• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kacen to teda je super, to jooooo. My toho tady v okolí máme habakuk, to je výhoda velkýho města. Na orient jsem taky chodila, ale včera ta hodina nebyla nic moc, ale za to zumba to vynahradila :grinning:

Kde jste toho čmeldu a brumdu vzaly? V Kaufu?
3. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
charlie odkud vlastne jsi? :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
andrej kousíček od Brna :grinning:
3. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
na zumbě jsem byla v Brně, tady se cvičí tak max. aerobik v místní sokolovně a pořád na to stejný CD, to mě už přestalo bavit předminulej rok :slight_smile: Kvalita se opravdu hodně liší :confounded:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak u nás se spí manža, malá i hafan spí v ložnici, tak jdu něco dělat, tady je ticho to je bájo.

Zase nakouknu musím toho využít. tak zatíííííímmmmmmm :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
jo, Brumdu máme z Kaufu :wink: je ode dneška v akci za 249 Kč - psala to tady včera Andrejka z Ostravy :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
musím se pochlubit - už umím stáhnout resp. najít to video z foťáku :grinning: :grinning: :grinning: juchůůůůůůůůů - zkopčí se to jako fotka ale jde to spustit, jen člověk musí vědět co natáčel, jinak to mezitou spoustou fotek ani nenajde :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky..tak u nás úžasná noc od 21.30h buzení po necelých 2h,sem myslela že chcípnu..ráno jsem našla v postýlce náušnici ale bohužel nemůže najít ten druhej konec,takže jsem nasraná,jsem myslela jak tam ty nastřelovací náušnice nebudou držet,mamča přijede příští sobotu,takže ježíškovský náušnice může dovézt ale to mám strach že jí ta dirka zaroste :confused:
Sem dneska koupila Sofince k Mikuláši prvni mrkev a mrkev s bramborem ve skleničce a ještě kaši banánovou na dobrou noc..sem už jí tu mrkev dala asi 3 lžičky tak to celkem snědla bez ksichtíků,už je zvyklá z té kašičky takže jí lžička nevadí..
jdu si vás dočíst,mám ted čas ,Sofča spí..
3. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak jsem venku vydržela hodinu, je tam děsná kosa. Mareček ještě dospává a manžovi jsem zavelela, aby vařil :grinning: :sunglasses: .
Já jsem si uvařila čaj do termosky, heřmánkovej s citrónem a medem. Už jsem měla 38,1 :unamused: . Myslíte si, že mi může gyndař zakázat kojit, když mi ty prsa pořád tvrdnou?

Charlie, děkuju za přání :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Kačenko, no vidíš, jsem říkala, že to nějak musí jít :wink:

Hani, teda, vy v noci bojujete :frowning2: . Tak si zajeď tam, kde je nastřelovali nebo do nějakýho zlatnictví, určitě budou mít náušnice z chirurgické oceli či co to je za materiál.
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
teda hani ta sofinka ti dává zabrat, tak snad ta mrkvička trošku pomůže. blani to nevím, ale kdybys přestala tak by to bylo ještě horší ne? a šup do postele at toho bacila vyležíš. tak já ho ted taky zkouším uspat, abych se alespon v klidu najedla a ve dvě vyrazíme na to bigáro :pensive:
3. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Blani ani mi nemluv,noc byla fakt katastrofální,budila se snad po 1 1/2 max.do 2h byla vzhůru vždycky.. v noci pije mlíčko o 106 ale přes den z prsu už skoro nechce,potvora jedna :unamused:
Já ale nechci kupovat nové náušnice když je má u moji mamči koupené..tyhle nastřelovací co máme jsou z plastu..jenže ted nevim co jí tam mám na ten týden dát,protože do týdne jí ta dirka určitě zaroste..
Blani teda koukám že máš teplotu a couráš venku jo?Koukej zalézt do postele a vypotit to,nebo myslíš že máš horečku jen kvůli těm prsům?
3. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Teď jste mi připomněli, po ránu mě pěkně bolí v krku a už od toho rána si chci udělat mlíko, slivovice, med, tak snad nebude Kačenka opilá :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Blani: určo si zajsi na gyndu aby to nebylo ještě horší,nečekej :wink:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Sun, já si taky myslím, to říkal manža, jestli mi to může zakázat, ale já nechci. Já ležím, mám notebook na břichu :grinning: .

Hani, ven jsem musela, protože Mareček mi doma špatně usíná a bylo by to max. na půl hoďky a venku usl, sotva jsme vyjeli. Já právě nevím, jestli to může být kvůli těm prsům. Jinak nekašlu, v krku mě nebolí, tak možná jsem dostala zánět, fakt nevím.
Hani, to je zvláštní, že přes den nechce mlíčko. Ani z flašky by si ho nevzala?

Kater, tož si tu slivovicu dej hned po kojení, ať to trošku vyprchá :wink:
3. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Teda holky já se z té mojí cácorky zbláznim..dala jsem jí spát jenže pořád pobrekávala,kozu nechtěla,tak už jsem nevěděla co tak jsem jí dala mlíčko s flaštičky a ona to celé vypila :astonished: takže přes den ode mne kozu nechce ale v noci se po ní může utlouct :unamused:
3. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Hani: tyhle boje znám a doufám, že už se nevrátí :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
hani a nemáš nějakej ten špuntík třeba ze starejch svojich naušnic? oni ted nastřelujou plastový jo? to jsou věci. tak mladas chrní tak se můžu v klidu naobědvat a pak začít balit věci na odpoledne. půjdeme se hned po píchanci projít doufám, že usne. dneska se teda u nás mlha nezvedla tak je tam nic moc, ale na prosinec dobrý :grinning:
3. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
no je tohle normální,nejdřív řešim že nechce lahev, ted zas chce lahev- nechce kozu,ale v noci se zas budí aby mohla dostat kozu-ach jo :frowning2:
3. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak oběd se vaří, tak udělám něco do práce a až se malá zbudí, tak asi půjdeme na chvilku ven, je tam teda tuho :confounded:

Je dobrý, že Vás mám při práci zapnuté, tak se mi i dobře dělá. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hani, a zkoušela jsi jinou polohu? Mareček se poslední dobou dost často vzteká u levýho prsa, tak si nad něho kleknu a dám mu prso a to pije a šmátrá mi po prsu :grinning:

Sun, u nás je taky hnusná mlha a 2 stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Musím Vás restartovat, kousla se mi síť :grinning:
3. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kater, to já bych nic neudělala :grinning:

Teď nám přišel rozvrh do školy na víkend a v sobotu máme od půl 9, do 3/4 na 7, takže se mi ta horečka snad aji hodí :sweat_smile: . Protože fakt nevím, jak bych to vykoumala, tam být celej den a kolik mlíka nachystat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kater, no toto :confused: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
To máš tedy hustý rozvrh. Já bych se do školy nevrátila, stačí mi Bc. a víc už fakt ne,natož s malou to teda Vás obdivuji holky co ještě studujete :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak já vás obdivuji všechny co studujete nebo pracujete,si to vůbec nedovedu představit.. :sweat_smile:
Blani polohu jsem zkoušela změnit ale to si jen cucne a nic..sem si ted radši odsála aby se mi nepřestávalo tvořit když Sofča stávkuje :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kater, to já si spíš nadávám, na co jsem se to dala, protože to nemůžu zvládnout :pensive: . Já obdivuju tebe, že zvládáš peacovat :wink:

Hani, tak hlavně, že pije aspoň z flašky :wink:
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Holky ještě mi poradte když jsem dala dnes Sofče 3 lžičky mrkve,tak zítra jí mám dát kolik lžiček..a jak dlouho mám čekat než jí do toho přihodím brambor..?Vim že se to tu už řešilo,ale já nějak nedávala pozor :pensive:
3. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hani, tý jo, to vůbec nevím, kolik lžiček zítra. Ale četla jsem, že 1 potravina se má dávat 3 dny a potom další. Na kojeni.net je o příkrmech.
3. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Možná jí té mrkve můžeš dát, kolik sama chce, ne?
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.