• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrejko, Mareček taky jenom zdvihá prdelku. Ale tchýně mu dneska za nožičky dala ruce, tak poskakoval dopředu :grinning:

Andrej, viděla jsem v albu :wink:
1. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
1. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Čusík mamči :wink: tak my byli venku 2 a půl hoďky :wink: jak chčije tak to malej spí jako miminko :grinning: hold se mu dobře dejchá :sunglasses:
Šmoulo tak to máš teda pech kočko :confused: tak ať jsi brzy zase fit :wink:
1. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Andrej, já dávám olivový olej od Alnatury z DM. Dávám ho do všeho.
1. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak Sofča se najedla ve 12h a pak až v 17.30h měla 100ml kaše,mlíko ode mne jsem do ní nenarvala,ani přes den ani po kaši a Nutrilonu vypila 30ml,vůbec nevim co to s ní je :frowning2: to jsem zvědavá jaká bude noc..sem si ted odstříkala a z obou prsou mám 125 ml nic moc teda.. :unamused:
Sun tak koukám žes nosítklo už objednala :wink:
Smouli to je k vzteku co?Vy se z těch nemocí nevyhrabete-chudáci.. :confounded:
1. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
jmisa - krásné fotky :slight_smile:
Hani - tak to toho Sofča moc nesnědla, ale ona si určitě řekne, až bude mít hlad :wink: - možná, že máš období, kdy bys normálně měla MS, tak jí mlíčko nejede :confused:
Kači - my byli venku jen hoďku, já byla mokrá jak myš, tak jsem šla dom, že ho nechám venku pod střechou dospat a on byl v minutě vzhůru :grinning:
1. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
jitko vidim, ze alex je peknej fiškus! :grinning:
1. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Jitu, hezké fotky. Alex je kocour :wink:

Hani, teda, to je zvláštní. A je pořád protivná?
1. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Hani, Sofinka má krásný očička. Po tobě, že? A jaký ma faldíky na bříšku :grinning:
1. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
hani, krasny fotka a pekna kerka :grinning:
1. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Kači je to divný jelikož já jí přes den kojim po 2h a v noci dýl jak 3h nevydrží a ted tohle,vůbec nepapala,akorát čaj pila 100 ml vypila..
Blani když se pořádně prospala v kočárku tak protivná už nebyla,jsme pak doma blbly a v pohodě,ale u prsa dělala scény :astonished: :frowning2:
Děkuji za pochvalu Sofinky,očička má po mě,jinak je to celej Petr.. :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
jitu alex má krásnej kukuč :slight_smile: a sofinka je taky taková kukačka má krásný hnědý očíčka to mi pořád čekáme a nic. tak snad spí od pěti je protivnej jak p. pořád jenom brečel a přestal jen když jsem ho vzala do náručí. tak jsem zvědavá jaká bude noc.
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Za jak dlouho vám přišel ten Lamazák,paní mi ted napsala že to dnes odeslala.. :slight_smile:
Holky poradte co mám koupit mamče k Vánocům,mám pro ní jen vonavku.. :frowning2:
1. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jo a kdyby jste některá chtěla prodat fusak do autosedačky tak mi písněte,švagrová ho schání,novej ale nechce..
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
holky ja dnes zkousela dat sabce asi uz treti cajik a vuubec to nechce.. proste jen moje mliko.. jsem blazen..
1. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
hani nevím co poradit mamce co takhle nějakou kosmetiku? nebo ten kalendář s fotkama to je pěknej dárek. no andrej tak to zkoušej dál třeba jen nemá zrovna žízeň.
1. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Sun ségra jí kupuje krémy od Vichy denní a noční takže musim vymyslet něco jiného,chtěla jsem nějakej svetr ale nikde nic nemají :angry:
Andreasku Sofča dřív čaj taky nepila ale od té doby co jí dávám kaši ho pije a to celkem dost 100 ml denně vypije..
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
sun vicemene neni potreba, aby pila cajik, mlika mam dost, ale chci ji zkusit dat taky nove chute a vidim, ze to jaksi nema uspech :sweat_smile:
hani, ja mam pro mamku predvanocni darek a to formu na vanocku, k vanocum pak voucher na nakup, vyberovy cajik, kalendar z fotek a jeste neco urcite bude :wink:
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
hani a cos mamce koupila za parfem?
1. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
od avonu..a jakej voucher na nákup to je?
1. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
já bych jí ho radši zkusila dát, kámošce malej nechce pít čaj doted (1,5) a když přestala kojit tak odmítal i mlíko, tak nevěděla jak do něj má nějaký tekutiny dostat. tak si myslím, že je lepší, když si na tu chut zvykne už od mala. hani tak třeba ještě na něco narazíš. já chci zase zítra se jet podívat do hradce tak uvidíme co pořídím. :sweat_smile:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Hani, lamazák mi přišel asi za tři dny, co mi psala, že ho poslala, teda tři pracovní dny.

Andrej, tak Sabča prostě není žíznivá, to není na závadu. :wink:
1. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andrej, a kdy jí ten čajík nabízíš? A jaké jsi zkoušela?
1. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Andrej, až budeš dávat příkrmy, tak ji nabízej i na zapití trochu čaje nebo tekutin, zkusila bych to po lžičkách, jestli není problém s lahvičkou. Jinak do ukončeného 8 měsíce můžeš být v klidu při plném kojení, pak už by pít měla.
1. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Alex měl dneska jablečnou šťávu s trochou citronu, snad se mi neosype. Mi to došlo až jsem ten citron sešrotovala do džusu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Seděl se mnou v kuchyni na svojí stolici, to ho baví, když vidí do kastrolů a sledoval jak odšťavňuju, když jsem pak vzala tu tekutinu do ruky, tak začat mávat packama a halekat, asi abych na něj taky pamatovala :grinning:
1. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
díky že na mě myslíte, hned mi je líp :dizzy_face:

míšo moc pěkný fotky malej je pěknej a taky se ti prudí pod krkem koukám a má rád záclony :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:

tak brou, jdu se potit, mamka si už užívá s malou a uspává ale moc ji to nejde :confounded: papapa
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak už mi tam zase v postýlce ječí,už spal skoro u falšky z akší,pak se nějak probral a je hysterák.Dneska nám přišli ty kalendáře Vojtíška,josu nádherné,už aby byl Štědrý den a já viděla ty rozářené obličeje našich až to uvidí.
Jitu já ani nevěděla že v Dm se prodává olej.A to jsem tam dneska byla.
Jitua Hani moc krásné fotečky.Hani Sofinka má opravdu nádherné kukadla,nebalí na ně už chlapy?Vojtíkovi by se určitě líbila. :wink:
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
ježišmarja já zase pletu písmenka,ale jinak čeština mi ve škole šla :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já hlavně nechápu ty vlasaté děti, to náš plešounek :grinning:

Andrej, jj, prodává. Olej maj v tom koutku s potravinama. Dneska jsem zrovna koukala, že je lepší koupit Alnaturu ovocné pyré než přímo pro děti, vyjde to levnějc :grinning:
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Budu se už věnovat jenom ordinaci, z první půlky vím velký prd :grinning: . Tak dobrou noc.
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.