• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitko, kam prosim te pujdes pro prisavku? :grinning: taky bych ji potrebovala..
jinak katerino, ja mela mesic na den po porodu neco jako ms, relativne slabe asi dva - tri dny a od te doby nic..
30. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Andrej, do domácích potřeb :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
30. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak na linecký zaděláno teď louskám ořechy na ořechový a malá se probouzí, tak to teda nevím. :grinning:
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky co vy a bublinky už pijete třeba minerálku? nebo něco jako trochu fanty a tak.
30. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak jsme vzhůru napapaný a spokojený, kačí bubliny nějak neřeším,když mám chut tak si dám :slight_smile: jitu a kolik máte? o moc víc jak my ne? ne? večer mám jít cvičit a nějak se mi nechce, ale budu se muset přemluvit přiští týden nepůjdu to má martin hokej tak nemůžu vynechat dvakrát.
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Sun, no na prohlídce měl 7,2kg A při narození neměl ani 3 kila.

Kat, já piju bublinky od počátku. Já i jím všechno od počátku.

Tak Alex mi usnul u koja, tak jsem ho nechala spát, stejně bude spát tak půl hodiny. Aspoň jsem si vyběhla přeparkovat přímo před vchod, abych ráno nemusela daleko s autosedačkou, máme totiž to první plavčo a budeme muset vstávat, protože před půl 8 musíme z domova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
no dohání to alex statečně :slight_smile: tak at se vám zítra na plavču líbí já už se taky těším. teda vůbec nevím co budem celý odpoledne dělat uklizeno máme vařeno taky venku je škaredě a fouká takže tam taky nepůjdem tak nevím asi ztvrdnem tu. filip tady dovádí v houpátku tak je pohoda
30. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Sun, pojď uklidit sem. Já teda od narození snad ještě pořádně uklizeno neměla. Jdu aspoň naplnit myčku.
On Alex moc ve dne nespí a tak jsem raděj s ním a dělám jen to, co hoří. No a když spí, tak si dám kafe enbo něco potřebuju udělat na PC a je vzhůru :grinning:
30. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Sun, nebudu péct, protože si nějak nedovedu představit, jak bych to s tím mým klukem skloubila :sweat_smile: . Říkám si, že příští rok už snad jo. Mně to taky strašně baví, ale fakt nevím, jak si to naplánovat, tak jsem to udělala takhle. Příští rok si říkám, že bych mohla mít pomocníka :grinning:
30. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
no poklizeno né uklizeno to jsem napsala blbě :grinning: jitu zas takovej milovník uklidů nejsem :grinning: jo s tou sedačkou zázrak se nekonal tak jsem přes to hodila opět deku a je jak nová :grinning: :wink: jdu asi zahájit vánoční úklid do kuchyně.
30. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Kater, já taky piju bublinky od začátku. Už do porodnice mi manža přinesl bublinkovou vodu :wink:

Jitu, vy už máte 7kg :confused: ? Teda, to teda Alex slušně dohání tu počáteční váhu :grinning: :wink:
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak já si myslím, že to nebude takovej problém napéct letos bud bude spát nebo si bude hrát v křesílku příští rok už se bude plést pod nohy to bude horší :sweat_smile: aby se někde nespálil. no nic už jdu celej den tu jen krafu :zipper_mouth:
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak to je fajn s těmi bublinkami :grinning:

Holky já zjistila, že ve firmě si nikdo nevzpomněl na novoročenky, tak to teď rychle řeším a doto peču a ještě k tomu Kačenka nespí, ale aspoň nebrečí.

Co nezařídím já to prostě není ach jo. Snad se to stihne :unamused:
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jitu, už tak brzo? To je blbý. Teda pro nás by to blbý nebylo, mi vstáváme brzo :grinning: , ale když mimčo spí třeba do 8 a máš ho budit, tak je to naprd.

Já jsem se chtěla jít přihlásit do Olomouce do Delfínka na plavání, ale prdím na to, protože 1) jsem to už prošvihla (ale o termínu jsem věděla), 2) bych tam musela být o půl 8, ne-li dřív 3) to bylo teprve zapsání do pořadníku a pak by se vidělo, jestli by bylo pro nás místo. Tak na to fakt jako prdím se s nějakýma maminkama předhánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zkusím Prostějov, ale už bych tam měla aspoň napsat :grinning:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Kat, jsi dobrá, že ještě zvládáš aji pracovat :wink:
30. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
No je to fakt makačka, všechno musíš pořád kontrolovat.Ale v Praze mi chodí na úklid paní 2x týdně, tak mi takto alespoň manža ulehčil, máme docela veliký byt a hafana a to se nedá stíhat.
30. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Yqw xym § tak to je pozdrav od filípka už má nějaký roupy :grinning:

-
30. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
tak jsme byli venku,je tam docela fičák,ale jinak jaro :dizzy_face:
co s etýče pečení cukroví,tak my to budeme praktikovat jako v loni,že budeme péct společně s mamkou u našich doma.Ve čtvrtek pro nás taťka přijede,a pustíme se do toho.
Vojtíkovi jsem koupila ten nekapající hrniíček,ale ještě jsme ho nevyzkoušeli,neboť jsem nevybalila nákup z kočárku. :slight_smile:
Zdravíme Filípka.Vojtíka jsem tady taky měla na klíně,ale pořád mi kopal nožkama do klávesnice,tak jsem ho šupla na zem
30. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
teda ted koukám co to ten náš rošták provedl, já tady celý dopoledne dumám jak udělat mezeru a on hned takovou díru :grinning: pardon
30. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
no vidíš jakého máš šikulku :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Sun, malej programátor :grinning: :wink:
30. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Sun, prosím tě, jak sis dala do alba tu kurzívu? Já bych chtěla tučné :grinning:
30. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Tučný text, text kurzívou. snad se to zobrazí :slight_smile: tak já přemýšlím, že na to cvičení asi nepojedu jsem lenoch, ale dneska jsem fakt nějaká unavená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
jo takže ne :grinning: špičatá závorka b špičatá závorka text špičatá závorka lomeno b špičatá závorka. a kurzíva je místo b i.
30. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
tak jsme mu dala ten hrníček žužlá to v puse,drží si to,ale nic nepije,nějka mu to nejde.
30. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Sun, teda nějak to zkusím, ale podle popisu to nechápu, holt dlouhý vedení je dlouhý vedení :grinning:

Andrejko, myslím, že se to z toho pítka asi musí naučit :wink:

Holky, dívejte tady na tu fotku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3530904&vReferer= ta je úplně super :sunglasses:
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Blani teď jsme mu musela převlíct triko,protože byl celý mokrý :grinning:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
jéé to je super fotka :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy a už i napapaný oba dva :sunglasses: mrňous mliko a já chleba s medem :grinning: teď řádí pro hrazdou a piští a spintá :grinning: :grinning:
Sun máš to doma šikulu :dizzy_face:
Kači taky obdivuju že ještě zvládáš makat :astonished: :slight_smile:
Andy jé dyť je to jak včera co jsi psala že budete s mamkou péct :astonished: :wink: a už je to tu zas :sweat_smile:
já udělam asi jen linecký-manža je může po kilech :grinning: a po asi možná vosí hnízda no uvidíme :wink:
30. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.