• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrejko :grinning: . Časem se trefí aji do puse :grinning: :wink:

Sun, tak mi to nic nedělá :frowning2: . Kam se to píše u toho barevného textu? Před to nebo za to nebo do toho?
30. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Jééééé to je boží fotka :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Andrej, to máš nekapající hrnek a byl z něj mokrý?

Alexovi taky nějakou dobu trvalo, než přišel na způsob pití z něj.
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky,tak už jsme zpět doma,já už vážně nikam nepolezu,to je pořád peněz to je hrůza..jenže budu muset,jelikož stále nemám nakoupené všechny vánoční dárky..letos mi to všechno nějak leze krkem,výzdoba,pečení,dárky,nejradši bych se na všechno vyprdla a někam odjela.. :confounded:
Sem měla mít zítra sraz s kamarádkou a bohužel mi to zrušila že je nemocná,tak budeme doma..
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Jo dneska nám dorazila cestovní postýlka-je super :slight_smile: o víkendu jí u tchýně vyzkoušíme..
30. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
blani tady ti to třeba vysvětlí http://www.jakpsatweb.cz/zaklady-html.html, to barevný dáváš před text, já jsem to zkopírovala a ten text přepsala a byla z toho kurzíva :wink: ta fotka je super :grinning: hani nazdárek no to mi povídej jen vytáhne člověk paty z baráku už to z peněženky lítá. jsem zapomněla, že zítra jedu do města a májí dorazit ty balíky :angry: tak budu muset letět na poštu.
30. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Jitu jak on to měl nakloněné na sebe kousal do toho dásněmi,tak to ssamo teklo,jako kdyby sál,jenže to nepolykal.Nevím jak to lépe vysvětlit
30. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Andrej, aha, no ten náš teče fakt jen při sání, naštěstí mu to moc nejde :grinning:
30. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Hani, jojo, nákupy jsou hrůza pro peněženku :unamused: . Mně přijde, že i tím, že jsem doma, tak na denních nákupech utratím víc :frowning2:

Sun, díky, zkouknu to :wink:
30. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Sun, já to psala blbě :sweat_smile:
30. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
holky tak vasi mimisci uz pijou z hrnicku ju?
tak my jen z prsa a jen mlicko, jeste chvilku a uz taky zacnem :grinning:
30. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Andreasku my z hrnečku ještě nepijeme..
Já pobíram rodičák 7600kč a už druhý měsíc vybírám penízky z úspor,což mi štve,jenže ono je pořád co kupovat nebo platit..a je pravda že jak jsem doma tak je to ještě horší protože když jsme makala,tak jsme neměla čas pořád něco kupovat..
30. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Hani teda tak to je dneska smolnej den co? :confounded: ale aspoň že ta postýlka dorazila a že je pěkná :wink:
Holky tak jsem si taky založila albíko na galerce :grinning: :wink:: http://katka82.galerie.cz/ zatím je jich tam jen fakt pár :sweat_smile: až bude čas tak se polepším :wink:
A dneska jsem se konečně dokopala poprvé prubnout novotou vonící domácí pekárnu :grinning: nakonec máme taky Moulinex :wink:
Andreasku my taky máme jen cecek a akorát navečer MM z lahváče :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Hani, tak tak. Ale teď je kolem vánoc, tak to vždycky peníze jenom lítaly :rolling_eyes:

Sun, já su asi úplně blbá, ale fakt nevím, kam to dát pro to tučné písmo. Když mám tag (nebo jak se tomu nadává) pro barevné písmo a v tom mám vložené Mareček, tak to pro tučné dám před slovo Mareček nebo před ten celý tag nebo kam? Já to strkám všude možně a furt nic :sweat_smile:
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Kači, MM z lahváče :grinning: :wink: . A co máš za moulinex? XXL nebo tu menší? A co pečeš?
30. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Andrej, no nejdřív jsem chtěla koupit další lahvičku, ale pak jsem si řekla, že už koupím rovnou hrnček.
30. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
blani tak jsem na to ted koukala to tučný mi taky nejde jen ta kurzíva :fearful: a dala jsem prvně to i v závorce a pak barvu text a uzavřený í. zkus se poradit ještě s andrejkou ta tomu rozumí. tak kačí už jsem si tě uložila a budu sledovat jak honzík roste :wink: tak cvičit nakonec nejdu jsem fakt nemožná, jenže nikdo nejde a samotný se mi fakt nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Sun, aha, tak to je divný. Já se teda ještě zeptám Andrejky :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
tučnost by se měla dělat takhle
Tučné písmo
30. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Blani tu menší :wink: není to XXL a peču tousťák :grinning:
30. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
jo aha
tak ve špičatejch závorkách "b" a na konci "/b", prostě místo uvozovek špačatý závorky
30. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
no to jsem zkoušela s těma závorkama a nic, teda mladej má dneska vykecáno tady tak krásně žvatlá :grinning:
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
holky tucne date hned jakoby ke slovu a za slovo, pokud barevne, bude to od slova dal a bliz bude barva, jestli je to pochopitelny :grinning:
30. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Kači, tak dej vědět, jak chutnal. Ale první chleba jsme sežrali skoro celej ještě za tepla :sweat_smile:

Andrej, takže dám to B, pak tag pro barevný písmo a na konci toho zase B?
30. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Blani jj pak se pochlubím :wink: :grinning: máme tuhle: http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pekarna=80 :wink: jsem ji nemohla najít :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
čau kočky, jsem z venku doma, byly jsme klasicky s kamoškou na koju v cukrárně a jinak pendlovaly venku

ted dlabu večeři a bavím se dočítáním jak jste si tu popisovaly ty tagy :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt vtipné :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Kači :wink: . Ty stránky jsou dost dobrý, mají tam super recepty a ze začátku mi hodně radili a pomohli :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Charlie, mně to vtipné nepřijde, když to nechápu :grinning: :rolling_eyes:
30. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Aaaaaaaaaaa, tak nejsu tak blbá :grinning: . S kurzívou to totiž funguje a tučný ne :angry:
30. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
tak uz to mas blani teda jo?
30. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.