• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, tak to moc gratuluju!!!

Přeji všem krásný den :grinning:
3. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Jsem šoupla jednu látkovou do alba. Malej v tom vypadá jak brouk pytík :grinning: Ve skutečnosti je to trochu menší, ale i tak :grinning:
3. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
To je srandovní :grinning: :grinning: :grinning:
Já, jak dojedem z těch kyčlí, tak chci taky začít s látkou, konečně pračka spravená, tak už můžeme vesele kajdit do látky. Dáváš míšo normálně čč novosklad a PUL, vycpáváš to ještě něčím a jak dlouho ti to vydrží??
3. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Heluli, dávám většinou čč na novosklad a něco dovnitř - ručníček nebo žínku IKEA, ty tři hodiny to vydrží v pohodě, pak stejně kojím, tak přebaluju. Jinak super jsou disana zavazovačky s vycpávkou.
No a nebo jsem šoupla jen vv a PUL, ale to chce u našeho pidi mimča fakt dobře padnoucí.
3. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky,

charlie moc gratuluju. :wink:
3. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Hm, tak to je super. To by nám mohlo taky tak dobře vycházet. U nás se většinou kajdí při kojení.Ty jo, už se těším :grinning: Dám pak vědět :wink:
3. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . To jsou krásné zprávy po ránu, tak Charlie už má Verunku :slight_smile: . Vypadá, že to měla rychlé.
3. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Míšo, to je v tom balení Alex opravdu velikej :grinning: . To na sobě asi nemá bodýčko 56, co?
3. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile: , gratuluji Charlie k Verunce, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko,gratuluji moc Charlie k její Verunce,ještě včera tady byla a už má princezničku u sebe,tak kdo bude na řadě teďka?
Evča nebo charlie?Za chvilku už tady budeme samé maminy
Letí to rychle před třemi týdny jsem ležela na porodním sále,a Vojtíšek se hlásil na svět :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko jéééé tak Cjarlie má holčičku móóóóó gratuluju :slight_smile: :wink: no paráááááda :grinning:
Jinak mi psala Andreasek že Sabinka je andílek a že rodila s epi.bez toho že by se prý nedalo :confused: šili ji přesně hodinu a musí jíst jen kašovitou stravu-kvůliva stolici :confounded: a mooooc vás všechny pozdravuje :wink:
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno holky, jéééé charlie velikááááááááánsssssssskáááááááááá gragulka k Verunce, tak už se opravdu ten kruh zužuje, tak kdo je teď na řadě Evča že?

Holky ještě těhu, pijete kávu normální nebo bez kofeinu?
3. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
kat: já si dám občas normální, ale slabou. Silnou stejně nepiju :wink:
3. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
jé, tak to si asi Andreasek pěkně užila :unamused: , hlavně, že jsou holky v pořádku :wink:
3. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
evule: já piju půl na půl s mlékem, tak by to mělo být v poho viď, protože mám na ní fakt obrovskou chuť :grinning:
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
no píšu charlie,že má rodit ale myslela jsem renču :sweat_smile:
autor
kat: já si to kombinuju, dám si 2 lžičky Cara a do toho přidám malinko Nescafé, jen aby to mělo lepší chuť po kafi :grinning:
holky, za chvilku budu asi na řadě co? :confused: :confused:
autor
spíš teda piju mlíko s kávou než kávu s mlíkem :sweat_smile:
3. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
katul: no jo, ty už to máš také za pár. Vy se máte, já už se té naší malé nemůžu dočkat, ale ještě 4 týdny.
3. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak bych typovala pořadí: Evča, Renča, Katul, Evule a já, doufám, že jsem na nějakou nezapomněla :grinning:

Včera jsme dokoupili zbytek věcí, tak z toho základního už mám vše, tak mám takový klid na duši, o víkendu se vymaluje a příští týden sestaví nábytek a je to hotovo :grinning:
3. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Blko, to má body novorozenec :slight_smile: on je fakt pidi.
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
kat: já si taky dávám občas se smetanou. Proč ne, jen si dej.
3. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
jmisa: teď jsem koukala na fotečky Alexe, je fakt maličký :slight_smile: :slight_smile:
to nás asi čeká větší brouček :wink:
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky gratuluju charlie k verunce no už vás tady holky moc nezbývá co? :wink: já zas musím jít ten náš prostě dopoledne spát nebude a nebude.
3. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Míšo, jo? To mi přišlo, že přes ten zadeček se nemůže přetáhnout :grinning:

Teď jsem taky zkusila zabalit do látky. Zabalila jsem jen do čč na novosklad a ani neměl obří prdýlku. Akorát že Mareček je asi hodně učůranej, takže po kojení to hnedka pokakal (zachytila separačka) a počůral a bylo to durch :sweat_smile: . Tak musím vymyslet, co s tím.
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky, myslíte, že by 2 loky kofoly mohly mít vliv na Marečkův spánek :confused: ? Mně se to teda nezdá, ale včera jsem si dala, pak jsem zhruba za půl hodinky kojila a on vůbec nemohl usnout. Šli jsme na chvíli ven, tam spal a jak jsme přišli domů, tak zase nemohl spát. Znovu jsem nakojila a zase 2 hodinky nemohl zabrat. Možná se chtěl jenom koukat po světě :grinning: , nevím, ale jinak pořád spinká. Manžel říkal, že si myslí, že jo, že je maličkej, ale já si zase myslím, že toho kofeinu tam tolik není.

A jak poznám ty prdíky? Jak byl vzhůru, tak pořád kopkal nožkama a když jsme ho zavázali do zavinovačky, tak okamžitě začínal plakat. Ale kaká pořád, tak nevím...
3. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak Vojtík mi vesele prdí do plenky,při minulém přebalování mi všechno pěkně pos... :grinning:
Blani tak prdíky asi že hodně křičí,nožičkama vykopává,úplně je šponuje,já nevím,asi tak nějak,taky nevím jestli když tohle dělá ho trápí bříško,prdíky.Hold budeme se to muset naučit všechno :slight_smile:
Tak snad va loky by neměly vadit.
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Andrejko, děkuji. No, to dělal, ale zase když normálně kaká a že teda kaká hodně :grinning:

Nám Mareček taky hodně pos... všechno kolem při přebalování :grinning: . Používám ty jednorázové přebalovací podložky a kdybych ji měla po každém ukáknutí vyhodit, tak máme spotřebu stejnou skoro jako plínek :grinning: . A to jsem si chtěla kupovat pratelnou. To bych jich musela mít aspoň 5 :grinning:
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak Charlí už má Verunku u sebe-tak mooooc gratuluji :slight_smile:
Teda tak to se asi musela Andrejka pěkně potrhat když jí hodinu šili a zrovna z toho měla holka takovej strach...
Naše Sofinka prdí do plíny tak nahlas že by se za to ani dospělej člověk nemusel stydět,někdy fakt nechápu kde se to v tak malém človíčkovi bere-myslím ty zvuky,to je fakt síla :grinning:
3. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
no mě přišlo, že prdí dost, ale doktorka včera říkala, že má nafouklý bříško. je fakt, že křičí dost. teď jsem ho ulo
3. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.