• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Mareček taky spí teď pořád na boku a to na levém, jinak teď už asi ani nespí :sweat_smile: , aby pak neměl placatou hlavičku na jedné straně :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: a v noci se vždycky vzbudím, když řve a leží na bříšku a pase koníky a tluče hlavičkou o matraci :grinning: a spinká tak u sebe v postýlce, u mě v posteli spí na zádech a nebo taky na boku, jak usne po kojení :slight_smile:
taky se už loučím, dobrou noc, teď si tady malej prdnul, trochu sebou furt šije, to zas bude noc :frowning2: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak já to taky balím tak dobrou noc a hlavně dlouhou :slight_smile: hlavně pro hanču :wink:
29. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky, vy jste toho teda napovidaly! :confused:
ja cucela na ten film nepolepsitelny, bylo to pekny a smutny..
dobrou noc, zitra jdu na gyndu, prvne tady u nas, je to tam uplne nove a moc hezke..
budou mi delat cytologii, uz vam ji po porodu delali? doufam, ze to nebude nejak bolet.. :confounded:
tak brou :wink:
29. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem trochu zběžně prolítla...řešily jste příkrmy...no my už taky začali s mrkvičkou. Ještě ale nemám příkrmy pořádně nastudovaný, tak se do toho musím pořádně vrhnout. No ale vidím, že si tu skvěle radíte, tak tu budu mít aspoň zkušený tetky radilky :grinning:

V sobotu jsme byli na Napoleonských dnech u nás, bylo to super, ale lidí jak s.aček...malýho jsem si hodila do nosítka a skvělý. Dokonce mi i na hodinku usnul. Byl spokojenej jak želva, všechno viděl, slyšel :grinning:

Kačenko, malej teď taky občas spí na boku. On to teda střídá :wink: Se ale divím, protože se mu na boku nelíbílo už od porodnice a teď tohle :slight_smile: Občas se mu podaří přetočit na bříško, to nás pak vzbudí řev, protože začne automaticky pást koníčky...no komedie :grinning:
Jinak noční spinkání se nám zlepšilo. Kojo tak od 23,30-3 hod, pak většinou v 5-5,30 a vstává tak od 6,30 do8 hod. Bylo to i lepší, ale i horší. Takže jsem spokojená. dávám mu na noc 1/2 dávku kašičky mléčné od Nutrilonu. Dvakrát jsem mu zkusila dát (měli jsme doma reklamní vzorek) od Hippu mléčnou s vločkami a jablíčkem nebo tak nějak, dala jsem mu taky 1/2dávku a vzbudil se mi v půl 11 a byl hore jednou myslím do půl noci a pak s přestávkama do 3. Hlad teda neměl, vystačil si v postýlce sám...asi byl holt přeplněnej, tak už mu ji dávat nebudu :angry:
30. lis 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj.
Dneska pojedem s Alexkem na socku vyřídit ten rodičák. Už to mám z PSSZ potvrzený, tak jen tady na obvodě na úřad, to bude pohoda. Pak se projdem Nuslema, normálně se tam vůbec nedostanu.

Andre, mně cytošku nedělal, říkal, že ji po šestinedělí hned nedělá a že až přijdou na obvyklou prevenci, což mělo být teď v prosince, ale do vánoc už to nestihnu, tak to nechám až na leden, ono se svět nezboří.
30. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko, tak my jsme měli noc nějakou divokou. Vzbudil se ještě u superstar v 9 na kojo, pak o půl 1, o půl 2 :confused: , o půl 5, v 6 a pak jsme ještě spali do 7.

Andrej, pokud je cytologie stěr z čípku (myslím, že jo), tak to mi dělal po šestinedělí a pohoda :wink:

U nás strašně fučí :unamused:
30. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Bré ránko mamušky :slight_smile:
Tak u nás noc dobrá kojo ve 3 a v 7 :slight_smile:
Sun super fotečky :wink: :slight_smile: úžasná dečka :wink: :slight_smile:
Andreasku já byla na cytologii asi před 14-ti dny :wink: nebolelo to,ale nic příjemného to taky není :grinning:
Á koukam že Evča už opět trucuje :grinning: pokud si vzpomínám tak to už udělala jednou hned ze začátku :grinning:
Teda už nás tu moc není co jen kojíme co? :confused: jiank už nevím na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko,
díky kačí. tak u nás noc klasika.akorát se včera točil na bok i ve svý postýlce :slight_smile: já ani nevím jestli mi dělal cytošku,ale myslím, že jo. holky taky se vám občas všechno tak plete :sweat_smile:
30. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Sun plete se mi futr a všechno :wink: :grinning: někdy mam problém si vzpomenout co bylo včera k obědu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Mareček na boku usíná už určitě měsíc možná dýl. Oak se ale překulí na zádička.

Sun, jo jo. Kolikrát vstanu, že půjdu něco udělat a v půli cesty zapomenu, co jsem chtěla :sweat_smile: :grinning: . A když vidím, jak se v kriminálkách ptají, co dělali minulé pondělí ve 12 hod., tak bych si rozhodně nevzpomněla :grinning:
30. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
jo přesně tak, jak jsou ty dny tak podobný tak fakt nevím, nebo do rána zapomenu v kolik jsem ho naposled kojila :grinning: no mazec. holky poradte něco rychlýho lehkýho k obědu. jo a taky jsme od soboty zapsaný na to plavčo kurz bude začínat v lednu :slight_smile: taky jsem si zkoušela plavky a dobrý, nemusím kupovat nový, jen s horní polovinou těla nesmím dělat prudký pohyby :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: a jej k obídku???co třeba krupičkovou kaši? :wink: :grinning:
Blani tak u nás je poloha na boku stále výjimka i v bdělém stavu :confused: :sweat_smile:
Tak pišišvor mi tu dává jemně najevo že by už jako posvačil :grinning: tak jdeme na kojo :wink:
30. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
tak dobrou chut honzíkovi :slight_smile: my úspěšně chrníme uvidíme jak dlouho. jsem dala čistící prášek na sedačku tak jsem zvědavá na ten zázrak :slight_smile: no nevím krupičku jsem jedla naposled tak v deseti letech :grinning: radši spíš nějaký masíčko.
30. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Sun, u nás budou tortelini se sýrovou omáčkou z krabice, takže rychlovka :wink:
30. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme se vzbudili o půl jedné,rozplakal se,a nebyl k utišení,nakonec pomohla flaška,ale byl to takový jiný pláč,nevím co ho vylekalo,a pak sjme se vzbudili o půl sedmé.Teď zrovna spinká.
Obídek?tak to taky nevím co dělat.Nějak mi docházejí nápady.
30. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
přidala jsme nějaké nové fotečky. :wink:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
andy krásný fotečky vojtík je fakt kořen. :slight_smile: tak já jsem vyndala nakonec pstruhy tak je šoupnu do trouby. no já doufám, že zimu ještě přečkáme v hllubokým a do sportáku půjdem tak na jaře :sweat_smile: no uvidíme jak poroste žížala. i když teda když je nabalenej tak na šířku se tam moc nehne.
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Sun díky :slight_smile:
no nějakou rybu v mrazáku mám taky,uvažuji že ji vytáhnu.
my nepřečkáme bohužel v hlubokém,jak přituhne,a budeme muset vytáhnout fusak,tak jde sporťák do terénu.Ale je fajn,že jde do lehu,a i čelem ke mně,takže si myslím že to bude dobrý
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
tak zima má přijít až začátkem února tak to nebude tak hrozný :grinning: my to máme taky tak do lehu a čelem ke mně.
30. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
čau babule

tááákže Kači my měly stejnou noc jak vy, kojo v 3 a v 7 :grinning:
A včera jsme spali až do 7, ani jednou jsme se neprobudily, to byl ale mazec

Evčo - trošku unáhlený rozhodnutí, dle mého názoru. Pokud sem ale nechceš chodit, nikdo tě nenutí. Nikde ale problém nenastal, tak mě ani není jasný, za co bysme se ti měli tady omlouvat. Holky to tu napsaly srozumitelně. Já taky na spoustu věcí nereaguju a spoustakrát se mě stalo, že nikdo nereagoval na mě. Tak si to nějak přeber a zas dojdi :wink:

andrej já si myslím, že cytošku mám taky za sebou

musím vám prolustrovat ty fotky

Sun už mám tvou galerku v oblíbených a budu se průběžně kochat :wink: Galerka je fajn, žádný opruz se zmenšováním :grinning:

Ted koukám na superstar, včera jsem se koukala jen na kousek a zbytek si zas nahrála. Prcek stávkuje se spaním, mě jebne, pořád řve a řve, co s ní už nevím :sweat_smile: :confused:
30. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
nazdárek charli je to super ta galerka přesně jak píšeš, hlavně žádný zmenšování. jen mi prosím ještě porad jak jsi dala ten odkázek do alba, mě se to automaticky hodí k tomu textu a není to skoro vidět. jé taky bych si dala spaní do 7, ale vždycky si vzpomenu na hanču a už mlčím a nestěžuju si :zipper_mouth: jo hani jsem o tom přemýšlela (mi to nedá :grinning: ) co takhle koupit rovnou ten nekapající hrneček, je od 6 m a třeba by mu sofča přišla na chut.
30. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
andrej po kom má vojtík tak tmavý očka a vlásky? Sekne mu to

sun tak mrkvička šmakovala, co? :grinning:
30. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
sun jo vlastně odkaz jsi chtěla vědět, no vidíš, četla jsem to a zapoměla jsem.
Jdu se podívat pod co jsem to tam šupla, uno momento
30. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Sun takže musíš kliknout na to "změň údaje v albu" a tam jsem ten odkaz zkopčila. Je to vlastně ten prostor, kde jsi psala průběh porodu, kam si uživatelé dávaj ty počítadla věku atd atd. Takže tak :wink:
30. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
charlie hnědé vlásky má po mě,a tmavě modré očka-oba jsme měli světlé modré,Jindrovi zůstaly a mě ztmavly takže asi tak nějak.
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
andrej modrý je má, jo? Já je viděla jako hnědý, tak to je asi tou fotkou, není to moc poznat. A právě jsem hleděla, že ty blondýnka a malej takovej tmavej :wink:
30. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
díky charlii takhle jsem to dělala včera a ono je to tam zapadlý právě v textu a není to moc výrazný i když tam dám mezery tak se to nasomruje hned za ten porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná asi prvně hodit to počítadlo a pak to dát pod to by bylo lepší. dneska jsme prubli židli a měla úspěch hodím fotečky.
30. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
no moje původní vlasy hnědé,pak jsem si začala dávat melír. jj má je tměvě modré,jde to špatně vidět na těch fotkách.
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
sun jestli chceš udělat mezeru tak ta se dělá pomocí té špičaté závorky, mám ten dojem
30. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
andrej aha, takže je malej asi v tomto po tobě, co?
30. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.