráno :frowning2: takže děs..
Sun pěkný fotečky,koukám že má Filípek novou deku na hraní,je super... :slight_smile: a kulich taky nemá chybu :slight_smile:
Já ještě nevařim,sem se na to těšila,ale ted se mi do toho nějak nechce,asi nejdřív začneme s tou kupovanou ve skleničkách..
29. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak to je mi lito hani snad bude brzo lepe zatim ahoj dnes jsem tu naposledy ocividne sem uz nepatrim pac uz na me nikdo nereaguje ale v poradku chapu kdo tu neni denne neni vitan :frowning2: :pensive: :rolling_eyes:

tak vam vsem preji krasne dny stravene ve spolecnosti vasich deti AHOJ :pensive:
29. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Evcca co blbneš??? :astonished: do téhle diskuze určitě patříš,to nemůžeš tak brát na mě taky někdy nikdo nereaguje nebo mi nikdo neodpoví na otázku,ale na to kašli,posílej fotečky a videjka Daníka a určitě piš at víme jak se máte :wink:
29. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
evi co blázniš :astonished: někdy se prostě trefíš do místa, kdy nikdo neodepisuje, neboj není to nic osobního a vždycky tě tu rádi vidíme tak neblázni. :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Já si tu včera taky psala sama pro sebe,aspon se vypíšu když jsem doma pořád sama..
Evi koukej napsat a netrucuj :grinning:
29. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
jo evi nedělej zagorku :grinning: poradte mi prosím někdo jak hodit do alba ten odkaz na galerku.
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Evcca vidíš Sun mi třeba taky neodepsla na můj příspěvek a to jí tam chválim Filípka :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Evcca tak co jsi tady? :confused: :confused: :confused: :slight_smile:
Koukej něco napsat,já si tu s tebou píšu a ty na mě prdíš.. :frowning2:
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
hani díky moc :grinning: za pochvalu fotek, no deka se filípkovi moc nelíbí nevděčník jeden. já tady odstříkávám mlíko a vůbec mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
A proč odstříkáváš?
29. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.