• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj ty hrnečky s fotečkou máme taky pro naše,jsou moc krásné,a určitě Tvého manžu potěší :wink:
tak ať ti je brzo lépe.Vojtík usnul u mě na posteli,už pomalu odbouráváme koš,tak si hold bude muset zvyknout,že se spinká i bez vození.Tak snad mu ten spánek vydrží aspoň chvilku,ať trochu poklidím.
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak my měli parááádní noc kojo v 5 a pak ráno v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: včera měl malej taky nějakej noční běs :confused: strašně plakal a docela i dlouho ale pořád měl zavřená očička :confused: ale po chvilce se uklidnil :slight_smile:
Jééé škoda že ty fotky nejdou na termosku :grinning: manža dělá venku a tak hrnek neužije :grinning:
4. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
tede ted mě tak naštvali naši :angry: to je organizace. zabijačka je u nich, odvezli mi auto i s kočárem, tak jsem řekla, že přijdu až na oběd a dala malýho spát, za chvilku přijela máma, že mi veze auto a samozřejmě musela malýho vzbudit :angry: :angry: tak si ho odvezla, že ho uspí. ale chápete to ona na něj mluví nad kočárem a diví se, že se vzbudí :angry:
4. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Sun tak to je fakt k nasr.ní :confounded: ale takle nějak uspává tchyně našeho malýho :unamused: že na něj furt mluví a pak se diví že neusne :angry:
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Katko, no dělaj to ještě na pivní korbele a pak takovou čutorku :grinning: A na textil. Leda bys mu nechala udělat triko, mikinu nebo kšiltovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj maminky,
tak noc super - usnul ve 3/4 na 8 a kojo ve 4 a pak v 7 a spal skoro do 9 - teď tady leze a prská :grinning:
Jmisa - to je blbé, že ti není dobře, hlavně, aby to nebyla ta chro chro chřipka a nenakazil se Alexek - tak se brzy uzdrav :slight_smile:
prosím vás, kde dělají ty kalendáře s prckama a jak dlouho to trvá a kolik to stálo? docela by se mi to hodilo jako vánoční dárek, zatím máme dárky jen pro prďolu :sweat_smile: - můžete dát někdo odkázek - díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Kacenko, no chřipka to nebude, chřipka má rychlý nástup a začíná horečkama, tohle je prostě klasika nachlazení.
4. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Kacenko, já si je dělala na www.fotolab.cz
Stojí to podle velikosti 300-400 plus minus a do 5 dnů jsem je měla na sběrně, kterou jsem si vybrala jako že ji mám nejblíž.
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jitu no mě si se spíš hodilo kdyby to dělali na zimní bundu nebo na kulicha :grinning: :grinning:
Kačí teda super noc :wink: jéé dneska se mi o tobě zdálo :grinning: a zase takovek mišuge sen :grinning: leželi jsme spolu na pokoji v porodce a tebe natáčela televize :wink: a já pak lezla oknem ven po žehlicím prkně :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, jitko, at je ti brzy lip! :wink:
4. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
a fotky jsou po dvou,jedna je vystínovaná,jedna barevná,tak jako na tom druhém obrázku :wink:
4. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Andy jj manžel říká že by se prej z mých snů zbláznil i psychoanalityk :grinning:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
holky tak sabca tu flasku s um vubec nechce, nakonec vzal tomas sunar, meli to nejaky vybrany..
co ted? tak to vidim na skolu o vikendu opravdu jen okrajove..
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
díky moc za odkazy na kalendáře, teď ještě k tomu sednout a něco tam zadat :grinning: vidím to na večer, stejně je v televizi prd :grinning: :grinning:
Kači - super sen, já taky někdy mívám dost zvláštní sny,ale většinou si nic do rána nepamatuju :slight_smile: já si vlastně nepamatuju ani to, co bych měla, jsem teď co máme Marečka jako vygumovaná :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
fhhhhhhh ýuzjhzhasik ŽHN HN N h fvyx df

Vojtík zase řádí :grinning:
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Jsme zpátky z venku, su celá vymrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude hůř :grinning:

Jitu, tak ať toho bycila brzo vyženeš :wink:

Sun, to znám, tchýně je taky taková :confounded: , i když jí vysloveně říkám, ať to nedělá, tak to dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, a nemůže ti Tom vozit Sabinku na kojení? Jste to tak dělávali, ne?
4. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Kačí :wink: :grinning: :grinning:
Andy :slight_smile: děkujeme Vojtíkovi za pozdrav :grinning:
Blani jj se to zlepší až na jaře :wink:
4. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
blani jj, asi bude muset, ale stejne tam neplanuju byt dlouho vis, jen na to nejnutnejsi, si predstav, ze mame rozvrh az do deviti hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Andrej, tak místo UM může dávat kaši po lžičkách :wink:
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jsme taky přišli z venku, Alex ještě dospává v kočáře, ale to nebude mít dlouhého trvání a já jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Andrej, to je teda hnusnej rozvrh :stuck_out_tongue_closed_eyes: A máš v sobotu i v neděli? Já dneska nejedu, ale zítra nevím, jak to provýst, protože manža má ještě pořád neschopenku a autobusy jedou o víkendu dost málo...
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsme byli venku pro chleba a prcek taky ještě dospává v garáži :grinning: ale se teda divím páč normoš jak vjedeme dovbitř tak hned kouká :confused: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo a u nás sněžííííííííííííííííííííí :sunglasses: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
juu kacii ja chci taky snih! tady je zatazeno a nic z toho..
sabca dospava na zahrade, byly jsme venku i s bellinkou, pekna kosaa..
jitko diky, zkusime to :wink:
blani, je to hnus rozvrh, ale zase mame jen par vikendu za semestr no..
tak na to prd a zjisti si co jste ve skole meli od nekoho.. ja hodne tezim ze spoluzaku :grinning:
4. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
tak sjme taky přišli,a Vojtík taky dospává,ale určo bude za chvilku vzůru,ostatně jako pokaždé.tak jsem byla koupit ten olej v DM.A plno dalších věcí jsme zase přitáhla.Peněženka prázdná.
Teď si jdu udělat kotlík čaje a kafe.
Pak Vojtíkovi připravit mlíko a udělt mu z jablíčka akousku banánu pyré.Včera mu to moc šmakovalo.
4. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Andrej, já právě taky a je mi to až trapný se jich pořád ptat :sweat_smile:

Kači, tý jo, sníh, u nás je taky zataženo, jak u Andrejky.

Andrejko, a jak děláš to pyré? Na struhadle? Uvažuju nad tím skleněným, tak se ještě ptám na jiné možnosti, jak se to dá dělat.
4. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Blani mám ruční mixér,takže to pomixuji a je to :wink:
4. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Co to je ruční mixér :confused: ? Tyčový?
4. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
jj tyčový :slight_smile: okrajím jabko,a šoupnu to do misky,k tomu banán,a je to rychlé,a dobrééééé,jsme si říkala kdyby to třeba jako nechtěl,tak to zblajnu,ale snědl to všechno,tak udělám dneska víc,ať má i na zítřek.když nebudeme doma.
4. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.