• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My každej večer v postýlce taky trochu bojujeme,nejlépe se jí usíná když si jí vezmu do postele,cucá prso a u toho vytuhne,jenže to dělám přes den,večer jí takhle uspávat nemůžu tak si chudinka vždycky trochu pobrečí a pak stejně usne,ale uspáváme vždycky víc jak hodinu..jo a včera večer se úžasně poblinkala,hodila dvě šavle,bylo to i na sedačce,já to měla na kratasech,malá celá zeblitá,přitom byla už vykoupaná,převlečená,takže zase vše nanovo a kojit jsme musela znova,protože pak brečela hlady..no úžasný..
3. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
jj sun uzivam si to ale uz bych chtela byt ta MAMA samo ze jsem stastna jako bleska kdyz se maly vrti v brisku musim ho vyfotit a soupnu ho sem ted se mi strasne hodilo dopredu mam ho spicate :grinning:
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
jo hani když se daří tak se daří :grinning: ten náš si včera počůral hlavu :wink: už se těším až začnou mít rozum z těch hraček člověk je bude mít alespoň čím zabavit.
3. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky.. tak tu chvilku nejsem a Andrasek a Charlie to uz maji za sebou.. moooooooooooooc gratuluju..
Holky musím vam rict neco uzasnyho.. vcera vecer natalka od 21:00 do 23:00 jen koukala..taak jsme si s ni hrali.. no, nasmali jsme se teda neskutecne :slight_smile: uz se i usmala vedome, ale nestihli jsme to vyfotit.. a pak bylo kojeni usla ve dvanact.. a spala az do pul sedmy... takhle jsem se nevyspala ani nepamatuju...
Takze ted mam tolik energie.. ze od rana uklizim jak zbesila.. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
evcoo.. vydrz.. uz to bude :slight_smile: a budes mit prdolku u sebe.. to cekani je nejhorsi, kdyz clovek nevi kdy to prijde.. ale ver, ze dlouho to uz nebude :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
belmir dekuji za podporu jsi zlaticko
3. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj-tak mám vyběhaný všechny papíry k operaci,ale teda mazec to ježdní vtom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak teď už jen víkend a v pondělí ve 2 mám nástup do porodky pokud teda malá nebude chtít ven o víkendu,ale taky je hodně nahoře tak tomu moc nevěřím

Charlie-tak to je vrchol ona nás normálně předběhla :grinning: velikánská gratulace k Verunce :slight_smile:

tak pokud neporodí Evča do úterka taksem na řadě :sweat_smile:

pořád se rozhoduju jakou tu narkozu,dnes se mě nato ta anestezioložka ptala a já pořád nevím,každá ta narkoza má svoje pro a proti,ale prý si to můžu ještě promyslet a domluvit se až na příjmu,tak ještě budu špekulovat :sweat_smile:

sun-tak borůvkový knedle bych si taky dala-nech si čvachtat,jestli tě malej nechá v klidu naobědvat :grinning:
kateřino85-já piju kafe s kofeinem celý těhu každej den aspoň jedno,to caro nemá s kávou nic společnýho-mě to teda neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak to je dobře, že už to máš všechno hotový a teď už se jen těšít vid :wink: jo malej mě nechal najíst a byl tak velkorysej, že jsem se stihla i namalovat teď ještě chrupká, ale nebude to mít dlouhého trvání.
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Andrejko, jo, ještě používám jednorázovky, ale nevím, jestli to je z toho. Mu se právě začal trošku prudit zadeček, tak mi dr. řekla, at mažu tou rybilkou, tak se to spravilo a ted je to ještě horší.

Já jsem nakrmila a nechtěl usnout sám, tak jsem ho musela mít na sobě, dokud tvrdě neusl a až ted jsem ho dala do postýlky. Nevím nevím, kde to chování se viděl :grinning:
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Byli jsme venku, malej má děsnou žízeň dneska, každou hodinu chce pít. Já se u nedivím, taky chlastám.

Na prdku já používám vodu a žínku, ubrousky mám jen v kočárku a bez parfemu a nepoužité.

Mast střídám rybilku a bepanthen, ale spíš používám ten, rybilka mi přijde, taková moc "potahovací", nechá na zadku víc film, mi přijde, že pak nemůže pořádně dýchat. No a nemažu to při každým přebalení, tak ob jedno.
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Sun tak to já se od porodu ještě nenamalovala :slight_smile: dneska jsme si umyla vlasy a uvařila oběd..
Reni tak to je fajn že už to máš vše zařízený,ted jen počkat do úterý a máš Karolínku u sebe..já kdybych šla na císaře tak bych chtěla aby mě uspali pouze napůl abych malou viděla hned po vyndání z bříška.. :slight_smile:
Tak jsme právě dopila gravimilk a další už si fakt kupovat nebudu,za ty prachy žádná sláva..
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Sun, mně ani nepřijde, že jsem bříško měla dávno, ale spíš mi nejde do hlavy, že dneska to je už 14 dní, co se Mareček narodil :confused: . Strašně to letííííííííííííííí :frowning2:
3. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Evi, určitě se dočkáš, neboj :wink:

Reni, já bych šla do spinálu. Ale samozřejmě to je na tobě :wink: . A co kdyby se Karolínka rozhodla jít na svět sama do toho úterý? Tak ti taky udělají císaře nebo by tě nechali rodit normálně?
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Blani potrebuju vedet v kolik se maly narodil do tabulky
3. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Evi, v 16:00 hod. přesně :wink:

Jsme si ještě s manžou dělali srandu (když jsem vnímala). On totiž v pátek v 16:30 chodí hrát tenis a to pořád říkal, tak o půl druhé to nebude, ve dvě taky ne, atd. A když jsem porodila, tak jsem se ptala, kolik je hodin a manža říkal, že 4, tak jsem mu řekla, že by ten tenis stihl :grinning: . Hold Mareček je hodné miminko a chtělo tatínkovi umožnit jít hrát tenis :grinning:
3. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
3. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky dal jsem foto briska a oteklych nozek :wink: :wink: :wink: :wink:
3. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Evi, bříško je teda veliké :confused: :wink: . A ty nožky, to je síla. Musí to být dost nepříjemné :confounded:

Ted tady byl slejvák jak svina. Zrovna jsem krmila, tak nám napršelo do kuchyně :unamused:
3. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
tajo evi-máš pěknej břuch-to já takovej myslím nemám,ale ty kotníky-jako bych se dívala na svoje nohy,mám je úplně stejný jak ty,dnes sem se skoro už nenarvala ani do krosů,sou to jediný boty který stěží ještě obuju :rolling_eyes:

já právě nevím jestli ten spinál dám psychicky,ale zase do celkové narkozy se mi moc nechce,no ještě nevím

Blani-kdyby se malé chtělo dřív tak mi udělají akutního císaře,to by musel být jo sakra rychlej porod že by se to nestihlo

Hani-já si ten gravimilk dělala asi 2krát,ale tak ymě to vůbec nenadchlo,přesně jak píšeš zaty prachy je to docela hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Evco, teda ty nožky máš pěkně nateklý :frowning2:
Na kontrole s kyčlema jsme dopadli dobře, všechny děti plakaly, jen náš brouček to celý prospal. jeli jsme pak ještě na nákup a on celý tři hoďky vůbec nevěděl o světě. Zato teď si brouká a mžourá očkama v košíku. Zas bude aspoň dvě hoďky hore.

Už jsem konečně dnes dala poprvé látku, tak uvidím, jak dlouho vydrží :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Já jsem si hodku zdřímla, ale zvládla bych víc :grinning:

Reni, tak to jo, to máš dobrý :wink:

Heluli, a co jsi dala za látku?
3. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
blani, normálně jen čč novosklad, ikea žíňku a Pulky. Zatím pořád drží, jsem zvědavá, jestli to někama proteče nebo ne :sweat_smile:
3. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak to jo. Já jsem asi udělala chybu, že jsem dala jen čč. Ale těch vkládaček nemám tolik, takže smůla :frowning2:
3. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak jsme pěkně naštvaná :angry: jsme celej den čekala až bude 17h že půjdeme ven,že už nebude takový vedro a přesně v 16.30h začla bouřka a déšt..takže jsme celej den zalezlí doma-fakt super.. :frowning2:
Holky mám dotaz můžu jako kojící matka pít tonik?Vím že v těhotenství pít nesmí a když kojím tak asi taky ne co?
3. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Evcaa bříško máš teda pořádný,nebo to tak aspon vypadá a nožky máš stejně nateklý jako já před porodem,je to pěkně nepříjemný :frowning2: ale může ti být útěchou že tak týden po porodu splasknou.. :wink:
3. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Tobě to proteklo nebo co blani? Malej furt spí, tak ještě nevím, jak to obstálo :confused: Já nakoupila asi dvacet žíněk Ikea, to jsou asi jediný vkládačky co mám. Jo vlastně mám ještě asi dvoje prefoldy, ale ty zatím nechám ležet. dáváte látku i na noc??? Já budu asi srab a dám papírovku. :confused:
3. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Holky, vlezete se do věcí před těhu?? Já mám sice "jen" čtyři - pět kilo nahoře, ale já nemám co nosit!!!! Do něčeho se sice vlezu, ale je to teda dost na fest :angry: Na nákup se asi jen tak nedostanu, holt nevýhoda vesnice :frowning2:
3. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Tak jsme byli na prochajdě,malý byl zlatý.
Evi to je fest velké břuško :wink:
Hani tak my jsme včera čekali a nakonec seděli doma s tím tonikem nevím,já ho nepiju tak jsem ani nezjišťovala
3. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Helu já se skrkoro do ničeho nevlezu ale mám slíbené nákupy :wink:
3. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Heluli, neproteklo nebo spíš nestihlo :grinning: . Mareček se vyčůral aji vykakal nějak po kojení, tak jsem ho chvilku nechala a on stejně nemohl usnout, tak jsem ho přebalila a ta čč byla úplně pročůraná. Ale jinak mi nic neproteklo. No, tak jsem pak dala papírovku :pensive:

Heluli, já se do kalhot taky nevlezu. Nezapnu je přes boky :confused: :angry:
3. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.