• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani já taky vím prd,slyším totiž z ložnice ten pronikavý ře,pořád stejný scénář,jak má jít spát,tak je zle.
Tak se tam zítra mrknu na ten olej.
1. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak už jsem o5 tuuuu :grinning:prďola spí a manža maká
Hani a Jitu pěkný fotečky :wink: :slight_smile:
Andreasku tak u nás se čajíky taky mocky nechytaj :confused: občas teda mrkvičková šťáva,ale musí bejt teplá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Vojtíšek miluje jablečnohroznovou šťávičku,to mu musím odtrhávat u pusy,jinak by tu flašku vypil celou a hned
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hani ten Lamazák mi taky přišel za nějaký 3-4 dny :wink: :slight_smile:
Kačí no my musíme pořád s kočárem chodit jakmile se kolečka zastaví tak je malej vzhůru :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj kočky,

tak jakej byl den?? Určitě dost hnusnej, co? Venku pořád mrholení, ale i tak jsem byla s kamoškama pořád venku :wink: Zašly jsme si na oběd, pak byly u nás. Prckové spali jak špalci :grinning:

Jo a mám fotky na webu, ale zaheslovala jsem je :grinning: :grinning: :grinning:
Zkusím vám poslat heslo do IP :wink: Na koho zapomenu, tak se omlouvám a samy se ozvěte do IP :wink:
1. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak jsem vás doufám obeslala všechny, snad :wink:
1. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
a link najdete klasicky u mě v albu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Charlie, už si byla na tej rehábce?
1. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Charlie, moc pěkný fotky. :wink:
1. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Charlie krásny fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koukam že malá má kukuč po tatínkovi viď? :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky díky

jitu byly jsme tam už 2x a zítra jdem potřetí. Máme jeden cvik zatím, tak trénujem, moc mě to ale nejde, nějak na mě nereaguje

katy jo, celej tatínek :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Charlie, a co cvičíš? A co našli? Jsem zvědavá, já vím :grinning:
1. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Charlie no aspoň má jistotu :wink: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
jitu máme jeden cvik reflexní - tlak prstu v mezižebří a držení hlavičky v poloze k tomu prstu, měla by zvedat kolínka a ručku by měla dostat taky do jedný polohy, měla by se srovnat do roviny

katy jj, to má :grinning:
1. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Charlie, aha. To je ten základní. A ona Ti nezvedá nohy? Někdy stačízměnit mezižebří, někdy stačí srovnat hlavu, ta hlava dělá hodně, jak je z osy těla, tak je to naprd.

My už tenhle cvik necvičíme, protože Alex se dopracoval k vychcanosti a dával si u toho nohy do tureckého sedu :grinning: Takže jsem je pořád musela rozdělávat. vychcan jeden.
1. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
jitu jo je to ten základ. Nožky zvedá, my to cvičíme proto aby byla srovnaná do lajny a ne do C
1. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Charlie pěkná nová fotečka v pasu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Charlie, to jsme měli taky. :wink:
1. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
kolikrát mě přijde, že tlačím v mezižebří a ona na mě jen vyvalí oči a nic :grinning:
tak toho necháme a pak zkusíme zas pozdějc cvičit

jdu do sprchy tak pápá
kači díky :slight_smile:
tak se zeleninkou jsme měly úspěch,jenom si mlaskala :grinning: takže to vypadá,že budem baštit taky všechno,šťávenky sem jí ještě nedala,ale mám je doma :slight_smile:

charlie-pěkná fotečka :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
charlie, ted jsem zcihla tve fotky, krasne :wink: :dizzy_face: jste povedena rodinka :wink:
jdu do hajan, papaa :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zdravím holky,
tak u nás noc na kojo v pohodě, jako vždy. Ale celou noc sem tam poplakával, kníkal...tak snad to nebudou zas zuby. Já chci chvíli klííííd, a hlavně ať se ten náš brouček zas nemusí trápit a má chvíli pokoj....Věřím, že to byl jen úplněk :grinning:
2. pro 2009 v 06:10  • Odpověz
Dobré ránko.

Charlie, krásné fotky :slight_smile:

Heli, na něco se to svíst musí :grinning: :wink:
2. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahoj.
On je úplněk? Hmm, tak to byl Alex asi neklidnej kvůlivá tomuto. On bude nejspíš vlkodlak, vždy při úplňku má neklidnou noc.
2. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Jitu, tak to u nás je na stejno. Asi máme taky úplňkový dítě :grinning:
2. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás jsem asi vklkodlak já jsem nemohla pořádně zabrat celou noc :unamused: charlii super fotečky, moc vám to tam sluší. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Jsem se vás chtěla zeptat na radu ohledně plavání, kam chodit, ale už jsem se asi rozhodla. Rozhodovala jsem se mezi 2. V jednom je pouze 6 lekcí, ale hezčí prostředí a teplota vody 32 stupňů (nevím, jestli Mareček nezmrzne :sweat_smile: ) a v druhém je sice 10 lekcí, ale škaredší prostředí a hlavně voda má jenom 29-30 stupňů.
2. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
tak u nás noc úúúplně super pidižvíček dlabal v půl 5 a pak teda chvíli v postýlce halekal a kecal než usnul :grinning: ale dadáááá ještě teď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sun :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.