• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko.

Kači, tak to je Honzík šikulka. My už se taky od včera přetáčíme :dizzy_face:

Andrejko, šikovnej Vojtík, že už péruje :grinning: :wink:

Na mě vlezl nějakej chcíp, asi chřipka :frowning2: . V noci jsem měla 37,6 teď jenom 37,1 takže do večera to bude 38 :pensive: . Nevím, jestli to nemá souvislost s tím, že mám zase zatvrdlý prsa a nejde to vytáhnout ani mně ani Marečkovi :unamused: . Ale kdyby to byl zánět, tak mám 38, že? A kdyby prasečí chřipka :sweat_smile: , tak taky, že jo? A nevíte, kolik si můžu vzít denně paralenu?
Odpoledne jedeme podepsat smlouvu na pozemek a pak jsem chtěla nakoupit a ještě musím na gyndu odevzdat zprávu z nemocnice, takže se ho rovnou zeptám, jestli si můžu zase ty antibiotika vzít :confounded:
3. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak náš kulíšek mě probudil a vytáhnul z pelíšku :slight_smile: ale než jsem se opláchla v koupelce tak byl zase tuhej :confused: jinak noc super-jedno kojo ve 4 :dizzy_face:
Blani teda to je pech :confused: tak snad kozenky zase brzy povolí :wink: jinak paralen: http://www.lekarna.cz/paralen-500-tbl-10x500mg/
3. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
stejně jsem vás nedočetla úplně do detailu, ale i tak jsem snad trošku v obraze :grinning:

Díky moc za pochvalu fotek :wink: My jsme taky spokojení :wink:

Včera jsme byli na rehabce - tam se prcek poprvé sám přetočil na bříško :wink: pak jsem jela k mamce, šly jsme na prochajdu a hned po obědě jsme frčely na cvíčo. Po cvíču jsme šly klasicky do kavárny a ještě jsem si zajela s kamoškou večer na cvičení. Holky po roce jsem rozhejbala tělo, hodinu orientu a hodinu zumby. To vám byl mazec. V 22h jsem dojela dom a za boha nemohla usnout. Jsem si připadala jak kdybych vychlemtala litr energy drinku :sweat_smile:
Tatínek to s Veru zvládl na jedničku, vykoupali se, nakrmili a usnuli. Já si šla lehnout v 23h a Veru se probudila v 23:45h, no ještě že jsem nestihla usnout :grinning:
Pak kojo v 6 a ještě do 7 jsme ležely v betli.
A dneska máme 5 měsíců a jdeme na píchanec k dr. :pensive:
3. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Charlie, teda, to bych na tom cvičení do 10 usla :sweat_smile:

Kači,děkuju :wink:
3. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
blani právě že neusla. Cvíčo bylo od 19-21h ale než jsem se dohrabala domů, sice jsem jela autem, ale ještě přes kamošku, tak se to protáhlo. Příště to bude rychlejší.
Hodím ti sem link na zumbu, at se podíváš u čeho bys rozhodně nespala :grinning:
3. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
3. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
a dalších asi 150 stylů :grinning: Je to správná směsice všeho :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Charlie, a to jsi tančila 2 hodiny :confused: ? Tož to bych odpadla po půl hodině :sweat_smile:
3. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
nazdárek,
tak jsem se hned po ránu zasmála to je super ta zumba :grinning: jen bych se asi dost těžce nechytala, ale líbí se mi to. my jdem dneska taky na píchandu :frowning2: tak uvidíme co z toho bude.
3. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko kocky :slight_smile:
charlie, o zumbe jsem neco malo cetla, muze to byt super, ale ja jsem zastance spis pohybu v prirode, neboli at zije venceni pejsku a kocarkovani :grinning:
tomase mam dneska doma nebo teda dela z domu, stejne ho rusit moc nesmim, je v pracovne, tak mu jdu donest kaficko s necim dobrym. :slight_smile: na obed si mozna nekam zajdeme, vyuziju toho, porad varim, tak co :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak dneska byla kojo noc, asizuby, od půlnoci pěkně po dvou hodinách, ale v posteli jsme byli až do 8 a teď malej zase chrní, je v ložnici ticho. Ale ručičkama tak usilovně šátrá v pusu, že to snad nic jiného nebude.
3. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
jj jitko, taky uz to v noci po dvou hodkach znam, dnes ale jen 2x, to jde :slight_smile:
tak at se vam to zas brzy upravi! :wink:
3. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Blani :wink: :slight_smile:
Charlie teda tak to sis dala pořádně do těla koukam :wink: :slight_smile:
Andreasku jéé tak poslední oběd v hospodě jsem měla asi 3 dny než se bobek narodil :grinning:
tak se nasnídám kopnu do sebe čajík a jdeme s malým do města :wink: jsem slíbila holkam z bejvalý práce že ho někdy přivezu ukázat a minule jsme tam byli snad ještě v šestinedělí :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Taky musíme ven, protože chce Mareček spát a doma neusne. Pošlete mi sem nějakou náhradní matku a já půjdu spát :sweat_smile:
3. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: malej taky doma neusne a když už se ten zázrak povede tak je to s bídou na půl hoďky :confused:
3. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
blani hodinu fit orientu a hodinu zumby, 2h zumby bych nezvládla :sweat_smile:
Jinak je to supr, fakt ušitý pro mě, člověk jen hopsá a nemusí u toho přemýšlet :grinning:
3. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
jinak blani vše nej k tvýmu včerejšímu svátku :grinning:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Jóóóó a dneska mi přišla pěnová dekorace do pokojíčku-krteček :dizzy_face: :dizzy_face: a je úúúúžasnej :dizzy_face: nejni to žádnej malej mrzák jako mají všude,ale pořádnej krtek :grinning: :grinning: a máme jich rovnou 5 :sunglasses: tak jsu celá šťastná :grinning:
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
tak to je super kačí, že máte mega krtka ono to kolikrát vypadá na netu dobře a pak se člověk děsí toho co dorazí. :wink: holky je lepší vařit tu zeleninu v páře nebo normálka ve vodě. já dneska dělám tu mrkev jen doufám, že chudinka neskončí jak ty první brambory :grinning:
3. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
tak jsem právě uložila prcka do postýlky, tak schválně jak dlouho bude spát. Teda doufám, že už spí :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
u nás to naštěstí se spaním doma docela jde, někdy je to taky jen půl hodinka, ale zadaří se třeba i dvě :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
já tipuju tu půlhodinu :astonished:
2hodiny doma spala jen v šestinedělí
3. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak my jsme vstávali v 7 a manža dorazol domů v 5 to je dobrý co :grinning:

My se budíme ve 23 pak 3 a 7-8 myslíte,ře je to v poho.Dr říkala aby v ty 3 už nevstávala,ale to my přijde blbost,když Vás tak čtu :grinning:

Teď už od těch 7 nespí, tak doufám,že už to brzy zapíchne.

Včera jsem pracovala až do půlnoci,tak jsem úplně hotová,chtěla jsem odjet,ale ještě nemám hotové výplaty.Tak asi až zítra a v neděli jdeme poprvé i s Kačenkou na Vánoční koncert,tak uvidíme jak to budeme zvládat :grinning:
3. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
no jen at si doktorka poručí co :grinning: my vstáváme taky ve dvě a fakt nevím jak to odbourat, začaly jsme s příkrmem i s kaší a stejně je ve dvě vzhůru tak co.
3. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
sun a kolik Ti přibírá měsíčně? My teď přibrali 630g a říkala,že je to dost, takže by už v noci jíst nemusela, ale vysvětli to malé že jo?
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
kaci tak to je hezky, ze vam prisel krasnej krtecek, ja jsem zas hin z toho brumdy :grinning:
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky,
zumba je suuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeerrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: hned jsem to tady vyzkoušela u počítače a hned bych na to šla, ale u nás nic takového není - jen před mateřskou jsem chodila na orientální tance a někdy jsme i něco podobného dělaly :frowning2:
Andreasek - taky už máme brumdu a i čmeldu - jak tady psala včera druhá Andy, tak Pepa sjel do Kaufáče a protože se nemohl rozhodnout, který je hezčí, tak vzal oba a jednoho dáme synovci k vánocům a druhého dostane Mareček - asi nám doma zůstane taky Brumda, jelikož synovec je blonďáček a tak se k němu Čmelda bude víc hodit :grinning: :grinning:
noc super, ale usnul až v těch 3/4 na 10 - kojo ve 4 a v 6 a pak spal do 8 :wink:
3. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
kacenko, brumda je takovy vyraznejsi, taky jsem se ale rozhodovala ktereho :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
kačí zhruba kolem toho půl kilča v průměru, vážila jsem ho naposledy doma, tak se to může od dr. lišit. tak jsem udělala mrkev a řeknu vám to je mnamka oproti tý kupovaný. včera jsem mu dávala od hami bio mrkev s rýží no to jsem mohla dát rovnou ve flašce :angry: jak to bylo řídký a k tomu jako vražedná kombinace jsem použila igelitovej bryndák tak jsme to měly steklý všude. kačí jo zumba se mi taky líbí, ale nic u nás takovýho není tak budem spolu pařít před počítačem :wink: :grinning:
3. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.