• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Na kojení jsem četla že mám podávat jeden druh zeleniny vždy tak 3-4 dny potom můžu jinou zeleninu nebo to přidat už do té vyzkoušené..a dávku budu asi postupně zvyšovat,zítra dostane těch lžiček 5-6 :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hanko, já dala plnou dávku asi za tři dny. Alex to jedl jako divej. Brambor jsem zkusila zvlášť jeden den a další dny už jsem ho přidávala. Třeba cuketu měl jen 2 dny. ono taky záleží, jestli jste alergici apod. Řiď se malou a tabulky nech jen jako berličku. :wink:
3. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jmiso a brambor si uvařila ve vodě a pak si ho rozmixovala s mlíkem nebo kojeneckou vodu?
Alergici nejsme,takže si myslim že by to mělo být v pohodě,mrkev jí celkem jela,ani ksichtíky u toho nedělala a já se tak těšila :grinning:
3. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hanko, brambor ve vodě a pak jsem ho rozmačkala lžičkou s trochou převařený kojenecký vody a kápla jsem tam trochu oleje. Měk připravený pití, on je dost suchej i tak.
3. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Manža umývá nádobí :confused: . Su v šoku, ale je to příjemnej šok :grinning:
3. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
A kolik může vypít za den čaje,ona ho totiž začla chlemtat ve velkým a 100 ml už jí nestačí..
Blani bud ráda,natáhni se a odpočívej :wink:
3. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Hani, no když teď nepije moc MM, tak asi může i trochu víc, ale jinak by jí mělo těch 100ml zatím i stačit.
Co jí děláš za čaj, že jí tak chutná?
3. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Hani, ráda su, jenom to neznám :sweat_smile: . Stejně se budeme muset pomalu začít chystat, jedeme podepsat tu kupní smlouvu.
3. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Je to od Hippu jmenuje se to nápoj v prášku s bylinkami a je v tom heřmánek,fenykl,anýz, smrdí to jak pendrek,ale jí to chutná.. :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
No v tom bude nejspíš cukr. Jestli jo, tak bych to zaměnila za něco bez cukru.
3. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
jitko, myslis si, ze muzu zkusit sabce nejdriv kasicku a ne nemlecny prikrm? jdu o vikendu do skoly, mam neco naodsavano, ale nevim, jestli to bude stacit, tak pro sichr chci zkusit nejakou kasicku, co bys na poprve doporucila?
3. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Andreasku, no lepší by byla nemléčná kaše, ale když nemáš tolika zásob, tak kup nějakou mléčnou, ale jen čistou rýžovou, tou bych začala.

Ono zelenina stejně nepokryje zkraje celou dávku, to až tak po 3-7 dnech.
3. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky a vy co uz jste davaly kasicky.. jakou jste zkusily prvne? :wink:
3. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
3. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
pockej, ty myslis, ze kdyz nemam zasoby svyho mlika, ze jakoby mam kvuli tomu koupit mlecnou? vzdyt ona se smicha s vodou, ne? zas to mliko nevim nevim, aby nemela alergii na kravsky mliko..
3. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Andreasku, na tu v odkazu musíš mít buď svoje MM nebo UM, jinak je z toho rýžovej odvar.
Mléčná kaše je kaše, kde je obsaženo UM a pak se ředí jen vodou.
Nemléčnou kaši musíš rozdělat s MM nebo UM.
3. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
V těch kaších není mlíko jako mlíko, ale UM.
3. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
jitko fakt diky moc, ja jsem trdlo, jeste bych sabce uvarila ryzovej odvar chuderka :grinning:
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jeste prosim te kdyz bych chtela koupit sabce nejake um (uz proste tolik nejak taky neodstrikam), jake myslis by to melo byt? nebylo to driv jednodussi? dnes je takovy sortiment, ze se v tom clovek ztraci..
jestli sunar nebo nutrilon a hypoalergenni nebo normal? ja snad zavolam dr.. :confused:
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Kuk

tak máme píchanec za sebou, vážíme 6,05kg, měříme 63cm a teď bojujem se spánkem :confused: A už mě to moc neba, mohla by už zabrat a spát aspoň hodinu, at mám klíííííd :grinning:
3. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
čau holky, jen nakukuju...jako obvykle nestíhám dočítat...takže určitě se zas někdy na něco zeptám co se tu už probíralo :grinning:

Štěpimu asi zas začínají zoubky, no snad to nebude jak minule dva měsíce než mu ty dva zoubky vylezly :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci sice kojím jako obvykle ale mezitím se mi budí pláčem, ale naštěstí to není zatím takovej horor jak minule...snad jsem to nezakřikla :sweat_smile:

Andrejko, já dávám rýžovou mléčnou kašičku od Nutrilonu, 1/2 dávku. Zkoušela jsem dvakrát od hippu (už přesně nevím jaká to byla) a malej se mi celou noc budil a kroutil. Holt mu nesedla. Ale ono je každý mimi jiný, musíš holt vyzkoušet. Jinak UM mám taky Nutrilon. Zatím jsem ho použila asi dvakrát...
3. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak jsem dnes smíchala Štěpánkovi brambory s mrkví, dala kapku olivového oleje a trošku vody. v pusině to převaloval a pak to po chvilce vyhodil, ale furt se dožadoval a hypnotizoval misku...tak nevím...možná to bylo tím, že tam byly znát trošku kousičky, vypadalo to,že je to dostatečně pomačkaný, ale když jsem ochutnala, tak nebylo... :frowning2:
3. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
heluli - to samé dělá Mareček - kousky brambor nechce, sní to jen když je to rozmixované na kaši a ne jen pomačkané vidličkou - taky to plive a dělá, že bude zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Andreasek - mám kaši mléčnou Nestlé rýžovou - takže ředím jen kojo vodou, nic neodstříkávám a moc mu to chutná, začala jsem kaší a za týden dala mrkev a dlabe obojí, i když kaše mu jede víc :grinning:
3. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
andreasku já mám doma Nutrilon HA (hypoalergenní) a je to číslo 1.
Pokud chceš kupovat UM, tak taky určo č.1, číslo 2 je pak od ukončenýho 6.měsíce, no a jestli máš mít hypoalergenní nebo normální si zavolej dr. Mě to moje dr. říkala, že my musíme mít hypoalergenní.
Pokud vy ho nemusíte mít, tak kup ten obyč, je mnohem levnější :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
jinak co se týče kaší a příkrmů tak toho nevím hlavu patu, co já budu dělat za měsíc, teda fakt nevím.
Asi se budu na všechno ptát znova :grinning:
Nám se kojo zas upravilo, nutroš už nemusím dávat i přes den, stačí jen na večerní papání a jinak jsme na MM :wink:
3. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
charlie no a jak mam vedet, jestli mam mit hypoalergenni nebo ne? :confused: tyyyy vo.e, to jsou veci :grinning: zlaty kojo :grinning:
3. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
charlie - gratuluju k 5. měsíčninám tvojí Verunky :dizzy_face:
3. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
andy - mě to řekla dr. pač máme v rodině alergiky

kacen - díkes :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
charlie - přesně takhle krmila moje kámoška svoji dcerku, ta jí dávala na noc Nutrilon ale už asi po šestinedělí a vydrželo jim to do konce 6. měsíce, mě zase dr. řekla, že mlíka je dost a když má malej zájem o jídlo, tak mu máme dát na večer kaši a k obědu zeleninku :wink:
3. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.