• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kačí no já ty oslavy s malým taky moc nemusím,ale vím že by to dědovi bylo líty kdyby jsme tym nebyly a tak tam jedeme :pensive: ale zase tam budeme mít zázemí u bráchy y atk to bude lepší :wink: :slight_smile:
tak my jedeme no mam tašek jako fakt na tejden :confused: to snad ani nejni možný kolik toho je :sweat_smile: tak páááá kočky a hezký víkend všem :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Čau holky, jdu jen na skok vás pozdravit... dnes ještě doděláváme příčky na domečku, takže zas mám o zábavu postaraný...malej mi naštěstí usnul, tak mám klid na vaření...

přeji jituškám vše nej :dizzy_face:

krásnýho Mikuláša a ať ty vaše drobečky neodnese čert :grinning: přece jen nás dokážou někdy pěkně pozlobit :dizzy_face: :dizzy_face:

krásnej den :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
holkyyy tady nikdo neni.. ja uz jsem se vratila ze skoly, ti nam tam toho zase nandali..
a ted premyslim, jestli rodinku nevytahnu ven na certiska.. vsichni spi totiz :grinning:
5. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Já si schrupla taky :grinning:
Alex se tu placatí na zemi, za chvilku půjdem koupat, pak jídlo a pak spát.
5. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
jitko, nejdete uz ven za certama? :slight_smile:
my asi uz taky nikam nepujdem, je tam kosa, radsi si udelame neco dobryho, tomas vytahl holky kolem jedny na hodku, takze vyvencene jsou :slight_smile:
5. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky..potřebuji radu..sem dala dnes Sofče po třetí tu mrkev a ona už třetí den nekaká,přitom vždycky předtím aspon 1x denně kajdila,se ted úplně bojim že jsem jí tou mrkví nějak zazdila,nevíte co jí můžu dát na to aby se vykajdila?
5. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jinak přeji oboum Jitkám vše nejlepší k svátku.. :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
hani, podle me se nic nedeje, kdyz ti ted nekaka.. sabca take nekaka denne..
podle me prohani ovoce a normalka mliko..
5. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Andreasku takže myslíš že to neva?Já se jen bojim,aby jí pak to kakání nebolelo..
Holky a jakou máte tu židličku od Chicca tu Polly?Já na ní koukala je opravdu moc pěkná..
Blani mám stejné dilema se židličkou jako ty,to je děsný než se pro nějakou rozhodnu a objednám.. :unamused:
5. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Hanko, děti občas nekadí, to je normální. Dáváš do mrkve olej?
Když se Ti to nebude zdát, kup švestkovou nebo hruškovou šťávu od Hipp a dej ji to místo čaje.

Židličku máme Polly.
5. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Andrej, myslím, že by Alex z čertů neměl žádný pozitivní zážitek.
5. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
tak u nás už nadílka proběhla a bylo veselo:slight_smile: filípek dostal plno dárků a ted zmožen zážitky už chrní, tady jsem přihodila pár foteček http://sunsetka83.galerie.cz/3929246-filip-6-mesic
5. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
hani ne ne, myslim ze to neva.. jak pise jitka.. sabca jednou nekakala skoro tyden..
ja se zidlickou taky nevim..
5. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Sun, se teda divím, že malej takhle byl statečnej. Alex by ječel jak siréna, jemu stačí, když do kočárku nakoukne tchýně :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
jee sun, ted jsem jukla na fotky.. ti certi vypadali dost hruzostrasne :sweat_smile: co na ne filipek?
5. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky, sun - opravdu fuj fuj čerti, bych se jich bála i já :grinning: :grinning: my se jeli podívat na čerty do Klatov a nic moc tam nebylo, tak jsme pak jeli k našim a tam se Marečkovi líbilo :dizzy_face: teď už spinká, snad mu to vydrží :slight_smile:
jinak dnes k obědu měl mrkev + brambor + brokolici a moc toho nesnědl a dělal při jídle takové švíky, že jsem si myslela, že bude kakat a zvracet a kdo ví co ještě naráz, tak prostě dostal pár lžiček a pak kojo a vytuhnul na 2 hodiny v kočárku - vůbec dneska nějak hodně spinkal, snad mu nic není :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
filípek byl úplně v pohodě, myslím, že příští rok to bude horší. no kluci maj rok od roku horší masky, potkat je venku tak se bojím taky :sweat_smile: taky jsme dostaly pár skleniček s přesnídávkama tak máme do konce roku vystaráno i když ted chci spíš převážně vařit. kačí třeba byl jen utahanej :wink:
5. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
jitko :grinning:
kacenko, taky si myslim, ze treba dohani nejaky spankovy deficit..
sun, tak to ju, asi z toho jeste nemaji ted takovy rozum..
holky jdu si lehnout, nejak me zmohla ta skola a zitra jdu zas, jedu teda az po poledni, ale zas tam budu cumakovat az do sedmi.. :unamused:
tak dobrou noc :wink:
5. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Andrek dobrou noc :wink:
5. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
chtěla jsem napsat Andrej :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
jde vám to spustit?
takhle řádil Mareček, když ho dal tatínek do krabice od jídelní židličky :grinning:
5. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj všem.

Kačenko, spustit by to šlo, ale nevím co, dala si odkaz na stránku, kde je asi 20 videí.

Jinak dneska se miláček pochlapil, spal do půl 5 bez probuzení, pak kojo a zase chrněl, teď už jsem po snídani, myslím, že Alex vytlačil, co potřeboval, tak ho přebalím, nakojím a ještě pošupajdí směr pelíšek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kači, mně to spustit nejde, chce to po mně se přihlásit.
6. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
čau kočky,

jak je?

My noc hrůza, co 2h vzhůru, nechápu co se dělo, ale hlad to nebyl, kojo bylo v 1 a v 7 :wink: Jestli zuby nebo bříško nebo jen špatný sny, hmmm, snad to byla výjimka.

Včera jsme se byli přivítat, můžete mrknout na fotošky na galerce :wink:

Jinak si vás jdu trošku dočíst at vím o co go :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
čus, tak to je mi líto, že to nejde - budu se tím muset nějak prokousat, abych zjistila, jak se to dělá :frowning2:
Charlie - noc ti nezávidím, u nás to docela ušlo, jen jsem byla nějaká utahaná, a tak spal Mareček od koja v 3.30 hod u mě v posteli, tak jsem trochu polámaná :grinning:
zkusím to ještě jednou, ale nevím, jestli to půjde
6. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
tak se to pro změnu vůbec nevložilo :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
6. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
dejte vědět, jestli to jde spustit :slight_smile:
taťkovi je špatně - má kášlík a rýmičku, teplotu zatím z teploměru nevymámil :grinning: :grinning: :grinning: ale je moc nemocný :grinning:
6. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Spustit to jde.
A proč je chudinka v krabici? Ho někomu pošleš pod stromek? :grinning:
6. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.