• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jééééééééééé :grinning: a je to tady tak já vám to přeložím...moment!! MOJE PC MA PRASECI CHRIPKU::::moment
30. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Hani: jak Ti Sofča spí když jde tak brzy.

Já Kačenku uložila teď, tak bych byla ráda taky do těch dvou ale ve 23 bude určo zase v vzhůru :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Kat, Alex už taky dávno chrní :wink:
30. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
jitko ty ses opice, jo? :grinning:
30. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak dneska to byl fofr, už spinká :slight_smile:
Taky si myslim že vypadne Bagárová,zpívání ve velké hale jí nejde..
Holky nemáte některá doma keramický nůž?
Jo a budete dávat něco prckům k Mikuláši? :sweat_smile:
Katerina budí se tak kolem 22h což mi neva to jsem většinou ještě vzhůru a ráno se budí až kolem 8h akorát v noci máme stávačky po 2-3h protože je hrozně hladová :confounded:
30. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
čus holkyyy,
tak Luky už dnes vytuhnul v 18,30, takže mám teď "pohodu" :grinning: , spal špatně odpoledne venku
Jsem sežrala teď skoro půlku Studentský pečeti, si Hani nic nedělej ze smažáku, jsem taky prase :angry: :rolling_eyes:
Půjdu si umýt hlavu a budu žehlit u telky a koukat na naše Superstááár, kdo vypadne teda netuším :grinning:
30. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
jé kat studenstká tu miluju :slight_smile: ještě, že jí doma nemáme, už by stejně nebyla :sweat_smile: hani já budu kupovat, zítra koupím nějakou dobrou kašičku (tu co máme je sice dobrá, ale dělá hroudy) a možná ještě nějakou přesnídávku nebo čaj :slight_smile: už jsem nakázala i babkám, aby něco podobnýho koupily.
30. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak už vím co jsem provedla...jsem to přepla na nějakou show original :astonished: tak vám to píšu:

Já psala: Nicholas vepřový tak má chřipku, každou chvíli ji spustit z nosu krev, tak máme malou prášky, stažení trubice ale pivo je velmi mazec, pyžamo, peřiny z krvene velmi šokováni!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

sun tam má: šmouly to jsou fory, jaký vepřový já tam nic nemám, já myslím, že pro asi dneska Bagyr sice jsem to jen tak včera viděl oči tlačit!!! :grinning: :grinning:

to je teda prdel a to jste neviděli co tam máte všichni za hámotiny, teda nevím co to to jako má znamenat :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Šmouli, ty jsi teda éro :grinning: . Manžovi taky často teče krev z nosu a pomáhá mu na to vitamín C, tak kdyžtak zkuste :wink:

Já bych vyhodila Bagárovou. Nelíbí se mi její poloha hlasu. Do finále půjde podle mě Bendík a Chodúr.

Kater, proč je Chodúr tlačenka?

Hani, a když ti usíná o půl 7, v kolik ráno vstává?

Mareček už taky spinká :dizzy_face: . Ale myslím, že tak za hodinu ani ne bude vzhůru na kojo.
30. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
jo a diskuzi jsem nemohla najít páč se to jmenovalo : Dál jíst, s velmi maminky...

no děs

tak nic jsem se aspon pobavila a jdu se kouknout na tv a nella už jednou procitla na dudu...ale už zas chrní, tak snad pohoda !! papapapa
30. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: teda šmouly ty umíš pobavit a kde si to přepínáš?
30. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Šmouli, co to máš :confused: . Jsem se nachlámala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hani, my nic kupovat nebudeme :wink: . Keramickej nůž nemáme, ale četla jsem už několikrát, že je vynikající. A taky pěkně drahej...
30. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Andrej, opice už nejsem :grinning:

Keramický nůž taky nemám, ale četla jsem něco negativního, jen už nevím, co to bylo, čeho se to týkalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
blani:Prostě je někým protlačovanej a vůči ostatním to není fér.

Katul: já včera dostala Merci a od tý doby se láduju a pak si to vyčítám, ale stejně se láduju dál no hrůza a kdyby jste věděli co jsem měla k večeři to byla čuňárna, ale nic jiného jsem nenašla pro me me to neba vařit :wink:
30. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky ta jejich písnička je super co, me se moc libí :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, kdo znate tady z konika Katusku (nick Katuska23 a pak Dracekmracek) tak se ji dnes narodil synacek Lukas Frantisek, 3400g a 48cm :dizzy_face: Mam strasnou radost,urcite znate jeji pribeh :wink:
30. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
no když zapnu koňase a jdu na naší diskuzi , tak mi nad tím naskočí něco z Google- je tam psáno: This page is in Croatian. Translate it using Google Toolbar? Learn more. Translate. NEROZUMIM AJ a klikla jsem na to :grinning:
30. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Andaro, rodila císařem? Vím, že měla problém jednu dobu, bála se, aby tam malej ještě vydržel a nakonec to dotáhla do konce.
30. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kater, jako někým z lidí, co se točí kolem Superstar? Ale jako i kdyby byl, tak zpívá fakt dobře, takže si myslím, že je zaslouženě tak daleko.

Mně se ta písnička taky líbí. A co jsi měla na večeří?

Andaro, fakt? Tak to je super :dizzy_face: . Ona myslím musela být i v nemocnici a bála se, jestli ho donosí, že?
30. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
jé to je super tery :dizzy_face: myslím si, že příběh znají všichni a je skvělý, že má happyend. krásný míry má Lukas. že gratulujem. jo keramickej nůž taky nemáme, jen vím, že je drahej, ale dobrej a nesmí ti spadnout na zem :grinning:
30. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jo to zpíva fakt super, ale nějak u mne tímhle ztratil.

No fakt to chceš vědět jo. párečky s bramborama a s kečupem, ještě teď se oklepávám,vždycky mi je po tom blbě a stejně něco takového udělám :grinning:
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
holkýýýýýý :astonished: já to přepla na tu show originál a mě to překládá z AJ do ČJ...už vím co tam bylo.....že ta stránka je přeložena do chorvatštiny nebo co
30. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
hahahaha a můžu machrovat že umím anglicky....zkuste něco napsat a já vám přeložím :wink:

tak nic jdu papapapa :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Nevim jak nakonec rodila,dneska ji to vyvolavali,ale je v Motole od ctvrtka a mela uz dlouho bolesti,nekolik dni -jenze ono to knicemu nevedlo porad.Az napise dam vedet.Ona toho zazila vic,uz tu cely pribeh popsany nema,ale tenkrat ji pri odberu vajicek na ET poranili vevnitr a mela masivni krvaceni, malem umrela a sebrali ji myslim vejcovod, ma silenou jizvu na brise, pak jim po odberu zbylo jen jedno jediny embryjko (dalsi odber vajicek by ji zabil) a povedlo se,embyjko se uchytilo, pak mela trosku problemy s krvacenim a nakonec s donosenim,ale vydrzeli do terminu - ma velkyho bojovnicka :dizzy_face: Jsou to proste sikulky!
Kater, to není taková hrůza :wink:

Sun, nesmí spadnout na zem, jo? Tož to jsem neslyšela.

Jdu na superstar, tak dobrou noc :slight_smile:
good bye
no slyšela jsem to nevím co je na tom pravdy, ale asi by se rozbil ne? jdu taky zalehnout stejně tady jen chodím a pořád něco uždibuju :rolling_eyes: tak brou mamulenky
30. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.