• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Klepalo, to jde aby se to klepalo :confused: ? Tož to mě vůbec nenapadlo. No jo, bez prohlídky, ale v těch dětských shopech jsou jenom samý chicco a já nevím co, prostě ty nejznámější a dražší a takovéto vůbec :frowning2:

Reni, ty už nekojíš? Jakto?
4. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak už jsem tuuu,ale jen na skok :confused:
u nás sněžilo jen chvlinku :confused: a už zase nic :unamused: dneska se malýmu nějak nedařilo usnout a tak to bylo s muzikou :confused: ale už spinká :dizzy_face:
Sun já to nosítko vyprala :wink: :slight_smile:
My zejtra jedeme k našim,ale bez manži ten jede do Prahy na Rally sprint :pensive: a přijede až někdy po půlnoci a tak to musíme zvládnout u našich sami a to tam budem i spát tak to snad nějako zvládneme :wink:
tak jdu umejt nádobí a začít pobalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ráno sem ještě asi mrknu tak pááá a dobrou noc :wink:
4. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
blani-já sem měla 10dní atb skrz angínu taksem sem tam odstříkala,ale už předtím sme kojily kjen ráno,a dnes sem jí dala prso a stejně pak vypila 150 sunaru,asi tam pořád něco mám ale nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mě to neva už sem si zvykla,že nekojím a vyhovuje mi to,v noci se malá nebudí tak nemusím dělat mlíko,spinká od 8 až do 7 do rána :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak už je zase vzhůru :zipper_mouth:

Reni, aha, a tos u nich nemohla kojit? To je na prd. Jsem myslela, že píšou takový, který nevadí.
4. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
reni - ty už nekojíš? a co děláš, že už půjdeš do práce? hlavně, že je malá spokojená :dizzy_face: a jak krásně spinká :slight_smile:
Blani - my máme ode dneška Chicco polly sea dreams - takže plastová židlička a je super - už jsme ji i vyzkoušeli na večer na kaši a fakt dobrá, mohu jen doporučit - původně jsme chtěli taky nějakou levnější, ale pak jsem dala na rady holek tady a jeli jsme se podívat do Pompa, tam měli Chicco, Fábulu a Baby design a jednoznačně vyhrála Chicco, ty další dvě jsou nějaké jak to říct, nedokonalé prostě Chicco je nejlepší a tak jsme ji vzali přes net, protože v krámu byla za 3699 Kč a přes net i s poštou vzor roku 2010 za 3189 Kč a kdybychom vzali verzi roku 2009 tak byla ještě levnější :slight_smile:
Kači - užij víkend u vašich - Pepa šel dnes na Silvestra z práce, takže jsem zase sama doma, zkoukla jsem Snowborďáky a moc jsem se nasmála a napodruhé uspala malého a jdu se asi umýt, tak pa :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kačenko, Jmisa má taky chicco polly, jenomže dávat 3 litry za židličku mi přijde trošku moc :fearful:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
já taky chtěla levnější, ale jak to potom vypadá, třeba tu Baby design jsem myslela, že vezmem najisto a nakonec, když jsem viděla tu Chicco a ještě jsme do ní posadili Marečka :dizzy_face: a v porovnání s tím, jak seděl v Baby designu, který je o 1000 Kč levnější, tak to bylo nebe a dudy :grinning: když tady psaly holky, že mají Chicco, tak jsem si taky nemyslela, že bych za židličku dala takové prachy, ale nakonec to není na chvíli a Mareček je v ní fakt spokojený - to poznáš, až tvůj Mareček nebude pít jen mlíčko od tebe a budeš ho mít krmit, kam ho pak posadíš?, já ho dávala do lehátka a v tom se mi vztekal a plival a občas při krméní té naší dravé zvěře ukáplo jídlo i mě a lehátko vypadá jako prasátko a chicco je omyvatelné :wink: ale jasně, že 3000 Kč je dost, musí se to zvážit - já jsem děsně nerozhodná a tak jsem ráda, že už mám židličku doma a už o tom nemusím přemýšlet :grinning:
4. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky sabca ten sunar za boha nechce.. :confused:
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Andrej - tvoje mlíčko je prostě tvoje mlíčko :grinning:
4. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sabča ví, co je dobré :wink:
4. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
kači-já mám kosmetiku a nehty,podnikám takže musím udržovat klientelu :unamused:
andry-malé sunar chutná ona mi zas nechtěla nutroš
Blani-no mohlo se u těch atb kojit,ale já sem nechtěla rači :unamused:
4. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
kacenko to teda vi az moc dobre, prso mi muze utrhnout :grinning:
ale kdyz jsem byla ve skole v zari, tomovi normalka pila moje odstrikany mliko v lahvicce, ale sunar z ni proste nechce, jsem zvedava, jestli si ted da to odstrikany z lahve, jenze uz ho prave nemam moc :unamused:
na kojeni krasne, ale odsavat mi moc nejak nejde..
4. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mareček taky z flašky moc nepije, zkoušela jsem čajík a moc ho nevypil, zatím se mu jako nejlepší nádoba zdá taky moje prso :grinning: a pak lžička s kašičkou, zeleninka mu moc nejede, dělá ksichtíky, ale nakonec to taky papá :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
přidala jsem do albíčka nějaké fotečky a trošku jsem si s ním pohrála, tak se případně podívejte, jak se Mareček zase změnil :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
už jsem utahaná, jdu se umýt a spát :slight_smile:
Mareček tady pofňukává ze spaní, ach jo, asi zase ty zuby, celý den slintá jako bernardýn a pořád si rve ručičku do pusinky :frowning2: :grinning:
dobrouuuuuuuuu
4. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
kacenko dobrou noc, ja ted davala kojo :slight_smile:
jdu se juknout na vase fotecky, papa :wink:
4. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
kacenko, hezke fotecky, marecek ma prima hraci koutek.. a pekna zidlicka.. :wink:
4. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ránko. My jsme dneska vstávali o půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, možná jí nechutná jen ten sunar, každému mimču prý chutná něco jiného, tak leda ještě zkusit jiné UM.

Kačenko, hezké fotky :slight_smile:
5. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Ahoj všem.

Kačenko hezký fotky. Jo a ta židle od Chicco je fakt k neporovnání se svýma napodobeninama.

Blani, ono to asi nestojí za to, ušetřit litr a pak zase nemoci od malého odejít, protože by židlu klidně překlopil. Ta chicco má prostě stabilnější základnu a to nemluvím o prostornosti sedačky. A pokud chcete ještě další děcko, tak ji budeš mí i pro něj. :wink:

Andreasku, jak jsem psala, prděla bych na UM a Tom jí může dát na oběd kaši, ze lžičky to zvládne, ikdyž bude jíst třeba půl hodiny a může udělat jen poloviční dávku a pak zase apod. Možná taky nechtěla UM, protože neměla hlad. Nebo to bylo horké, nebo studené.... :grinning: A nebo není takovej hladovec jako ten náš, co zblajzne všechno.

Alex dneska nechal spát svoji nebohou starou nemocnou matku vkuse až do 4, pak se nakojil a hned zase usnul, hurá, se mi dost ulevilo.
5. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak předně všem Jitkám přejem všechno nej nej nej k svátku :slight_smile: hlavně hoooodně zdravíčka,štěstíčka a samo láááásky :wink: :grinning:
Kačí super fotečky :slight_smile: teda Mareček už taky pěkně vyrostl co? :dizzy_face: :dizzy_face:
Andreasku jj možná malá neměla pořádnej hlad :wink: páč jak jsme měli tu krizovku tak malej by v tu chvíli vyžahnul všecko :sweat_smile: :grinning:
Blani jí vstávala v 6 :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda večer měl pucek zase noční děs,ale hned se uklidnil a byl v poho a pak ve 3 ráno se pěkně rozecal a rozhoukal :grinning: :grinning: to byla prča :wink: pak zase usnul a kojo bylo až v 6 :dizzy_face: a to už jsem teda měla kozy jako šutry,ale vyzunknul je za 15 minut :sunglasses: pak jsem ho přebalila a ještě chrápe :dizzy_face: :dizzy_face: Radek vstável v půl 4 na vlak do Prahy na to Rally
5. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ráno,
tak jitu dneska jsme to měli nastejno :grinning: všechno nejlepší k svátku tobě i druhý jitušce. kačí pěkný fotečky teda ten mareček je fakt šikulka, že už je na čtyřech. a taky koukám už máte hnědý oči no my pořád nic, ale počítám, že do vánoc už by se mohly zabarvit. a taky dobrá sváča :wink: tak co dorazí k vám letos čerti? je to rok co jsme oznámili rodičům, že budeme mít mimi. co to letos zopakovat (ze srandy) :grinning:
5. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Já děkuji a jmenovkyni přeju vše nej.

K nám teda čerti rozhodně nedorazí :grinning:
5. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Sun ty jsi číslo :grinning: :grinning: to by asi vaši čuměli co??? :wink:
Jitu k nám taky nee :wink:
5. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
no to by teda čuměli :grinning: , ale letos už to nestihnu tak třeba příští rok :wink: no k nám dorazí známý se, kterejma jsme dřív taky chodili, tak alespon pořídíme pár pěkných fotek s filípkem. jo taky dorazí tchýně a naši tak to bude taková rodinná slezina :confused:
5. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Sun jé tak to je super to budete mít pěkný den :wink: :slight_smile:
My jedeme s prckem k těm našim na oslavu dědovo 80-tin a tak su zvědavá jak to přežijem-teda hlavně špunt,ale spíme tam a tak v půl 7 ho vykoupu,nakojím,dokrmím a uspím a kdo ho nestihne a přijede později tak má smolíka :wink: a naštěstí budeme s pát vedle v přístavku u bráchy a tak tam bude klídek :dizzy_face:
5. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
jé tak to si taky užijete, nás čeká 80 (babí) v lednu. je dobře, že tam můžete spát a nemusíte se večer trmácet dom. tak já jdu poklidit at se tu čertům líbí. vařit nemusím budou snad už konečně ty jitrnice :grinning: včera jsem se jich samozřejmě nedočkala.
5. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Jo jo, Jituškám všechno nejlepší a hodné děti :slight_smile:
5. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Já se jdu chystat do školy. Ještě musím zjistit, kdy mi jede vlak. Mějte se hezky. Pa pa :slight_smile:
5. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Blani tak papa a ať ti to ve škole jde :wink:
Sun no ono je to od nás asi jen nějakých 6-7 kiláků,ale i tak :wink: aspoň prďolu nebudu převážet rozespalýho :slight_smile:
tak já jdu pakovat :rolling_eyes: máme toho jako na tejden to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky,
také přeju Jituškám vše nej nej k svátku :dizzy_face:
K nám také čerti nepřijdou, ale asi se na ně pojedeme podívat do Klatov na náměstí. :slight_smile:
Moc děkuji za pochvalu foteček. :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes nevařím, máme tu něco od čtvrtka - omáčku a rýži, tak to musíme dojíst. :slight_smile: Jo a jednu jitrnici tu máme taky, ale tu já nerada, musí ji sníst taťka. :grinning:
Z té jídelní židličky mám velkou radost a nemůžu se na ní vynadívat. :dizzy_face:
V noci byl Mareček celkem hodný - kojo v půl 4, pak nemohl zabrat, ale nakonec jsem ho v půl 5 dávala zpět do postýlky, v půl 7 lezl po postýlce, ale ještě zabral a spinkal do 8, takže celkem OK. :slight_smile:
Blani - hezky přežij tu školní sobotu, já jsem tak ráda, že už mám tu školu za sebou. :grinning:
Kači - užij si tu oslavu, já bych si to moc neužila, nějak mě ty oslavy s Marečkem vůbec nebaví, on to moc nemá rád. Včera mi tu byli kamarádi popřát ještě dodatečně k svátku a narozkám a moc se na ně netvářil. :slight_smile:
5. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.