• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, máte některá notebook? A máte pod něho jakousi podložku? Jsem přemýšlela, že bych to koupila manžovi na vánoce a našla jsem, že to je jakási chladící podložka. Nevíte, jestli to je ono?
6. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jituš - jo, smetana a mléko (Hipp) a Hami tam má jablečnou šťávu:confused:
Šmouli - to je super, že už jste zdraví - zato u nás je to naprd - Pepa měl dnes i 39,5 - já to teda neviděla - jinak má něco kolem 38 stupňů, takže neví, jestli půjde zítra do práce - já bych byla ráda, kdyby šel a přišel, až bude zdravý :grinning: :grinning: :grinning: a má jen trochu rýmu a maličko kašle, tak snad to nebude chřipajzna a nechytnu to od něj - i když já od něj chytnu každý chcíp :sweat_smile: :frowning2:
6. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
a hlavně, aby to nechytil Mareček :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak my notas máme, ale nechladíme :fearful: no já jsem právě ten brambor se špenátem kvůli tomu složení šoupla na později. zítra dojí tu mrkev s bramborem a pak skusíme asi květoně :grinning:
6. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
květák mu docela chutnal (ve skleničce) :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky,tak sjme doma.Vojtík si řve v postýlce,tradiční naše uspávání,musí s eprostě uřvat,nic nepomáhá.
Dneska měl na obídek mrkev,brokolici,brambor.Zítra udělám mrkvičku,k tomu nějaké maso se skleničky a brambor.Podívám se na tu cuketu,ale zatím ve sklence.
My jsme měli špenát dvakrát.Jinak námsamotný brambor chutnal. :sweat_smile:
Tak pořád máme sirénu,mě picne.
6. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sun, já jsem taky nevěděla, že to aji chladí. Právě proto se ptám. On totiž lehává s notebookem na břiše. Možná to je kravina mu to koupit, já nevím :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Blani - já bych to nekupovala - zdá se mi to jako vyhozené peníze :zipper_mouth:
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
netobook sice nemám, ale měla jsem ho a nikdy by mě ani nenapadlo, mít pod něj podložku :confused:
6. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj mamušky :slight_smile:
Tak jsme konečně doma oslava docela dobrá,ale malej z toho byl zase chudák úplně auf a :confused: jak tam má tu cestovní postýlku tak jsem mu tam koupila to polohování pro míma a ono se to kejve jak se hne a jelikož sebou midlí ve spaní neustále tak byl každou chvilku vzhůru(a my samo taky :rolling_eyes:) a jinak no prostě ví že není doma a nemá svůj jakýs takýs režim a tak je mrzoutkovej a plačtivej:pensive:ale jak jsme přijeli domů tak je opět naše pohodový usměvavý zlatíčko :dizzy_face: takže už se nenecham zlanařit abysme tam zase spali až bude podobná akce :confounded: je hold na tu změnu prostředí citliější no jo no :sweat_smile: nenadělám s tím nic :wink:si ho chtěli včera všichni chovat,ale měli smolíka páč věčně natahoval a tak jsem ho měla večer v Manduce a byl v pohodě :wink: :grinning:jen samo keci že si ho rozmazlím a budu ho muset tahat furt :angry:na což jsem odpověděla že doma ho takle tahat nemusím páč tam je v pohodě :wink:no rady zase děsný co ci budeme povídat že :wink:
Kačí super video :wink: :grinning:
Sun a Charlie krásný fotečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani kdyžtak aji mrkvová štěvička taky pomáhá na zácpu :wink: :slight_smile:ono možná bude chvilinku trvat než si Sofi na tu zeleninku zvykne :wink:
Blani tak s tím neporadím :confused: :sweat_smile:notesa nemáme
6. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
A Šmouli super že už se z těch chcípů dostáváte :wink: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kačenko, děkuju za radu :wink:

Kači, Honzulka je ještě asi malej na takovéto akce :wink: . Jo, ty rady jsou nejlepší :angry:
6. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Blani no ono na něj tam bylo spíš asi hodně lidí a hlavně ta změna prostředí asi :sweat_smile: ale fakt mi sere(doslova) naše mami na že to nedokáže pochopit a taky se diví že u ní v náručí se malej neuklidní no bodeť jo když ji vidí 1x týdně :confused:
6. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kači- ta mamča - dovedu si představit mojí maminu - taky u ní malej někdy natahuje :grinning: a ty chytrý rady mám taky nejradši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Kačí no bylo to zase šííílený :rolling_eyes: všichni chytrý jak rádio po revoluci :angry: :grinning:
Tak pa kočky musím ustoupit místo u PC :frowning2: ale ráno jsem tu jako na koni :wink: :grinning:
Přeji všem dobrouuuu a sladkouuuu noc :wink: :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Kači :confused: , tak to moje mamča by na to řekla, že je ještě malej někde přespat.

Kači, dobrou noc. Já taky za chvilku půjdu spát :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
dobrou, jdu se natáhnout na zem a narovnat si záda a pak vysprchnout a do hajan, pááááááááááááááá :grinning:
6. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky kdy jste dali první kašičku?

My jsme dnes usínali od 20 do 21 to bylo takhle poprvé a pak jsem zjistili, že prostě měla hlad, mám koupenou tu kašičku, ale pořád to odkládám tak Vám nevím jestli zítra dát nebo nedat. :frowning2:
6. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobre ranko holky, tak skolu jsem prezila.. :slight_smile:
katerino, my dali prvni kasicku vcera, respektive tomas, ja byla ve skole a natocil mi malou na video, jak ji smakovalo :grinning:
7. pro 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko, u nás prší :rolling_eyes:

Andrej, takže jí ty 2 dny krmil kaší nebo jak jste to nakonec vymysleli?
7. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska se Alex probral kolem 1, tak dostal napít čaje, dudlík a děsně se kroutil, tak měl asi prdy nebo co, tak jsem mu kápla ještě Lefax a on začal blbnout, tak dostal dudla a putoval do postýky, já jsem vytuhla a mlhavě si pamatuju, že ještě ve dvě kopal nohama do kolotoče a mlátil světlušku, pak usnul a vzbudil se na kojo v 5 a teď vstával až teď před minutou. Zatím jídlo nedostal, jedem ke mně do práce, tak aby neměl hned tam hlad, tak nás musím nejdřív vypravit, ale zatím neprotestuje, tak hurá :slight_smile:
7. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Jsem v tu 1 totiž rozhodla, že nemůže mít hlad, když po 18 vypil 220ml UM a evidentně neměl, jen to zkusil.
7. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Jitu, tak ať se Alexovi v práci líbí :wink: . A to by byl problém, kdyby tam měl hlad? Neměla bys ho kde nakojit?
7. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Blani, ale jo, měla, ale kdybych uvízla v zácpě, tak bude lepší, když hlad mít nebude :grinning:
Manža mi totiž nakázal jet autem, že v těch bacilech v socce se nemáme pohybovat. Jenže já pracovala u Kotvy, což je echt centrum.
7. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
dobré ráno,
tak mi taky budíček v 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale najíst dostal (sice nevím jestli měl hlad, ale řval) tak jsem chvilku počkala jestli nepřestane a tohle je nejjistější způsob jak ho uspat. taky bych to noční kojo ráda odbourala, ale pochybuju o tom. jsem chtěla jet ráno do města, ale je tam teda pěknej hnus, asi to nechám kolem poledního snad se to trošku upraví.
7. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
No já se rozhodla, že mu v noci prostě nedám, vydržím to, myslím, že to za pár dní vzdá. Nárok má nejdřív ve 4 ráno :grinning: Už je to velkej chlap.
7. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
no to by se mi taky líbilo v ty čtyři :slight_smile: jen nemám v noci nervy na to se tam s ním hodinu dohadovat jestli usne, kdyby alespon byl ticho, ale on začne řvát :pensive: tak jsem včera ještě objednala filipovi k vánocům tučnáka, ale už je to opravdu poslední dárek pro něj :sweat_smile: http://www.alza.cz/plysova-hracka-hrejivy-tucnak-d140058.htm
7. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
No já se nedohadovala, šoupla jsem ho do postýlky a sama jsem usnula :grinning: Muž mi teď říkal, že se na něj pak koukal a že se malej točil v postýlce jak hodiny a prej když k ní přistoupil, tak se smál jak měsíček. No já to nevím, já prej spala jak dřevo :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
blani, no vicemene, ja ale v sobotu byla ze skoly za chvili zpatky.. vcera jsem byla dele a dal 2x kasicku a ja hned po prijezdu dala kojo..
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Jitu, tak to jo. Tak si užij řízení do centra :sweat_smile:

Andrej,tak to jo. A chutnala teda, jo? A to byla pro Sabču premiéra nebo jste jí předtím zkoušeli?

Sun, my to máme taky horší ty noci, ale já mu to prso dám, protože aby brečel a stejně by mi brečel i v náručí a toto je jistota :pensive: . Jak ho večer uspím, tak je do hodiny vzhůru a dám mu prso, kdy usne. Pak se vzbudí za cca 2-3 hodiny na kojo a pak spí většinou 3 hodiny a zase kojo a pak se vzbudí třeba za hodinu a chce si zadudlat :sweat_smile: . Někdy, třeba dnes, to je jenom 1x za noc, ale včera to bylo 2x po sobě. Kdyby mi vydržel v klidu v postýlce, jak Alex, tak ho taky nechám :wink: , ale když brečí, tak mu to prso prostě dám :pensive: . Vím, že to není asi správně, ale nemám sílu na to s ním chodit ještě i v noci po bytě v náručí :pensive:
7. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.