• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrejo, děkuju, ten mám :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak jsem si schrupla necelou hodinku. Nakojila jsem, manža si vzal Alexe, ani jsem to nepostřehla. Probudil mě, když mi šátral po čele, jestli nemám horečku, že jsem děsně vzdychala. No jo no. Mě bolej totiž klouby :grinning: Ale to mě bolí z kojení, tělíčko dostává zabrat, tak když se v posteli otáčím tak asi hekám :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
nazdárek, dočtu později mám dotazek prali jste to nosítko? filip tady pořád žužlá ty pásy :confused: tak nevím.
4. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Sun, já mám chrániče na pásy, doporučuju.
4. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
to je dobrý tip díky jitu :wink: dneska právě dorazila, barva dobrá je to taková tmavá šedá jak máme na kočáru, ale překvapil mě ten materiál nevím proč jsem si myslela, že je to z takový tý elastický látky něco jak je třeba neopren :sweat_smile:
4. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak dneska koupe Alexka prvně sám tatínek, asi jsem vypadala, že bych ho mohla upustit nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Jitu :grinning:

Sun, já ho neprala.
4. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky píšu od švagrový s pc..jsme dneska odjeli tak rychle že jsem nestihla ani nic napsat..Sofinka právě usíná v cestovní postýlce,ale zřejmě vnímá tu změnu prostředí protže spát se jí chce,ale nejde jí to..no snad brzo zabere,manža potřebuje odvézt do Třemošný-asi 15 km,kamarád tam zapíjí narození dcery,tak mu udělám taxíka..
jdu si vás dočíst zda jsem o nic nepřišla..
4. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak Alex už chrní :slight_smile: Vytáh 200ml UM a vytuh, šikula.

Jo a nosítko jsem taky neprala, a páčto je Alex žužla, tak jsem koupila ty návleky.
4. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Sem ani nějak nezaznamenala že Jmiso už krmíš UM..?A co kupuješ?
U nás se ještě nespí,ale už to vypadá nadějně..asi se jí nová postýlka nelíbí..
4. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Hanko, večer někdy dám kaši a někdy UM. Kupuju jen malá balení, teď má Hipp. Prostě to, co je v malém balení zrovna v regále.

Jinak na to spaní při cestování se doporučuje právě spacáček, když je na něj mimčo zvyknuté z domova, tak si pak i v cizí nebo jiné postýlce připadá "jako doma". Prý :grinning:
4. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Akorát teď asi budu čumákovat do půlnoci, když jsem se vyspala.
Jdu si dát svařák a když se probudí na kojo brzo, tak prostě dostane zase UM, nebo že bych si dala groček??? :grinning:
4. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Jitu, tak mu dopřeješ trošku svařáčku, no :grinning: :wink:
4. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
U nás bude aspávání na dlouho... :unamused:
4. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
No tak vyhrál groček teda spíš čaj s rumem to je. :grinning:
4. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak mě Mareček překvapil, už spí :dizzy_face:

Jitu :wink:
4. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
No vidíš, jak je šikovnej.
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
tak my máme večerní proceduru za sebou :slight_smile: tak si dopiju růžový vínečko. taky čekám, kdy martin dorazí s těma jitrničkama a pořád nic už se asi dneska nedočkám no tak budou zítra k obědu. zítra budeme muset poštelovat to nosítko jak jsem na to byla dneska sama tak je to takový divoký :sweat_smile: ale oblíká se to i prckem dobře.
4. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Sun, jak si tu psala o zabijačce, tak jsem si musela z mrazáku vytáhnout prdelačku :grinning:
4. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky, nevíte, jestli je někde na netu recenze na jídelní židličky?
4. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
:grinning: tak to jsem ráda, že jsem tě inspirovala, já ze zabijačky jím jen jitrnice a ovar a samozřejmě maso jinak nic. ale jiterničku bych si dala nevím, kde se zase fláká. jo a taky se musím pochlubit jsem dneska byla pro vejplatu :grinning:
4. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Já jím jen prdelačku a tlačenku :grinning: a maso, samozřejmě :slight_smile:

Blani, koukám, že si s Tebou zase užijem než vybereš, co? :grinning:
4. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
blani taky o ničem takovým nevím a už máš vybráno jestli plast nebo dřevo?
4. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Jitu, ne :grinning: . Já už mám vytipované, jen manža se mě na to ptal. Že je lepší si o tom něco přečíst, když je nemůžeme vidět naživo.

Sun, plast :wink:

Jinak bylo druhé kolo uspávání. Doufám, že další nebude :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Já jím jitrnice, prdelačku, prejt. Tlačenku ee, ovar už vůbec ee :grinning:
4. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Blani, co máš vytipované? Třeba sem je viděla.
4. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak to jsem viděla jen tu prostřední a tak trochu se to klepalo.
Já bych to asi bez prohlídky nekoupila. Sice ceny maj zajímavý, ale....
4. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
čau,tak vidím,že se tady zase probírá jídlo teda zabijačka :grinning:
já min.tyden jak sem přestala kojit tak sem měla květák zelí zelňačku hrášek hrachovku,halušky se zelim no konečně sem mohla v klidu všechno zblajznout :grinning: :grinning:
malá chrní tak dobaluju věci a na týden jdem k našim,páč od ledna jdu do práce tak musím oklusat město a nakoupit nějaký věci tak mamka bude hlídat
4. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.