• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak my spíme, asi zpátky najedem na naši obvyklou 11h at vstáváme kdy vstáváme, dávat ji dřív i když si šudlí oči nemá vážně efekt

Jdu se najíst, at je to v klidu, třeba někdo přijde :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zase zdravím po chvilce,jakpak se máte a co vaše mimča co,určitě rostou jako zvody jako ty naše cácorky,tak hlavně se opatrujte a budte zdravé :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj adrosku, my se máme krásně a hlavně teď když Veru usnula. Si nedovedu představit jak dát spát dvě děcka najednou, když jednomu se chce spát a druhýmu ne :confounded:
30. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
-ahojík charli,no to se mě občas stává,zrovna jako dneska,sem je dala chrupkat a jedna spí a druhé se nechce,tak jsem ji vzala dolů a hraje si,ale většinou spí společně :slight_smile: ,hlavně odpoledne,jen jedna třebas déle a druhá kratší,no hlavně že spinkají stejně večer :slight_smile:
-taky vidím holky že už začínáte s příkrmy,no my začly s mrkvičkou a od prosince už začneme více,budou mít půl roku tak to pomalu zkusíme,hrozně to letí,takže se nenadějem a budou mít rok a budou to velké holky
30. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky,
koukam, ze mame o jednu konikovku mene.. :sweat_smile: evcaa uz sem zrejme chodit nebude.. :fearful:
ja uz mam po gynde, cytologie odebrana, pry vse v poradku, vysledky cytologie za 14 dni.. tak snad budou v poradku.. jinak pry dalsi preventivka kdyz nic nebude za rok :grinning:
delam fazolovku s uzeninou a od vcerejska tu mam mnam francouzske brambory :slight_smile:
venku je nadherne, byly jsme hodku a pul :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
-ahojík andreasek,tak to je dobře že je vše ok teda
-teda ty vaříš takovou dobrotu jako
-proč sem evcaa chodit nebude už
-my se chystáme ven po obědě,sice tam hodně fouká
30. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
andrej tak jste to zvládly :slight_smile: Malou ti někdo hlídal nebo byla s tebou?

adrosku protože se z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu urazila, že na ni nikdo nereaguje, což je ale pochopitelně blbost, no comment

Já jsem zdlábla zbytek z víkendu, dělala jsem obrovskou dobrůtku z babicových dobrot - zapečený těstoviny s porkem, nivou, hříbkama, anglickou slaninou, vepřovým masem - to vše zalitý smetanou, mnamka obrovská :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
jo a máš recht že je důležitý že holky spinkají v noci stejně, přes den se to ještě jakž takž dá, že :wink: Ale já osobně si to nedovedu představit :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
-jé tak to byla taky dobrota charli
-jé tak snad ji to přejde evcu :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak mám zařízenej rodičák. Jak jsem předpokládala za prosinec už nic nedostanu, za těch pár dní jsem překročila PPM částku rodičáku, tak mám smolíka pacholíka. :confounded:

Reakce - nikdy nereaguju na všechno, to bych se musela zbláznit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
-přesně tak,dyt to ani nejde na všechno reagovat no ne přeci,tak uvidíme
-jmisa tak to je smůla teda že za prosinec už nic,je to ale binec si myslím stejně
30. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
tak se konečně zadařilo :grinning: jsem tam hodila to počítadlo tak to pěkně popolezlo. s tou závorkou mi to nešlo charlii. ahojky adroseku to je dobře, že se máte dobře :grinning: s holkama. no jasně jitu to se nedá reagovat na všechno já se taky kolikrát na něco ptám třikrát a taky na mě všichni prdí :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Taky jsem byla ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: aji byl na náměstí trh,ale nic kloudného tam stejnak neměli :confounded:
Adrosku jj utíká to strašně :wink: a fakt se ani nenadějeme a špuntům bude rok! :astonished: :grinning:
Andy pěkné fotečky :wink: :slight_smile:
Charlie jé tak to je super kojo nastejno :dizzy_face: :grinning:
30. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
-holky zatím se loučím,jdeme jíst a pak na prochajdu
30. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Si myslím že kdyby jsme měli reagovat každá na všechno tak se ani nedostaneme k tomu co sami chceme napsat :wink: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky..Charli prosim tě a kde seženu recept na tu mnamku od Babici? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já ohřeji k obědu jahodový knedlíky co máme v mrazáku a překážejí mi tam.. :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Jsem teď Alexe přebalovala a vybavila si jak se Blanka obávala smradu z plenek. Tak Blani - zlatá vajíčka, s příkrmama je to občas dost hustý, naštěstí je to většinou tak hustý, že to od plenky odpadne do wecka. Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte :grinning:
30. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
charlie to teda musela byt basta od babicy! to bych taky mohla udelat :wink:
jinak jsem byla s malou a hlidala sestricka.. je to tam krasny, uplne novy, vsude moderni kresla, velky prostor, jsou prijemne a neni to soukr, fakt jsem spokojena, byla to premiera :slight_smile:
no a to evcou, taky tomu moc nerozumim, taky nereaguju na vsechno, to ani nejde..
30. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
hani tady je to a je to vážně famózní - http://www.babicovydobroty.com/zapecene-testoviny-po-taborsku-21-11-2009/

Sun nešlo ti to jo? Tak já si to už nepamatuju, jak se dělá mezera nebo spíš enter, koukala jsem se do svýho alba, ale tam jsem nic nenašla a už to vážně nevím, ale tak jestli se ti to seskládalo nějak samo,tak taky dobrý
30. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
no jitko, to ses teda fakt strefila, prave bastim prvni sousta francouzskych brambor :grinning:
30. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
teda charlie, to musi byt "zradlo" :grinning:
30. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
já už mám po jídle :grinning:
andrej nech si chutnat :grinning:
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
jitu vím o čem mluvíš :grinning: naštěstí jsem po obědě. tohle je právě ten důvod proč jsem se na příkrmy moc netěšila :grinning: ale až budou bobky tak to bude taky dobrý :wink:
30. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
andrej prosímtě jak ty píšeš do toho albíčka ty texty barevně a jak děláš mezery?
30. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jéé tak to abysme si užívali vaječniny dokud je co??? :grinning: :grinning:
Jinak kdo papá tak přejeme dobrou chuť :wink:
b hh,, vvg g vv zz tak tohle bylo od mlaďase :wink: dostal se mu hlavně mezerník pod prsty :wink: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak my jdeme na kojo ať mi pro změnu ožužlává něco jiného než ruku :wink: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
a my se jdeme chystat ven, tak ahooojky všem
30. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
sun no to uz jsou zaklady programovani - html vis..
zkus pro zacatek juknout sem.. http://www.jakpsatweb.cz/barvy-zapis.html
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
papa charlie, my uz jsme dnes vyvencene dostatecne :grinning:
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Charli díky to vypadá fakt dobře,určitě vyzkoušim,akorát místo hříbků dám žampiony,hříbky asi v obchodě nekoupim ..
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.