• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my taky máme ty jednorázovky,já to pak ještě několikrát přeložím,ale i tak jich padne hodně,prostě on to naschvál neudělá do té staré plenky,když ji má ještě pod dupkou nejlepší je to udělat když je čistý,namazaný a jde pod něho nová plenka,tu jsem teda ještě zachránila,rychle jsem ji vytáhla.
Používáš na utírání zadečku,obyč vodu a žínku nebo vlhčené ubrousky?My ty ubrousky zatím mu zle nedělají.
3. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
žila tak jsem zvědavá co bude no alespoň na tu hodinku, kdyby mi usnul. abych si stihla uvařit a najíst se.
3. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Sun tak ten náš moc nekřičí,spíše večer on si to schovává pro taťku jak přijde z práce :grinning: včera ho večer uspával,vždy ho dal do postýlky s dudlem,já mu říkám on neusne,když má oči jak tenisáky,tak několikrát mu dával dudel zpátky do pusy až nakonec usnul Jindra a o chvíli později i Vojtík,no fakt sranda.
Ahoj Hani :wink: jj jsou to naši prďoši :grinning:
3. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
tak teď si tam hraje se škytavkou :sweat_smile: já používám ty vlhčený a taky zatím (tuk tuk) v pohodě. v porodnici jsem používala vodu, ale jen protože byla hned po ruce. doma bohužel. jo ten náš taky strašně rád prdí do nový plínky a ty ksichtíky co u toho dělá :grinning: jako takový já nic já to nebyl.. :sunglasses:
3. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Andy já používám taky ubrousky i když to dětská doktorka nedoporučuje..někdy když je pokaděná hodně tak jí umyji v umyvadle..a jednorázových podložek spotřebujeme taky celkem dost,těd už je chudák Petr od pondělí schání a nemůže žádné sehnat,v Praze prostě nejsou :angry: a to mám poslední dvě,by mi zajímalo co budu pak dělat..
3. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky a jak prcky zabavujete když jsou vzhůru?
3. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
tak jsme se přebalili,já věděla že mě tam něco čeká,najedli se,byl u toho docela nevrlý.Já teda někdy vemu mokrou žínku a přetřu mu zadek ale taky využívám ubrousky jsme spokojená z Hugies Pure,malému myslím i sedí.
Jj podložky jsme teďka koupila u rosmannu
No Vojtíškovi jsme včera zpívala to s emu asi moc nelíbilo :sweat_smile: jinak dneska jsme si povídali s medvídky to na mě čučel co ta matka zase dělá :grinning: A jak ty zabavuješ hani Sofinku?
Jé ať už jsou tři já se tak těším ven.
3. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak já taky používám ubrousky. Sem tam umyju vodou. Ale Mareček má od včerejška dost škaredě opruzenej zadeček. Nemá tam pupínky, ale takovej souvislej jakoby stroupek :frowning2: . Mazala jsem rybilkou a objevilo se to. Od včera zkouším bepanthen a jestli nepomůže, tak zkusím sudocrem. Ale má to fakt škaredé :frowning2:
3. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Hani, mně Mareček hodně spinká. Ale včera, jak byl tak dlouho vzhůru, tak mu stačilo jen ležet vedle nás a tak různě otáčel hlavičkou a zkoumal svět :grinning: . Zkoušela jsem mu donýst hračku, ale tu ještě nijak nezbystřil. Tak jsem ho nechala se koukat, sem tam jsem ho pohladila, mluvila na něho a byl spokojenej :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Andrejko, taky půjdeme ven až večer s manželem. Včera vozil on a asi se mu to moc líbilo :sunglasses: , když chce jít dneska zase :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Jo, a ještě, budíte prcky na krmení? Já jdu ted Marečka vzbudit. Někdy se probudí sám, ale někdy ho na krmení budím.
3. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Blani třeba je tio reakce na tu rybilku.My jsme mazali bepathenem,ale ten došel,teď mažu lékařskou vazelínu,vypadá to že mu nic nedělá.Tu mi mamka přinesla na suchou pokožku a doktorka říkala že mu můžu tím mazat i zadek.My teda máme prdelku zatím v pohodě,musím zaklepat.Možná trošku měl červenou u řitního otvoru jak tak pořád kadil,ale už je to lepší.Nebo myslíš že je to z plenek-jsi používala jednorázovky,ne?
Jdu si udělat knedlík ve vajíčku,a pak se asi na chvilku pustím do žehlení pokud mi to Vojtík dovolí.Zatím je klid
3. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Já na ní většinou mluvím,nebo dělám nějaké obličeje,ale jí to zatim moc nezajímá,včera jsme jí dala před obličej plyšáka,tak na něj asi 15 minut koukala a ani nedutala..v lehátku jí zatim moc nenechávám,je tam chudák celá zkroucená a na hrací deku je ještě moc malá..
Blka chudák Mareček,ráda bych ti poradila jak se toho zbavit,ale fakt netuším,třeba zabere ten bepathen a taky bych hodně tu jeho prdku větrala..
3. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Blani taky většinou budím,někdy je Vojtík už vzhůru,někdy ne.Jj Jindrovi se vození kočárku taky líbí,střídáme se,cestou někam jeden cestou zpátky druhý :slight_smile:
To je fajn,že už můžete chodit ven. :wink:
3. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj kocky tak co jak je me strale tvrdne bricho tak tomu pomaham a myju okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

koukam ze uz i charlie me predbehla to je v prdeli ja se snad nedockam :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
ale samo ze gratulkuju k verunce
:wink:
3. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Evi dočkáš se uvidíš,podívej na mě já se taky dočkala,a jak to dlouho trvalo,a kolik mamin mě předběhlo,taky jsme z toho byla v prd...ale to čekání s evyplatilo :wink:
3. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
jj andrej ale je to na psychinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nastesti mi nikdo nevola a nevyptava se tak co uzzzzzzz :wink: :wink:
3. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Blani přes den budím max.po 3h když se sama neprobere ale v noci jí nebudím..
Evcaa dočkám neboj se nic já si taky myslela že se nedočkám..ale ty ještě nepřenášíš,nebo jo?V albu máš termín až 6.7..
3. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
a jeste ke vsemu je malej furt vysoko takze se proste nechysta ven no!!!!!!!
3. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Evcaa a ted si vem že mě každej volal,ptal se atd..já už z toho byla taky na palici,jsme si říkala že se nedočkám a pak to najednou přišlo jak blesk praskal voda a už se jelo..
3. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
A to jsme neměla poslíčky,ani trvdnutí břicha..u mě to na prood nevypadalo ani ve středu dopol.když jsme byla v poradně a večer ve 23.30h mi praskla voda,se podívej na Charlí včera tady s náma ještě ve 14h kecala a o půlnoci už byla Verunka skoro na světě,třeba ještě dnes porodíš.. :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
nn neprenasim ale dr mi rikali ze pujdu drive kvuli vaze a kvuli toho ze jsem byla na ET
3. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
me uz od vcerejska tvrdne bricho a zatim nic a dnes je to slabsi :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
tak náš konečně na chvilku zabral tak jsem stihla udělat borůvkový knedlíky :slight_smile: neboj evi dočkáš se, hlavně odpočívej budeš tu sílu fakt potřebovat :wink: holky taky vám přijde, že je to tak strašně dávno co prcci byli v bříšku :confused:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
evcaa: nic si z toho nedělej, nemá cenu se s tím nervovat, i když chápu, že člověk klidný zrovna není :pensive:
Mě břicho taky tvrdne, nevím co tam malý pořád tvoří, ale boule napravo a nalevo, píchá mi z toho i spodek, doufám, že se to na ten porod už aspoň připravuje, na minulé poradně mě totiž mudr. ani vnitřně nevyšetřoval, dělali UTZ a monitor a vše ok, takže ani nevím, co čípek apod.
Jinak já dnes umyla už 2 okna a peru a uklízím a teď tady byla bouřka.....no a taky nic. Pravda, že ještě nemám termín, ale už je to za pár a určo budu taky přenášet, Anetku jsem taky přenášela...
Hlavu vzhůru, neboj přijde to z ničeho nic, až to budeš nejmíň čekat :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
jj katulen ja vim ze jo ale tohle ze me udelali mudrove furt rikali to ukoncime drive a kdesi cosi a ted delaj lekle ryby mrchy
3. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
tak jsem si udělala obídek,malý spinká.Nedám dopustit na koš,je to opravdu výborná věc,když malého neuspí moje ruce a taky hodinu ho huštat nemůžu,nebo bych dostala křeč do ruky :grinning: šupnu ho tam a jezdím a to ho uspí vždycky,akorát nám trochu stávkuje večer v postýlce.
Sun mě trošku to bříško chybí,hlavně večer u telky,když mě kopal do žeber :grinning:
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Když jsem měla bříško tak mi přišlo že nic neutíká,všechno se strašně táhlo a ted zas to utíká nějak hrozně rychle..
Sun mnamky borůvkový knedlíky bych si dala..já dělám kuřecí s rýží,Petr dorazí kolem 13h ale pak se pojede projet na motorce,tak se dneska půjdeme projít samy..
3. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
já taky plánuju odpoledne procházku protože v kočárku je fakt zlatíčko spí jak andílek. taky uvažuju o něčem jezdícím do bytu protože někdy to uspávání je fakt síla :confounded: naštěstí v noci má tolik rozumu, že po přebalení a krmení usne hned a nestávkuje. mě to bříško taky chybí, nebo spíš ty pohyby malýho uvnitř. evi užívej si posledních dní s malým v bříšku člověk na to potom strašně rychle zapomene. :wink:
3. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.