• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači, teda, tož to jsi se krásně vyspala :sunglasses: . A co že Honzík najednou tak krásně spinká? Změnila jsi nějak něco s jídlem? Pořád jenom kojíš, že?
2. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Blani jj jenom kojím :slight_smile: akorát na noc ho dokrmuju odstříkaným MM :wink: a no nevím proč tak krásně spinká :sweat_smile: nicméně za to děkuji vstávaje lehaje a doufám že už to vydrží :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Kači, to věřím, že děkuješ a doufáš :grinning:

Mareček už okopává postýlku. Za chvilku bude křik, ale aspoň vzbudí manžu :grinning:
2. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky,
tak u nás noc taky docela super - kojo jen jednou a to ve 4 hod a pak spinkal až skoro do 8 hod, takže super - než vstal, tak jsem se stihla i najíst :slight_smile: - jen byl v noci ve 2 hod trošku neklidný, normálka tou dobou pije, tak jsem rozsvítila lampičku a byl klid a on ještě usnul do těch 4 hod :dizzy_face: :dizzy_face:
nevím, jestli je vlkodlak, měl manévry večer, po přesunu do postýlky se probudil a definitivně usnul až tak v 1/2 9 večer, takže minimálně poloviční vlkodlak to je :grinning: :grinning:
Kači - super noci :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
U nás svítí sluníčko, to bude po dlouhé době pěkná procházka :sunglasses:
2. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky, tak u nas kojo v 11, ve 3 a v 6 a od sesti jsme doted s kockou spaly ve velky posteli :slight_smile:
ted snidam domaci kokosovo-cokoladovou babovku a kaficko s mlikem :wink:
je krasne, asi vezmu nositko a pujdem i s bellinkou :slight_smile: anebo s kocikem a s bellcou se pak vyblbnem na zahrade, jeste uvidim..
2. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Blani :wink: :grinning: :grinning:
Kačí koukam nová fotečka :wink: moc pěkná :slight_smile:
Andreasku téééda babovčička jóó? :slight_smile:
U nás je taky sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Jééé Blani jsem se až teď trubka podívala do kandeláře :sweat_smile: přejeme všechno nejlepší k Tvému svááááátku :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně hooooodně štěstííííčka a zdravííííčka a láááááááskýýýýýýýýýýýý :wink: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
jee no kaci, jeste ze te mam - > blani, tim padem taky moc vse nej k tvemu dnesnimu svatku, preji ti jen samou radost a spokojenost s rodinkou a uspesne zvladnuti skoly :wink:
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahooj.
Blani-vse nej nej k tvemu svatku :slight_smile:

Dneska mi majdulka spala od 19:30 do 7h - takze super, ona takhle krasne spinka,max se vzbudi 1x za noc :wink: Taky krasne papa, vcera mela brambor+mrkev+brokolici a k svacince presnidavku.

Charlie-nadherny fotecky,moc vam to slusi :wink:
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Blani - taky přeju všechno nej nej nej k svátku a užij si tento den a pěkně to oslav - a hlavně, ať ti manžel víc pomáhá s Marečkem (teda pokud si to taky sama přeješ :dizzy_face: ) :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
my budeme dnes obědvat mrkev + brambor + květák - včerejší mrkev + květák mu moc šmakovalo, tak přidám ještě brambor :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Andaro tak to je super že je malá takle hodná :wink: :dizzy_face:
Tak u nás bude k obědu klasika-cecek s MM :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
-ahojík mamky,tak přeji hezký den všem
-my budem mít k obědu mrkev a pak to zapijeme ještě mlíčkem :slight_smile:
-zitra jdeme na další očkování tak snad to bude ok
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
my taky zapíjíme zeleninku mateřským mlíčkem, ale tak 3/4 hodiny po zelenince :wink: a pak spinkáme :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Krásné skoro poledne holky,my jsme se s Vojtíkem vyhrabaly z postele až v devět,vzbudil se sice v šest,taťka odešel do práce,tak sjme se zachumlaly ještě do peřin a dělaly hajííííííííííííííí
Charlie moc krásné fotečky,my chceme jít taky,ale teda až po Novém roku,a to jsem chtěla jít dřív,no,nějak to nevyšlo.
reni ta to je fajn,že Karolínka všechno baští. :wink: i Vojtíkovi vše chutná.
teď se mi rychlostí blesku přemisťuje z jedné strany postele na druhý,ale někdy blbě zahne a octne se v čele postele a dál to nejde,couvat ho nenapadne,tak kouká do zdi. :grinning:
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Blani taky všechno nejlepší k svátku :wink:
2. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Andrej :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Mareček taky někdy couvá a pak se vzteká, že neleze dopředu :grinning: :grinning: nedělá to totiž cíleně, ale jak se mu to zrovna povede, kam hodí svoje tělo, jestli dopředu nebo dozadu :grinning: :grinning: , nejvíce se posunuje jako do kruhu za levou rukou :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, moooooooooooooooooc děkuju za přáníčka :dizzy_face:

Kačenko, krásná fotečka :slight_smile:

Jsme venku moc dlouho nepobyli. Po cca půl hodině se vzbudil, chvilku koukal a pak začal strašně plakat :confused: . Teď je v lehátku a kontroluje, jak manža strouhá brambory na bramboráky :grinning: :sunglasses:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
holky my jdem ven, musim taky umyt zas nejaky okno, tak tu odpo moc nebudu, predpokladam ale, ze stejne vetsina nekde budem, je fakticky krasne, tak zatim, jeste dnes urco juknu.. jo a taky uz musim ale vazne delat do skoly.. tak papaa..
2. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
no teda u nás krásně moc není
ale jak púojí tak taky razíme ven
tak když tak večer
přeji krásný den
papa
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak u nás krásně jeeeee :grinning:
malej už se nadlábnul a já už si taky cpu břicho :grinning:
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Hurráááá Sofinka konečně začla pít s flašky mlíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ode mneška mi začíná svoboda,protože tatínek může krásně pohlídat,mám hroznou radost,asi jak si zvykla pít s flaštičky čajík,tak mlíčko už jí taky nevadí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já jsem tak štastná,nejlepší dárek k Vánocům :grinning:
no nic jdeme ven,je tam krásně..noc byla jako každá,buzení po 3h a pila už normálně..
2. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Blani vše nej k svátku,hlavně zdravíčko,štěstíčko a hodného manžela a Marečka :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
U nás se zatáhlo, sotva jsem vylezla ven :rolling_eyes:

Hani, děkuju :slight_smile:

Fakt už pije z flašky? Tak to je super :dizzy_face: .
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hani jééééééé tak to je supéééééér :dizzy_face: :dizzy_face: velká gratulace :wink: tak to už jí můžeš zkusit dát na noc třeba UM jestli jí to víc nezasytí že by ses konečně trochu vyspala :wink:
Blani jj to se mi stává běžně :wink: celej den šajní oskar a jakmile vylezem ven tak se schová :confused: asi to začnu brát osobně :grinning:
2. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
No UM nevim zda jí bude chutnat,zatim je u nás pokrok i to že vypila z flašky MM..ale můžu to zkusit,mám tady tu jednu dávku Nutrilonu z lékárny..
Už jsme z procházky doma,Sofča ještě spí v kočárku,dneska je tam fakt super počasí..
2. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
hani no tak to moc gratuluju :slight_smile: je super, ze se to sofinka naucila.. a jak jsi na to sla?
2. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Teď mi volali z práce z personálního, že musím u nich zažádat o rodičovskou dovolenou :confused: . Tož to jsem vůbec nevěděla, jsem myslela, že stačí ta sociálka.
2. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.