• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
díky hani, zatím to vypadá dobře (tuk tuk :grinning: ) ted jsem ho dala chrnět, dneska jsme kaši nedávaly zkusila jsem ho jen nakojit tak uvidíme, přijde mi totiž, že v tom není žádnej rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: budí se stejně. kačí já to taky dávám v tý skleničce od příkrmů. mě o tom preveneru (synflorixu) dneska říkala dr. tak jsem se jí ptala jakej má na to názor, tak říkala, že to nikomu nevymlouvá, ale že ty choroby proti kterým to je nejsou tak častý. jo a vážíme 7,1
3. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
tak malá už chrní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že večer jí dám do postýlky a hned usíná a chrní až do 7 :sunglasses: odpo nebo dopo už je to horší než usne

já dávám kaši na oběd,měly sme sunarku a teď sem koupiula Hami ale tu už kupovat nebudu,zdá se mi že ta sunarka je jemnější

my dem na senflorix a hexu v pondělí už na 3.poslední a taky už sem si byla v metalce zažádat o proplacení,zatím by mi měly proplatit 3000 tak uvidíme
3. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj tak je to tady, už to chytla nelinka :frowning2: má 38,5tepl.... tak jsem ji vrazila čípek....je divná chudinka, pořád jen kouká červený očka a sedí ani nedutá...je vidět, že je unavená :unamused:

jinak já už docela ok a nikol taky....

vás dočtu až zítra tak dobrou :pensive:
3. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
zdar kelišky, co novýho?
3. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
sun my jsme zatím taky bez teplot, snad teda. Podle hmatu žádná horká hlavička

andarko taky jsme měli 100 za píchnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

šmouli to je blbý teda, snad to rychlo odejde a budete všichni zdraví jak rybky

reni fakt ti tak krásně spinká každou noc? Od 20-7??? To je mazééééc
3. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kacenko, normálně v těch od příkrmu nebo od výživy, jogurtu..
3. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Já si dneska říkala, že mu rostou zuby, stejně se bude budit, tak ho jen nakojím, no a po hodině řevu jsem udělala půl dávky UM a teprve usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
a jitu jinak taky dáváš kaší? my jsme jí taky dneska vynechali. :sweat_smile: tak jsem zvědavá, kdy bude budíček. jé reni to bych si taky nechala líbit takový spaní :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak už su tuuu :slight_smile: my byli ve městě a pak jsme dorazili domů tak ve dvě a hned po koju zase ven a tak jsem dneska naťapala no dobře 10-12 kilásků a teda popravdě řečeno trochu cejtím nožičky :grinning:
jdu dočítat :wink:
3. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kači - já byla venku jen hodinu a byla jsem řádně vymrzlá :sweat_smile: ty jsi nezmrzla nebo v Klatovech nebylo celý den pod nulou a mlha? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jak kačí píšeš o těch kilákách tak jsem říkala, že by bylo zajímavý si nainstalovat na kočár tachometr, už bych tam byli pěkný čísílka :wink: u nás taky byla kosa, ještě padala mlha no hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sun, jj, jinak má kaši.
3. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kačí bylo celý den kolem 0 a inverze jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě to neva(chodím fakt rychle páč teď už to malýmu neva :wink:) a špuntovi bylo v kočíku teplíčko :wink:
Sun jj taky jsem si říkala že si asi napíšu ježuchovi o tacháč nebo krokoměr :wink: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak jitu jsem zvědavá jak dopadnem :grinning: povíme si ráno, mě přijde, že z tý kaše jen přibírá a výsledek žádnej a to ještě slupnem balení za týden a je to k ničemu :confused:
3. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sun, no kdyby se nebudil, tak bych nekojila a bylo by to OK, tak to byl zkraje, ale poslední dny ho asi fakt trápí tesáky.
3. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jo dneska v podvečer jsem byla ještě nakoupit a venku před krámem jsem viděla těhulku s cigárem v ruce :angry: bych jí tu pazouru nejraděl urazila :confounded: káča jedna
3. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky já to dneska balím tak at máte co nejlepší noc a ráno u kafča nazdar :grinning:
3. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak já asi taky půjdu do pelechu :wink: koukam než se sem dostamu tak je tu pusto a prázdno :pensive:
Tak brouuuuu noc kočky :wink:
3. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
sun, diky za webovky s receptika, pozdeji na to juknu.. nakonec jsem tomovi napsala, at vezme bebu ha 1 premium a je to a nejakou kasicku od nestle ryzovo kukuricnou mlecnou :slight_smile:
ted jsem zkoukla ruzovku a trochu se placam se seminarkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj všem.

Tak Alex mě překvapil, sice od 23 do půlnočního jídl byl u mě v posteli, ale něco se o mě pokouší, tak jsem si ho tam v 23 nakvartýrovala sama, nechtělo se mi u něj stát, měl nějaký sen nebo zuby , nevím, prostě ječel, jenže jsem usnula s ním v náručí, tak mě probral až v půlnoci, když hleda prso, pak spal do půl 5 a teď mi tu vykládá, tak jsem si šla dát snídani a o půl 7 po koju to ještě zalomíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 05:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Jitu, to už tu dlouho nebylo, tak časná snídaně :wink:
4. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
ahojky, tak mi kojo v 1 a pak v 5 takže to docelo šlo a pak jsme si ještě na hodku schrupli. tak kaši zatím vysadíme, žádnej rozdíl v tom není. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je s tím víc patlání. dneska máme zabijačku mnam my se přijdem s filípkem jen najíst :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Sun, zabíjačka, dala bych si jitrniceeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses:
4. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojky holky,včera mi to vůbec nevyšlo sem jít.Celý den jsme byli u našich,smamkou jsme pekli,pekli a pekli.Tak už máme asi pět druhů cukroví.
Dědeček se věnoval Vojtíškovi a krásně ten den utekl.Dneska jsme doma a zítra jedeme na dětský bazáirek ukořistit zase nějaké fajnové věci pro malého a pak frčíme opět k našim,protože tatínka budeme mít v práci.
Andy tak nemáme ani Čmeldu ani Brumbdu,už nebylo vůbec nic.Taky daly do prodeje jen 8kusů
Dočítat nebudu,Vojtík mi to teďka nedovolí.Jinak jsme spinkali krásně,od půl deváté do 6.45.
4. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno..Sun u nás je to s tou kaší stejné,malá jí spapá,ale efekt žádnej..minule jsem jí večer nakojila a budila se stejně po 2-3h jako po kaši.. :unamused:
My dnes odjíždíme ke tchýni na celej víkend tak já jdu balit..
4. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
U nás je po kaši nebo po UM večer rozdíl ten, že malej prostě usne, protože nemá hlad. Když ho jen nakojím, tak má ještě hlad a nemůže usnout. Tož ten rozdíl.

teď mě nechal vyspat, vstávali jsme před chvilkou. Dneska půjdem ven jen kolem poledne, není mi fakt dobře, tak ho teď nakojím, trochu tu poklidíme, dopiju kbelík čaje, uvařím malému oběd, najíme se a půjdem na prochajdu, je tam jen 1 stupeň, to je teda kosa. Musím najít teplejší rukavice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Andrej, toho čmeldu a spol. jsem viděla někde na netu.
4. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Ale jinak jsem na ně koukala, že jsou atestovaní až pro děti od tří let, tak aby na nich nebylo něco, co těm pidi mimčům vadí, třeba nějaký matroš apod. přeci jen všechno strkaj do pusinky.
4. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Jitu,no určo ho objednávat nebudu,jsem si myslela že když to mají v tom kaufu tak se na to mrknu a uvidím,ale prd.Měli tam akorát míšu kuličkuNo tak my i po kaši-banánové,to on rád, neusne,ale křičí v postýlce,ae už si začínáme zvykat
Jitu,jsi nemocná?Včerejšek jsem nedočtala tak nevím.
4. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Andrej, no večer na mě sedl nějaký bacil, měla jsem pocit, že mi na hrudníku někdo sedí. Teplotu nemám. Muž mi přinesl ještě večer z lékárny tymiánový sirup, tak mě krásně protáhl a teď se mi spouští rýma, ale ten tlak na hrudi ustoupil, tak snad to s rýmou odejde, ale jsem trochu unavená, tak ta jedna prochajda postačí.
Akorát až přijde muž z práce ještě poběžím do DM, přišel mi pro něj dárek na vánoce. Nechala jsem mu udělat na hrníček Alexovo fotku. My si jinak dárky nedáváme, spíš si něco naježíme, co je potřeba, tak jen takový pidi překvápko bude mít, aby měl Alexka v práci furt na stole :grinning:
4. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.