• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani možný to je, Štěpi sice jedl, ale četla jsem,že když rostou zoubky, tak děti většinou odmítají jídlo. Jinak protivku jsem měla taky :wink:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Hani no možné to je :confused: anebo nemá třeba trochu rýmu nebo neleze na ní nějakej chcíp???
1. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Kači, děkuji :slight_smile:
Jo a zapoměla jsem napsat že si pořád něco rve do pusinky a rozčiluje se u toho,tak nevim..
Dráčkovi k Lukáškovi moc gratuluji,chudák holka si toho vytrpěla víc než dost,ale konečně se dočkala i když ani ten porod neměla zrovna lehkej..
Asi je i málo vyspalá,protože to co tady předvádí to je děs,ale v postýlce být nechce,mám jí na klíně,ale i to jí neba.. :confounded:
Já šla včera spát už ve 21h nebylo mi dobře,tak ani nevim kdo vypadl ze Superstar..
1. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Vypadla Bagárová.
1. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
kači díky za tip, ale já už kapsu mám doma :slight_smile:

a já se mažu chystat, za 20minut mě přijedou kamošky s klučíkama tak je půjdu vyzvednout a pak na prochajdu a oběd a pak na kafe k nám, tak krásný den všem :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
já si myslela že vypadne Bagárová..
holky tak Sofča nechce vůbec prso,ani levý ani pravý,děsně se u toho rozčiluje,ted je v lehátku s hračkama tak je chvilku klid,vůbec nevim jak jí uspim,protože když jí položim tak spustí hysterák..
Charli užij si to,my měli dnes jet taky za kámoškou,ale jenemocná,tak to padá..
1. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
hani, asi tě teda moc neuklidním....ale Štěpán včera nechtěl taky vůbec jíst, snědl mi teda mrkvičku a večer kašičku, ale přes den si popotáhl tak třikrát z prsa a zpustil hroznej řev...za celej den se mi snad chytl jen o půl šesté ráno a pak tak o půl paté odpolko (ale míň než normálně) ale na večerní spinkání už zas pěkně papal...tak nevím co s ním bylo. Já bylo z toho nervní, páč on je jedlík....jestli to nebude úplňek...lunární dietka :grinning:
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak nejdříve velikánská gratulace Dráčkovi a jejímu krásnému Lukáškovi.Vidím že ji museli pomoct stejným způsobem jako mi.
Jinak Hani Vojtík odmítá mlíko taky,když se přibližuji s flaškou tak je řev. :unamused:
Teď mi na zemi demoluje puzzle :grinning:
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Hani - já bych jí dala mrkev (když nechce mlíčko), zdá se mi, že Mareček má mnohem radši jídlo ze lžičky než mlíčko, pořád by něco ze lžičky ochutnával :wink: - ale asi to budou zoubky, protože totéž dělal Mareček včera, zase chtěl pořád nosit :slight_smile:
jedeme nakoupit, tak zatím pa - kdyžtak zkus zavolat své dr. :wink:
1. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Charlie jé aha :sweat_smile: :slight_smile: tak to jsem přišla s křížkem po funuse :grinning:
Hani no anebo má prostě svůj den :wink: ale věřím že jsi z toho vedle :confused:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak jsme doma z plavání. Alex to zmáknul v pohodě, jen při sprše před bazénem ječel jako blázen. No ono se nedala nějak natočit, tak jsem ho tam musela strčit na tvrdo :grinning: Doma to děláme jinak a taky máme sprovou hlavici s různým proudem, tak na něj pouštím jen deštíček :grinning:
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Charlie, na mamaja.cz ji taky maj skladem. Brána má zase nějaký zvláštnosti.

Heluli, když seženu BIO, kupuju BIO, když ne, tak se nedá nic dělat a je nebio.
1. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak sofča právě usla,z nabízeného prsu si ani jednou necucla,takže je od 6.30h o hladu, aspon vypila
30ml čaje,chvilku si v postýlce poplakala ale naštěstí byl spánek silnější..vůbec nevim co jí je že nechce prso.. :astonished: no uvidim až se vyspí..
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Hanko, třeba byla jen unavená.
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani tak uvidíš až se vzbudí :wink: pak tě třeba vycucne do poslední kapky :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
čauky :dizzy_face:
tak prďola spinká tak dnes znova vyzkoušíme mrkev,ona mi jí totiž nechce takže na obídem mívá sunarku rýžovo banánovou ale dnes jí dám od hippu skleničku mrkev s rýží,tak sem zvědavá
myslíte,že sem udělala blbost když sem jí jako první příkrm dala sladkou kaši a ne zeleninu?
no a ještě sem koupila mrkvovou a hruškovou šťávenku,páč mi moc nechce čaj,to musí mít joo žízeň :sweat_smile:
a od ledna začínáme plavání a taky nastupuju už do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
jooo a už sme měly i jablečnou přesnídávku,skleničku měla na třikrát a jak si mlaskala,už na to přišla co stím jazýčkem má dělat když baští ze lžičky,ale poprvé to byly moje nervy,furt to plivala a nevěděla si rady,no se jí nedivím když celou dobu jen cucá a najednouj jí dám kus plastu do pusy s něčím tuhým :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
holky tak jsme zpet z venku, vyrazily jsme ve ctvrt na deset a prisly zpet pred 3/4 hodkou.. jsem nejaka vyrizena, je tam osklive, mrholi a zima.. byla jsem na koznim, na poste pro brumdu :slight_smile:, v kramu na nakupu, na urade si vyzvednout cd z vitani obcanku.. ted bastim fazolovku s klobasou mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
No nazdááááár Reni :slight_smile: no to víš ten přechod na lžičku to je velkej krok :wink: :grinning: ale zvládla to holka šikovná :dizzy_face: takže už nastupuješ ho háku :confused: a to budeš dělat doma??nebo dojíždět?
1. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
:slight_smile: jé reni kája má stejnej oběd dneska jak náš bobášek :slight_smile: teda já si vůbec nedovedu představit jít do práce :confused: asi budu už jen rodit děti :grinning: :wink: (humor) tak se večer domluvím s martinem a objednám to nosítko za posledních čtrnáct dní jsem si řekla no ted by se mi hodilo tak to je jasný znamení. hlavně na nákupy a tak kočárem se všude nedostanu a tahat ho je pěkná fuška a nakupovat jednou rukou no to je scifi :grinning:
1. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: no jsem nad tím taky uvažovala :wink: :grinning:
Andreasku u nás je taky takle hnusně venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda jsi toho oběhla dost :wink: a pěkná fotka Sabinky :wink: taky už přišla palečkům na chuť :grinning:
1. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
no ted koukám venku začalo pršet tak to zase skejsnem doma no ještě, že jsme byli dopoledne v tom městě chvíli n a vzduchu, ted chrní tak by mu to mohlo vydržet jak včera do dvou, aby se pěkně prospal. tak přemýšlím, že si asi kapsu neobjednám :sweat_smile: potřebuju to nosítko spíš dovnitř, takže bych to tolik nevyužila.
1. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak u nás to pokračuje tak že se Sofi vzbudila asi za 15 minut jelikož byla na břiše a pásla koníky,sem byla v koupelně a najednou slyšim hysterickej jekot,sem se úplně lekla co se jí stalo,no jenže už neusnula,ale protivnější byla ještě víc než předtim protože je unavená,naštěstí se ode mne aspon napila,pak jsem s ní ležela půl hodiny v posteli,že jí uspim,ale to se mi bohužel nepovedlo...zajímavý je že jakmile se překulí na břicho tak dostane hystrák,takže musí ležet na zádech,je obložená kojícím polštářem aby se nepřetáčela,jdu se oblíct a jdeme ven,snad usne v kočárku..oběd se mi odkládá na neurčito..
Sun a co si chceš objednat já nevim jak to vypadá,hod mi odkaz?
1. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
holky pojdte kecat dokud spí :grinning: vy mě teda dneska ignorujete co? :pensive:
1. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
http://www.branakdetem.cz/ergonomicke-nositko-liliputi.htm to nosítko hani. tak at se sofinka vzbudí s lepší náladou no hlavně, že se napila z prsu. a nebolí jí břicho? no snad se to zlepší.
1. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ty joo tak Sofča usla dřív než jsem se stihla vypravit,ale usla v kuchyni což je naprd,protže se bojim i dýchat aby se nevzbudila..
1. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hmm to vypadá dobře,to by se mi na nákupy taky hodilo.. :slight_smile:
A už ho tady z holek někdo má?
1. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
no právě skoro všechny :grinning: tak psst hani at se nevzbudí :confused: já taky právě hlavně na ty nákupy. dřív se vzala sedačka, a bylo, ale kdo se ted s tím má tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i v ruce se už dost pronese. martin se mě ptal co chci k vánocům tak pořád nevím tak budu chtít to nosítko.
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.