• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čauky

andry-prosímtě kde se dá pořídit ta sada na ten obtusk?chtěla bych to taky udělat,vidím,že to budete Vojtíškovi dělat,kuju :dizzy_face:

du vás dočíst
2. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
reni my to máme ze sconta :wink:
2. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
andry a na kolik je to použití?nevíš jestli se to dá sehnat i přes net z nějakýho obchůdku?nikde sem na to zatím nenarazila :fearful:

jinak Hani-gratulace Sofince k flaštičce,teď už budeš mít pohodu,naše malá si na to zvykla naštěstí už když měla měsíc a dávala sem jí vodu v létě,hlavně že už si zvykla :dizzy_face:

Blani-vše nej k svátku
plavat začínáme od ledna v delfínku,máme 13 lekcí po půl hodině a budeme chodit v neděli mezi půl jednou a třetí,to se ještě domluvíme na info schůzce,já bych na 8 ráno nejezdila,v zimě a musela bych malou budit to je strašně brzo
2. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
brumda je super, hraje 2 pisnicky, vysel me nejak pres tri stovky s postovnym :wink:
2. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
tak jsem tu zavinovačku koupila..
já žehlim a pořád sem chodim nakukovat a koukám že je to tu dnes nějaký zabitý :confused: co všechny děláte?
2. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Andy jenom dvě písničky?A jsou delší?v kaufu je za 249kč
akorát jen 8kusů.kdo ví jestli to tam ještě zítra kolem desáté bude
tak už zase křičíme,jako každý večer
Hani co dělám,chodím uklidňovat toho křiklouna,najednou byl klid,tak tam dju on vesele na břiše,dudel v puse a kření se.
Prádlo a prkno už mám nachystané,musím se do toho pustit
2. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
reni my to máme na jendo použití,je v tom i jeden rámeček,stálo to kolem 200stovek
to nevím jestli s eto dá sehnat ale dříve jsem to viděla v mimibazaru
2. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Reni, já jsem taky psala do Delfínka a ještě mají 8 volných míst, tak budu muset někoho vyhnat zaplatit zálohu. Ale nevím, koho, když je manža marod. Možná, od pondělí nebude, to se dovzíme v pátek. Ale já chci jít na ten kurz až od února.
2. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Reni, já jsem obtisk kupovala na branakdetem.cz Nevím, jakej má Andrejka, ale tam je do písku. Mají to v sekci hrajeme si a tvoříme nebo tak nějak se jmenuje.
2. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
nazdárek
tak prvně gralulace blaně k svátku a pak veliká gratulace sofince k flašce :wink: :dizzy_face: tak dneska jsme byli celý odpoledne venku na prochajdě bylo krásně. taky mi dneska volala paní z brány, že černou nemají :angry: tak jsem si místo toho vybrala šedou, ale pak jsem si to rozmyslela na bordo a už mi to baba nevzala ten mobil tak budeme mít šedou. potom mi dorazili dva balíky s dárkama martinovi jsem objednala tašku na hokej a je moc krásná :slight_smile: už se těším až jí uvidí. a pak samolepky na zed taky super.
2. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Sun, děkuju :slight_smile: . Tak jim zkus zavolat zítra ráno.
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
andrej, jsou to dve pisnicky na policku v jetelicku a jeste jedna, dlouhe moc ne, ale ja jsem z brumdy dost vypleskla :grinning:
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
no ona paní říkala, že to zrovna balila a všimla si že to není černá, ale modrá a že černou nemaj, tak jsem jí asi deset minut na to volala a nic to už poslala no co. tak budeme mít šedou jen jsem myslela, že to bude tmavší šedá. myslím si, že to už zítra dorazí. no je to jedno hlavně, aby se filipovi v tom líbilo :grinning: jinak mě trefí :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Sun, aha. Ale kdyby se ti nelíbila, tak určitě to jde vyměnit :wink:
2. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Andy aha,tam psaly písničky z pohádek,tak sjme myslela že toho bude víc,no uvidíme,jestli to vůbec bude.Taky malý se vykřičel,a už spinká,sluníčko jedno.Jindra mi přitáhl prkno k telce,tak jdu žehlit.
Tak tady budu asi jediná kdo nemá žádné nosítko :sweat_smile:
a to holky když jdete s nosítkem třeba do obchodu,tak prcka musíte vysléct nebo nakupujete tak navlečení?
To jsou otázky,co? :grinning:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Čůs bůs :slight_smile:
Konečně jsem se sem dostala :wink: :slight_smile: jé tak já už vytáhla body 6-9 měsíců :grinning: páč ty 3-6 byly krátký nejen celkově,ale i rukávy :sweat_smile: tak dneska jsem pekla slunečnicovej chlebík a myslela jsem že mi zbyde na snídani a prdlajs :grinning: už peču druhej :sunglasses: je fakt ňamkovej :dizzy_face: :dizzy_face: jóóó a Honzík se dneska přetočil na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no Radek mu teda trošinku pomohl :sweat_smile: ale taky dobrý :grinning: tak jsem mu zatleskala :grinning: a taky mi přišel balíček z kojenecké oblečení.eu a jsem trochu naštvaná :angry: objednala jsem tyhle dupky: http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/dupacky/564-dupacky.html a přišli úplně jiný a přitom ten kód zboží je stejnej :confounded: mají jiný na fotce než ve skutečnosti-šmejdi :unamused:
2. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak jste mě holky nalákaly na ty přání asi taky nějaký objednám, ale nevím jestli mám čekat na tu fotografku, aby se to stihlo do vánoc. ona ta paní říkala,že černý budou tak za 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já bych ho nesvlíkala andrej, ani nevím jak bych to provedla :sweat_smile: třeba mu jen sundám čepici a pokud by jsme jely do nějakýho toho nákupáku tak tomu to oblečení přizpůsobím a nebudu ho navlíkat.
2. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kači, tak to je k naštvání :angry:

Já bych taky měla žehlit, ale jaksi nemám sílu :unamused: . Su už nějaká unavená, nejspíš se ani nedodívám na Přešlapy a půjdu spát. Dobrou noc.
2. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kači tak to je super,že se Honzík přetočil,já se musím taky pochlubit.Vojtíšek dneska večer dvakrát zapéroval na všech čtyřech.Nějak se mu podařilo to zkloubit dohromady a byl najednou jak na kolínkách tak na ručkách,jsem ho zulíbala,ten nechápal co se děje.Máme to ale šikovné dětičky
Sun no právě to mi vrtá hlavou,protože když jdem nakupovat,tak automaticky Vojtíka svlíkám,z bundy,čapky,odkryju deky,tak mě právě zajímalo,jak to děláte s nosítkem.Aspoň ten náš by se zpotil
2. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak už jsem vyžehlila pět kousků,a už tu zase sedím :angry: hrůza,tak jdu zase pokračovat ale ještě mrknu
2. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
no andrej já zatím nevím budu nejčerstvější nosítkovačka :grinning: tak uvidíme v praxi. asi budem muset něco nafotit sami aby se to stihlo to zase bude boj s tím našim prtetem. andrej vojtík zapéroval :grinning: tak to je šikula. my zatím nic jen zadek vzhůru :grinning: ted už tak týden pěkně žvatlá a dneska začal i když brečí tak u toho vydává takový nenenenene anaříká u toho.
2. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak já mám vyžehlenou půlku koše na druhou asi prdím..dokoukám přešlapy,vyběhnu s Rozárkou a jdu spát..
Andy sama nejsi,já nosítko taky nemám a asi ho hned tak mít nebudu..ale líbilo by se mi..
tak dobrou a zítra čus :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Blani,Hani dobrou noc :slight_smile:
Andy jééé tak to je Vojtík šikula :dizzy_face: :dizzy_face:
Sun jj Honzule taky bři brečení vydává nééénénénéééé,ale někdy to zní jako bééébébébéé :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sun jj pérovali jsme dvakrát,dopředu dozadu,a pak se rozplácl :grinning:
Hani jen žehli,já taky žehlím,vydrž prťka vydrž :wink: :wink:
jj taky bečíme :grinning:
2. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Andy taky mam dycky takovou radost když něco novýho prďola umí a pak tu s ním tancuju a on kouká jako bulík co se děje :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak mi dneska pérovali ještě před osmou a teď ne a ne usnout, ale snad už zabere, doteď byl akční - prostě je to vlkodlak :grinning: :grinning: :grinning:
a taky nemáme nosítko, ale máme půjčenou klokanku a když už fakt nevím, co s ním, tak ho do ní na chvíli šupnu a je pokoj, ale dlouho tam nevydrží a používáme ho tak jednou za 14 dní :slight_smile:
tak dobrou, snad už usnul, z Přešlapů vím půlku, pořvával u toho a péroval :grinning:
2. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andreasku-my mame toho Pucmelouda a rika asi 4vety a pak zpiva:Tak jsme capli Pucmelouda,slo to jako na dratku.... a planuju prikoupit i Cmeldu nebo Brumdu,pac Vceli Medvidci u nas teda jedou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hm, tak já z Přešlapů mám taky prdlajz. Mladej se mi budí s řevem, takže opět si myslím že nás trápí zoubky. To si nemohly dát chvíli na čas??? Manža šel na hasičskou schůzi, je mi jasný, že skončil v hospodě a já tu trpím :angry:
No nic, valím se koupat a spát, teda jestli mě štěpi nechá :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Kuk kočky, jdu vás dočíst

A všem krásné ráno :slight_smile:
3. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
jéje vy jste toho popsaly :confused:
3. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.