• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
U nás se zatim spí,ale až se probudí,dáme obídek a taky vyrážíme,zřejmě do Makra a Obi a pak se půjdeme projít i se psem..
30. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
hani, taky nemam hribky, na houby ted nechodim kvuli klistakum :frowning2:
taky budu davat zampiony :wink:

sun, pro zacatek.. mezery udelas pomoci na konci radku, kde chces mezeru udelat :wink:
30. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky zkoušela jste některá tenhle recept?Já to udělala protože si to všichni hrozně chválí a spojení té tatarky a cibule mi teda moc nechutnalo,ani Petrovi moc nee..http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169
30. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
díky andrej za odkaz prostuduju to snad něco pochytím :sweat_smile: hani já tatarku nejím takže nezkoušela :slight_smile: taky bych vyrazila někam na nákupy, ale není kam. venku je docela škaredě fouká tam dost vítr, ani se mi moc ven nechce, zkusím napsat kámošce jestli půjde taky kočárkovat samotnou mě to moc nebaví.
30. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
hani, tatarku mam rada, ale ne ke vsemu, co to v tomhle pripade vymenit za zakysanou smetanu?
30. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
andrej už barvím o sto šest :grinning: díky, jen nechápu ještě to s těma mezerama pomocí čeho na konci řádku? :confused:
30. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
My jdeme taky ven tak pááááček :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
no proste tak zkopci :wink:
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
jezis co jsem to napsala?? :sweat_smile: chtela jsem pisnout sun proste tam zkopci to :wink:
kaci papaa, ja si jdu dachnout :grinning:
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsme venku z prochajdy, fučí tam jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už su po obědě a Mareček ještě spinká :sunglasses:

Andrej, na ten barevnej text jsem se tě taky chtěla zepat :wink:

Sun, enter uděláš tady tím Dej si to na začátek toho, co chceš mít na novém řádku a je to :wink:
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky já jsem asi natvrdlá vy píšete tady tím, ale čím???? co mám dát na začátek? no já jsem programátor hadr fakt :zipper_mouth:
30. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?

vůbec nevím o čem tu mluvíte, ale to nevadí, my jsme s malou na chaloupce, vyhýbáme se Praze jak to jde :grinning:
Ale bohužel tam musím každý týden jezdit, prostě musím pracovat nikdo jiný to za mne neudělá
:sweat_smile: Teď zrovna obědvám zbytek od včerejška dělala jsem pivní guláš se špekovýma knedlíkama a fakt se to povedlo :grinning:

Pokus o vynechání krmení v noci byl jednou prostě má hlad a basta nic jiného jí neutěší, tak kojíme v noci dál :slight_smile:

Teď je napapaná a nadává v postýlce tak jí asi šoupnu ven do kočáru a pak se vrhnu na linecký :wink:
30. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Sun, teď hledím, že se to neobjevilo :confused: . Zkusím to znova

30. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky, taky máte tak silnou MS, já myslela, že vykrvácím tři dny v kuse dnes je to poprvé lepší,a doufám, že už mi to skončí :frowning2:
30. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jeee ona usnula než jsem vůbec něco stihla, jdu na to linecký zatím papa
30. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahojky kačí už jdeš na linecký? já se na něj taky chystám, ale až tak příští týden, mám ho nejradši jsem říkala, že letos ani jiný dělat nebudu, jedno udělám s čokoládou druhý bez a bude. dík blani snad to půjde.
30. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
no koukám mezera tam je, ale nic víc :grinning: tak mi ten znak popiš to nějak domyslím :wink:
30. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Zas nic, ještě to zkusím jinak ().
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tý jo, to je divný. Prostě dej špičatou závorku, do toho písmenko p a zase špičatou závorku. A to ti udělá enter.
30. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Kater, já jsem MS ještě neměla :sunglasses:

Tý jo, už linecký? To jste holky šikovný, já letos poprvé nebudu píct :frowning2: . Ale dneska jsem si objednala 1kg cukroví a ještě asi 60ks minizákusků :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
sun tohle! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
aha, ono to tady nejde videt
jsou to proste dve spicaty zavorky a mezi nima br
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
no moc jsem si teda nedachla, sabca se vrti, tak na to prdim
díkys blani už je to tam :grinning: já jsem měla jednu takovou slabou ms hned po šestinedělí (nebo co to bylo :sweat_smile: ) a od tý doby díkybohu ne (tuktuk) blani a proč píct nebudeš? tak si udělej jen pár kousků pro radost, jako já mě to baví, ale u nás se toho sladkýho moc nejí. minizákusky jsou super. :slight_smile: já jsem si nakoupila spešl vykrajovátka na linecký medvídka a rybičku a stromeček :grinning:
br? ted jsem tam dala p :grinning: no vy jste pořád psaly tohle tohle jsem si připadala jak trotlík :grinning: nikde nic. tak u nás se teda chrní statečně od dvanácti, v jednu měl jíst a pořád nic. no to nevím jestli půjdem ven, on by zase venku usnul a spal by celý odpoledne.
30. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky ja uz pekla prvni cukrovi - linecke v rijnu, jak vite z albicka, ale to uz je snedeny daavno, udelam tak max. tri druhy..
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
sun, ted jsem k tobe do albika jukla a super sis to vybarvila :grinning: jo a peknoucky novy fotky, ja ti je jeste nepochvalila :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já letos péct nebudu, manža nechce, tak na to prdím. Si radši koupím medovník :grinning: A nebo raděj nic, abych netloustla.

Kat, já ještě menses neměla, tak neřeknu.

Alex teda vůcbec nespal, až dopiju kafe, tak dostane kojo a pak půjdem ven. Dopoledne bylo krásně na sluníčku a teď se zatáhlo, no nemůžeme mít obě prochajdy krásný.
Teď jsem aspoň dodělala okna, nandala na ně ty vločky apod.
Musím koupit přísavku, abych mohla pověsit svítící hvězdu do kna, někam jsem ji zašila a nemůžu ji zaboha najít. Taky ještě prodlužovačku, jinak to nemám kam píchnout. Ale včera jsme svítili aspoň svícnem za oknem.
30. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
děkuji měla jsem super poradkyně :grinning: udělala jsem takovou menši renovaci v albíčkách.a děkuji za pochvalu. tak jsem včera objednala martinovi hokejovou tašku tak psali že zítra dorazí tak jsem zvědavá.
30. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sun, koukám, že i vás jsme s váhou předěběhli :grinning:
30. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.