• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šmouli ty jsi éro, jsem se nasmála

sun jsem četla "tak brou mahulenky" - jsem nechápala :confused:
30. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Dobrou maminky, koukám na superstar.paaaaaaaaaaaa
30. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Andaro jééééé tak to je super :slight_smile: tak už to má kočička za sebou :slight_smile: hlavně aby byli oba v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: tomuhle říkám opravdový zázrak :dizzy_face:
Šmoulo se z tebe normoš jednou posejřim :grinning: :grinning: ty máš zase hlody :grinning: si fakt na nedostatek pozornosti stěžovat nemůžeš :wink:
Keramickej nůž mam-dostala jsem ho od tchyně a je super :wink: hlavně třeba na rajčátka :wink: jinak synátor už spinká :dizzy_face: a manžel je ve studni :wink: nééé že bych ho tam hodila ale čistí ji :wink: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jo a chleba už chladne tak su celá napjatá :wink:
Koukam že to tu opět nějak prořídlo tak aspoň nasázím ňáký fota na galerku :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
keramicky nuz tedy neznam.. :confused: vlastne ted uz jo :wink:
ja musim k sakru pohnout se skolou :confounded: blanii, pomooc! :grinning:
jinak ja na superstar ani necucim..
andaro, drackamracka znam, tak to je perfektni, moc gratuluju k lukaskovi :dizzy_face: je opravdu vymodleny..
30. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Andreasku no vida k jakému všemu poznání koník slouží :wink: :grinning: :grinning: taky superstar nesleduju :wink: jsem četla že jsi taky včera koukala na ten filmík na ČT1 to bylo smutný viď :cry:
30. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
jj kaci, bylo.. ale libilo se mi to, ja rada cesky filmy a klidne i takovy ty chmurny, ale neco v tobe proste zanechaji.. :wink:
30. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj všem.
Už jsem hore, musím nás dobalit na plavčo, za hodinu vytáhnout Alexe z postele, nakrmit a před půl 8 musíme frčet. Bude určitě provoz, tak abychom to stihli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 06:08  • Odpověz
Čau holky, nechce se mi dočítat....

Holky, co už vaříte příkrmy, dáváte třebas asi už i brokolici atd že? Kupujete bio nebo normoš v obchodě???
1. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Heli, já ještě nevařím, ale myslím včera se to tu řešilo. Holky už vaří myslím i brokolici a bio nebio kupuje jak kdo a jak co :wink:

Jitu, tak si to plavání užijte :wink:
1. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
tak nevím, jsem zběžně přelouskla včerejší drbárnu a nenašla jsem nic o bio a nebio...možná den předtím...no teď už to nezvládnu, mladej na mě pokřikuje....

takže holky dávate asi jak která bio i nebio zeleninu co? Já totiž mám celkem problém sehnat bio, sice zdravá výživa ve městě je, ale není tam bio zelenina :unamused:
1. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
dobré ráno,
heli tak když narazíš na bio, třeba mrkev mívají v penny tak berou holky bio a když není tak berou normoš asi tak. :slight_smile: já jsem mu chtěla dneska dát brambor se špenátek, ale je tam dost věcí navíc třeba i jablečná štáva :confused: tak zůstanem u mrkve mám tam mrkev s rýží.
1. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobre rano, tak mam foto Lukaska http://img109.imageshack.us/i/lukasek.jpg/ :dizzy_face:
Jinak Dracek rodila normalne (sice mela bolesti od ctvrtka,ale az vcera ji dali gel na vyvolani), malej se nakonec zasekl v panvi a ona omdlela, tak ji museli nastrihnout a vyndat ho vaxem, ale zvladli to, jsou to sikulkyy :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Jo a ja koupila v Penny Bio mrkev a je moc dobra, delam ji to s bramborem a vcera jsem pridala i brokolici. Taky jsem ji uz dala banan a to mlaskala :slight_smile: A delala jsem stavu z mrkve a jablicka.
1. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
lukas je moc krásnej :slight_smile: je to nádhera, že to takhle všechno dopadlo po tom všem :pensive: taky dneska koupím mrkev a až bude čas tak něco ukuchtím. holky, kde jste kupovali to liliputy nosítko přemýšlím, že o něj napíšu ježíškovi sice jsem říkala, že budu chtít dárky jen pro mě, ale nic mě nenapadá :grinning: tak si s filípkem koupíme dohromady.
1. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
No vidíte, to jsem ani nevěděla, že je v penny i bio zelenina :confused: Ale je fakt, že tam jde vidět už víc označení bio....mě jde spíš o brokolici, květák atd. Mrkvičku mám doma, brambory taky ale to ostatní už bohužel na zahrádce není :sweat_smile: Tak to jsem ráda...
1. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Andaro, to měla teda dlouhý a náročný porod :frowning2: . Lukášek je moc krásnej :slight_smile:

Sun, na branakdetem.cz. Mají ho i na nosenidetem.cz, ale o 100,- dražší.
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
sun, já taky na bráně :wink: ale kapsu jsem teď dokupovala na látkovkách...byla o něco levnější :wink:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
jo tam jsem na to koukala a tu kapsu jsem tam ale nenašla. brát budu nejspíš černou ta jde ke všemu :grinning: a taky jsem koukala, že mají na prosinec poštovný zdarma no mám já to štěstí :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky,

tak my noc zas stejná, kojo ve 3 a pak v 7 :dizzy_face:

Ted koukám na Jak se staví sen, dělají tam pokojíky pro puberťačky :dizzy_face:

Sun takže další nosítko? No paráda, já mám teda manducu, koupila jsem ji na Bráně, osobně. Kapsu jsem si koupila v eshopu ditezeskatulky.cz a tam poštovný nebylo, pač jsem si to vyzvedla osobně taky.
Bez nosítka se už neobejdu, je to fantastická věc.
1. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Sun, ta kapsa bude určitě aji na bráně a na tom nošení taky.
1. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Jste chtěli foto v nosítku, tak už je v albu :wink:

Charlie, a kam všude s nosítkem chodíš?
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
blani možná že na bráně ji mít nebudou, protože když jsem chtěla tu deluxe,tak nejde z brány objednat a kdesi v diskuzi jsem se dočetla, že ji nemá ani jejich dodavatel. Je lepší asi zapátrat na jiným obchodě a vzít to oboje naráz. Docela mě to překvapilo. Původně jsem si ji chtěla jet koupit přímo do prodejny a ono prd velebnosti :fearful:
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
blani byli jsme jen tak na prochajdě u nás, když byla malá protiva, pak jsem s tím jela do Sconta pro ten konferenční stolek, s kočárem bysme se nevešli a jinak ho vozím v kočárku, páč se mě už stalo, že se Veru už nechtělo ležet v kočáře a řvala a já ji nosila v rukách a do toho tlačila kočár. Ale to jsem byla fakt celej den venku, tak se není co divit, že ji to nebavilo :confused:
1. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
blani krásná fotečka s nosítkem :grinning:
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno..myslíte si že když rostou zuby tak děti odmítají prso?Sofča je od rána protivka,nic jí neba,prso taky nechce a to jedla naposledy v 6.30h,hrát si taky nechce,už nevim co s ní,taky doufám že to jsou ty zuby,nic jiného mi nenapadá,co by jí mohlo být..
1. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Charlie, aha, to mě taky překvapuje. Tak to bych potom zkusila to nosenideti.cz

Charlie, děkuju :slight_smile: . Jo, tak to jo, my chodíme ven spinkat, takže nekňourá. Myslím, že ho hodně využijeme v obchodech, protože ho to ve vajíčku nebaví. Se mu nedivím :sweat_smile: .

Mareček spí od půl 9 a já místo abych vařila, tak sedím na netu :angry: . Ale teď už nemá cenu začínat, když se za chvilku vzbudí :sweat_smile:
1. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Hani, nevím, ale možné to je. I když jsem spíš četla, že si chcou mimča častěji cucnout. Ale já jsem o tom informace ještě nehledala, tak neporadím.
1. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Bré rááááánko :slight_smile:
Andreasku jj taky mam nejraději české filmy :wink: smutný veselý prostě všechny :slight_smile:
Blani seper fotečka :wink: :slight_smile:
Heli a jak noci u vás???už je klid? :slight_smile:
Sun většinou jí mívají v oddělení doplňky nebo oblečení na nošení :wink:
Andaro a jaj chudák Kačka,ale hlavně že je Lukášek venku :wink: teda myslím že je to ta nej nej nejšťastnější maminka na světě :dizzy_face: :dizzy_face: malej je krááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
Charlie tak zkus objednat ji ze Slůněte :wink:: http://www.slune.eu/noseni-deti/obleceni/ochranna-kapsa-mam-deluxe?zenid=d18792efbdd8256977b6374a2bbad69c :wink:
Jó a chlebík se docela i povedl :wink: jen by teda potřebovaj ještě malinko dopéct,ale to se časem vychytá :wink: :dizzy_face: jinak my noc parádní-kojo ve 3/4 na 5 a pak před osmou :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
hani tak to taky nevím, co by to mohlo být. Ale třeba se jen špatně vyspala, tak je protivná.

blani do obchodu jsem ji taky už využila :wink:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.