• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo blani přesně tak mě to taky tučný nejde asi mám blbý B :grinning: cauky charlii jo je to sranda tady programátor kam se podíváš :grinning: v cukrárně normálně kojíš? já když nekam jdem tak tahám odstříkaný ve flaše.
30. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
blani to je přesný, kdybych chtěla docílit toho barevnýho nebo tučnýho a nešlo mi to, tak bych se taky vztekla. Ale pro mě jako pro nestrannýho pozorovatele to bylo fakt zábavný :grinning:

Sun jj, v cukrárně kojíme s kamoškou obě, docela se daří i děcka nakrmit zaráz abysme se nemusely vracet nebo tak. Pro všechny případy sebou všude tahám nutroš a už aji manducu s kapsou :grinning:
Dneska mě manža táhl kočár do schodů a zhrozil se proč je ten kočár tak těžkej :grinning:
30. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Andrej, jenom kurzívu, tučně to nejde :confused:

Charlie :grinning: :wink:

Sun, fakt? A jak to ohříváš nebo udržuješ teplý? Já teda taky normálně kojím.
30. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
normálně to mám studený z ledničky a pak požádám o horkou vodu do hrnku a ohřeje se to. paní už nás zná tak v pohodě, ale ani jinde nebyl problém. v létě jsem sice párkrát kojila venku, ale takhle mi to vyhovuje víc :wink: blani asi máš taky blbý B :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
a kdo vypadne dneska ze superstár????
30. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
čáááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

tak nikola má prasečí chřipku :angry: :angry:

noa co!!!!hahaha kecám :grinning: ale to vlastně nevíme

taky ji každou chvíli teče z nosu krev, tak máme nějaké prášky na stažení cév, no ale je to jako mazec ji v noci hlídat, protože se ve 4h vzbudila že jí teče rýma a byla to krev, polštář , pyžamo a peřiny od krve no jako já v šoku.....snad se to po práškách zklidní!!

a co jinak ženy?? ani vás nedočítám všechny...

evča si z toho nic nedělej to na mě taky kolikrát nereagujou nandy :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
holkýýý co jsem to tam jako napsala?? :astonished: :astonished: tam mělo bejt, že má prasečí chřipku :grinning:
30. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
ty ole co mi to tam píše, mě to blbne asi nákej vir v pc :astonished: :astonished: :astonished: jaký vepřový???
30. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
tak ted vypadám jak blázen že jo?????

jsem restartovala pc a koukám že to mám psáno dobře..... :unamused: :grinning:
30. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
zdár šmouli, šak tam máš prasečí chřipku, ne??

jo a kdo na tebe jako nereaguje??? Si pozornost dycky vyřveš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
tak ted jsem vyprskla smíchy :grinning:
30. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
nazdar šmouly to jsou fory :grinning: a jaký vepřový já tam nic takovýho nemám. já myslím, že dneska asi bagárová sice jsem to včera viděla jen tak na půl oka. tak jdu dělat kaši a pak jdem koupat tak zatím pa
ty vepři :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jo a můj šéf byl včera na přímým přenosu, jsem to vůbec nevěděla a najednou záběr do publika a on tam, haha.
Bagárová je jeho sousedka z baráku, tak tam jezdí :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych vyhodila Dominiku, pak Bendiga, pak Šmajdu, pak Bagárovou a vyhraje Chodúr, tomu fandím od začátku :grinning:
30. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak Sofča snědla 120 ml kaše,trochu si cucla mlíka a vytuhla..
Já měla hroznej hlad tak jsme si udělala šílenou prasárnu k večeři smažený sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes: si za to nadávám..ted abych šla aspon 5 x oběhnout kolem dokola vesnici..
30. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
hani no šak co, když je hlad, i šunka chutná :grinning:
Vy už spinkáte jo? My budem teprv koupat, zkusím jestli Veru ještě chvilku vydrží, manža je na cestě domů, tak pomůže a spát půjde v 20h
30. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Sun to já kozu musím vytáhnout všude,ze začátku jsme to řešila ted už je mi to jedno,když má Sofča hlad tak jí prostě nakrmím,občas někdo čumí,ale jak to mám jinak udělat.. :confounded:
Smouli tak má prasečí nebo normální,jsem to trochu nepochopila :confused: :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Charli mi kaši dáváme v 17.30h,koupeme kolem 18h a do 18.30 už spí..máme takový rituál a zatim vyhovuje nám oběma,aspon mám večer klid..
Mě dneska šíleně celej den bolí hlava a celkově jsem taková mrzutá,bych se potřebovala pořádně vyspat a vyhrát milion a byla bych vysmátá :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
hani doufám že ne, jsem si dělala kozýýý!!!

no nekecám fakt mi to tu psalo hámotiny, jestli to tam bude zas, to opíšu a pak pošlu jsem se teda natlemila jako blázen :grinning:
30. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
tak?? nic zatím píše pc ok
30. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
tak...
hmmmmmmmmmmm
..............................................
30. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
tak a ted jako naschvál nic, no to vám byla ale fakt prdel, ještě tam bylo něco o pivu....jak jsem psala o těch práškách...nechápu :astonished:
30. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
a tady zas nikdo není když tu sem jááááááááááááááááááá, to říkámmmm ignorace.....toto je náká provokace že??

a já chci aby vypadla bagárová...už se mi nelíbí a ten bendík nebo co to je -tomu to už taky nějak nefachčí co??
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Já teda musím krmit až po koupání, protože Alex ve vaně dělá prostocviky, to by všechno vyblindil.
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Šmouli, asi má prasečí chřipku Tvoje PC.
30. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jo a já bych vykopla Bagárovou.

Jdu se zlidštit, abych mohla zítra do těch plavek nebo spíš, abych nebal vykázána z bazénu, že opice tam nesměj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
taky krmím po koupáku, několikrát se taky pak poblila!! už spíme a le nevím jestli už na "pořád" :grinning: teda tak do těch 2h :slight_smile:
tak teda já myslím, že Bagárová, Chodúra nemůžu,protože je to tlačenka a líbí se mi Dominika poslední kola.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.