• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo, a dávala jsem Marečkovi bodýčko vel. 0-3 a už to má taktak, tak jsem si řekla, že mu musím koupit 3-6 a došlo mi, že už bude mít za chvilku 6 měsíců, že to je vlastně 1/2 roku :confused: . To je hrůza jak to letíííííííííííí :pensive: . No, ale že v 1/2 roce už má nárok na bodýčko vel. 3-6 měsíců :grinning:
2. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Andreasku nejdřív jsem jí pořád nabízela flašku s čajem,který začla hodně pít po té kaši a dneska jsem jí do té flašky dala moje mlíčko a krásně ho vypila :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Blani :grinning: tak to už má Mareček opravdu nárok začít nosit bodíčka 3-6 měsíců..
Sofča nosí velikost 68 nebo 3-6 měsíců,ale zatim je jí to spíš větší..
2. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
tak my už jsme taky doma,Vojtík je najezený,a já jdu vařit něco pro sebe,dneska jsem se s obědem odbyla,byla jsme v pekárně.
Musela jsem tomu špuntovi ostříhat nehtíky,pěkně mě poškrábal.Hani tak to je super že Sofinka už pije z flaštičky,teď můžeš kdykoliv vypadnout a Petr pohlídá. :wink:
Blani jj tot letí,my bychom už teda 0-3neoblíkli :grinning:
2. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
jee blani, ted jsem jukla k tobe do albicka a uz mas taky nositko :wink:
my v nem dnes byli venku i s bellinkou :slight_smile:
ted delam zapekanou cuketu, sabinka spinka a jdu se asi vrhnout na seminarku..
2. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Já ted šoupla Sofču do postýlky,aby si ještě aspon na chvilku schrupla,ale zatim mi tam teda pěkně nadává..
Andy já Sofče nehty stříhám 2x do týdne,hrozně rychle jí rostou :confused: No je právě super,že konečně jí Petr může na pár hodin pohlídat a já si můžu objet co potřebuji a nemusim jí všude tahat sebou,ted jsem jí dala s flašky zas a v pohodě vypila 80ml..
Já bych si taky dala něco dobrýho,ale asi to vyhraje chleba :unamused:
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Jak často sterilizujete flaštičky,dudlíky atd?A co třeba chrastítka,plyšáky jak často je perete nebo oplachujete?
2. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Hani my taky stříháme dvakrát do týdne,měla jsem v plánu mu je dneska ostříhat,no ještě mě stihl před tím poškrábat.Já dělám zapečené těstoviny,jenže vojtík chce společnost tak ho šupnu do koše,už je v něm jako sardinka a půjde se mnou vařit
no já bych taky někdy chtěla pohlídat od jindry jenže je furt v práci a kde mám taky jezdit večer že?takž válčíme s vojtíkem sami
2. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
hani, chleb je bozi dar, tak nebrblej :grinning:
no ja myju, peru, sterilizuju proste podle potreby no.. urco ne pri kazdym spadnuti na zem a tak..
2. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj
Měla jsem tu rodiče. Venku bylo krásně, tak aspoň něco.

Blanko, všechno nej k svátku.

Dneska jsem vyzvedla v DM vánoční pohledy, co jsem dělala z fotek Alexka.

Teď do sebe tlačím hroznové víno.
Alex měl na oběd prvně cuketu, zblajznul ji raz dva, nic jiného jse ostatně nečekala :grinning:
2. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
jitko, alexek ti teda krasne vsechno basti.. a jak jsi spokojena s vanocnimi pohledy? ja uz je vsechny rozeslala, objednala jsem jich 20 :grinning:
2. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Andreasku, jj, spokojenost. Já je budu posílat až před vánocema, vždy posílám kolem 15.12.

Jo a Alex je rozežranec, to jako fakt že jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Sem si udělala v obýváku ateliér jak nafotim Sofču u stromečku a ona se mi ve fotáku vybila baterka :angry:
Andy my už koš nemáme,už jí byl fakt malej,ale máme místo toho ohrádku,ta se jí líbí protože vidí ven a může mi pozorovat,ale stejně se jí nejvéíc líbí pozorovat Rozárku s tý je úplně mimo :grinning:
Tak Petr bude hlídat tak 1x za 14 dní nebo 3 týdny víc to určitě nevyjde,ale aspon něco málo,tak ty tam máš Andy aspon mamču takže když si potřebuješ něco oběhat obchody ,doktory atd tak ho necháš na hlídání mamče ale to u mě nejde..
2. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
hani, no vidis, uz mas atelier, ted dobijes baterku a bude to :slight_smile:
jitko, kolik uz maly vazi?
2. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Sem chtěla jet dneska do obchodu koupit Sofince něco k mikuláši,bohužel mi to nevyšlo a zítra ráno jedeme odvézt auto do servisu a budeme ho mít až v pátek odpoledne :confounded: ,jenže pak hned odjíždíme ke tchýni na celej víkend,tak chudinka beruška asi nic nedostane..
2. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Hani, já taky všude tahám Alexe s sebou, ale mně to tak moc neva. Když mi přijde nevýhodný brát kočár, šoupnu Alexe do nosítka a mažeme.

Akorát se z něj stává maman, no jak by taky ne, když je celé dny jen se mnou. Když pak jednou za měsíc přijdou naši nebo tchánovci, kteří to maj k nám 5 minut, tak se to nevylepší a Alex navíc začíná rozlišovat známé a neznámé a prostě u "cizích" řve. Takže tchýně nakoukne do kočáru a Alex spustí :grinning:
2. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
no dneska už nic nenafotim tak snad aspon zítra..
2. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Andrej, nevím jak teď, ale v 5 měsících u dr. měl 7,2kg. Ale je dlouhej. Bodyčka 3-6 jsou mu krátká, na šířku místa dost, ale na dýlku už ni.
2. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
jitko, to je pekna vaha..
hani ja ani nevim, jestli budu sabce neco porizovat k mikulasi, no asi nejakou malickost.. budu ale ve skole cely vikend, ale urcite utecu driv :grinning:
taky nosim malou vsude s sebou, ale ted uz do tech kramu moc nechodim kvuli bacilum, letos mam a budu mit darky na vanoce prevaze z netu, jak pohodlne :grinning:
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Jitu, díky :slight_smile:

Manža si dal Marečka do nosítka a před tím, než si ho tam dával, tak říkal, "Půjdeš k tatínkovi do krosničky?" Tak jsem mu musela vysvětlit, že to teda žádná krosnička není :grinning:

Kolem půl 6-6 mají přijít naši a teď manža mluvil s jeho rodičema, že okolo 5. přijdou (to jsme se dozvěděli brzo, by mě zajímalo, kdy bysme se to dozvěděli, kdyby jim manža nevolal). No, ale jako vadí mi, že tady budou. Tchýně tu byla včera a naši přijedou si hlavně užít Marečka, přání k svátku je jen záminka, jak vidět Marečka :grinning: :wink: a když tady budou tchánovci, tak si ho neužijou. A bude tady hluk, protože tchánovci křičí :angry: . No prostě su štěstím bez sebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Já už dárky asi mám. Ale já toho moc nekupovala. Jen vlastně kalendáře a pro děcka nějaký hadry a to je všechno. Jo a Alexkovi samozřejmě, ale to jsem koupila, jak mělo Tesco akce někdy v tom říjnu. Letos toho oc kupovat nebudeme, uvidíme, co bude potřebovat.
Jinak když se mě někdo ptá, co, tak jsem radši za peníze a zaplatím tím Alexkovi plavčo a pořádnou autosedačku apod.
2. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Ze Sofči se stává taky mamánek,přesně to co jsem nechtěla,jenže jak to mám jinak udělat,když jsme spolu 24h denně..to nosítko budu muset pořídit,už mě fakt štve tahat všude sebou obr kočár..
Blani to je dobrý,tak se drž a až začnou křičet tak jim řekni at nekřičí,nebo se jich bude Mareček bát.. :wink:
2. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
já sterilizuji,a myju hračky podle potřeby,už ne jako dřív jak byl malinkatý,ono to teď už nemá ani velký smysl,když stejnak všechno dává do pusy.
tak olej jsem zapomněla koupit,stejnak zítra jedeme k našim,tak bude sklenička.Jj hani to máš pravdu,mám mamku,teď už to bude týden co jsme se neviděli,to je asi nejdelší doba od narození Vojtíka :grinning: :grinning:
no nám ten koš je už takjy malý,ale ještě ho využíváme,a malý je v něm spokojený,ale už ho taky budeme odvážet za chvilku k našim.
Tak jídlo s emi už peče v troubě,už mám docela hlad.
Jitu tak to měl Alex stejně jako Vojtík,my sjme taky měli 7220g,taky jsme dlouzí,máme stejný problém,přes bříško mu to plave ale na délu zase krátké.
Včera dostal kaši banánovou od Hami,ten to zblajznul jedna dvě.To byla rychlost.tak jsem dneska koupila v akci v Rosmannu,byli v akci,tak má ještě meruňkovou a ovocnou.
Já pro Vojtíka taky nemám Mikuláška.
Tak bych potřebovala žehlit,mám tam šílenou hromadu prádla,tak snad večer u telky.Snad se nebude opakovat hysterický křik
2. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Hani, to já říkám, ať nemluví tak nahlast. Ztiší se na 1 větu a tím to hasne :angry: . A Mareček bude chtít nejspíš za hodinu spát a s něma tady ho fakt neuspím :unamused:

Já hračky teda umývám jenom ty plastové. S těma plyšovýma jsem ještě nic nedělala :confused: :sweat_smile:

K mikulášovi nic kupovat nebudu, až příští rok :slight_smile:

Andrejko, žehlit bych taky potřebovala.
2. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
já už taky mám vyřešené dárečky k Vánocům,Vojtíkovi jsem ještě koupila ten válec na lezení,od babičky dostane to chodítko,ale takové jak s epostaví a tahá to před sebou,a slouží to i jako na hraní když sedí,a ještě další věci ale o tom nesmím vědět :grinning:
ještě jsem mu v Ca koupila na jaro mikču a rifle,bylo to v akci.
Ještě má ke mě přijet kámoš mi přivézt pro Jindru z Oriflamu sadu s parfémem,a už to bude vše.Jsem šťastná že letos to nakupování proběhlo v pohodě a hlavně,že jsem věděla co komu koupit,to je vždycky oříšek
Jj Vojtík je taky takový maminčin mamánek.Jak je u někoho cizího tak začne řvát.V postatě je zyvklý na mě,taťku a mé rodiče,toť vše.
2. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
andrej, jaky mas valec na lezeni?
ja mam par darku, ale jak jsem psala, zbytek budu kupovat na internetu, do tech bacilu se mi s malou teda nechce..
desim se o vikendu skoly, abych neco nechytla.. :confounded:
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Já mám taky ten válec. Koupila jsem Chicco.
2. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Andy mám z Pompa,od 6měsíců,jdu s emrknout jaký to je.Už jsme tu je to zančka Shelcore,neznám to,ale podle obrázku vypadá pěkně,a nebyl ani drahý.Chci se tě zepatat ty máš pro sabinku toho Brumdu,že?Jak jsi s ním spokojená?Já teď na něho totiž koukám v letáku v Kauflandu.Že bych se pro něj zítra zastavila,A kolik sji za něj dala?
2. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Andy a co máš pro rodiče?
Žehlit taky budu muset,ale strašně se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky je blbý koupit zavinovačku přes bazar,když paní mi píše že jí použila jen 1x na cestu z porodnice a že je jako nová?Cena 200kč i s poštovným,vypadá moc pěkně..švagrová chce od nás k Vánocům zavinovačku,ale psala že max.za 250kč že už jednu lepší má,tak nevim zda to neni blbý,jí koupit tuhle použitou,ale skoro novou..a taky už pro ní jeden dárek máme,takže víc jak 250kč za tu zavinovačku Petr nedá,ale vim že za tuhle cenu se dá koupit i nová,tak fakt nevim..
2. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Hani pro naše máme kalendář Vojtíška,pro každého hrníček s fotkou vojtíka,budeme ještě o víkendu dělat obtisk jeho ručky a nožky,a klasiku-nějakou kosmetiku
ale z toho kalendáře jsem nadšená,už se těším na jejich výraz až to uvidítak pokud vypadá jako nová,tak bych to neřešila
a švagrová to nepozná :wink:
2. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.