• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak, kdyby šlo jen o mě tak bych i zkusila ho nechat brečet, ale martin ráno vstává do práce a taky sousedi :pensive: ale snad se k tomu časem dopracujem. dneska je tam teda fakt hnus nevím co to ten jančařík ráno mektal o 7 st :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:Tak u nás noc docela dobrá :wink: sice malej začal ve 2 plakat,ale nasadila jsem dudla a ještě to zalomil a pak kojo ve 4 :slight_smile: a ráno v půl 8 :dizzy_face:
Sun jééé ten tučňák je super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jó a včera jsem si koupila v Kik dvoje rifle :grinning: :dizzy_face: měla jsem od kamarádky co tam dělá kupón na slevu 25% :dizzy_face:
Kači mi ještě kaši nedali :wink:
Andreasku tak to spolu doma zvládají v pohodě viď :wink: :slight_smile:
Blani no tak snad se to časem odbourá :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
no o tom kuponu mi vyprávěj, jsme ho taky měli a minulý týden tam jeden ve středu a martin tady máš ten kupon od minule a on platil až od čtvrtka :angry: mě se tam dobře nakupuje v tom kiku. tak to máte pěkný spaní kačí. já jsem ho koupila hlavně potom až dorazí nějaký nemoci tak se s ním přitulí v postýlce :grinning: už se vidím jak říkám: jdi do postýlky mamka ti nahřeje tučnáčka. :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: no tenhla kupon platil jen do neděle a tak jak jsme byli u našich tak jsem nechala malýho tatínkovi a se skorošvagrovou jsme tam sjely :dizzy_face: a ještě jsem koupila prďolkovi overálek(s autíčkama :dizzy_face: ) a bryndáček s rukávkama :slight_smile: jinak u nás mě štvou že ty kojenecký hadry maj jen do vel.68 :angry: a pak ve větším jen klasický kalhoty a trika :confounded:
7. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Kači :wink:
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
achojky kočky, tak o čem je řeč? Budu vás muset trošku prolítnout at vím co probíráte.

Jinak já včera viděla 2týdenní mimi a byla jsem z toho úplně paf, jak to bylo maličký :confused:
7. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Já jsem teďka objednala tuto chobotnici http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23160135

Charlie, je to neuvěřitelný, jak ti naši prcci mohli být tak maličcí, že :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
no blani to jo, jsem tlemila jak blázen :grinning:

My noc super, spala v kuse až do 6:15 :wink:
7. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
jo a podložku pod notebook bych nekupovala, notas mám a myslím, že bych to nevyužila
7. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
jé chobotka je boží

a tučnáček vypadá taky moc pěkně
7. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
tak jsme zpátky z města samozřejmě tam nic neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem akorát nakoupila na pečení tenhle týden začnem. blani chobotnice vypadá dobře :wink: jdu si uklohnit něco k obědu a pak nakrmime prcka bude mít pro změnu mrkev s bramborem :sweat_smile: no dojíst se to musí a zatím si nestěžoval. :wink:
7. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Blani jéé tak chobotnice je super :dizzy_face:
Sun u nás taky mají ve městě leda velký prd :confounded: :wink:
Charlie no mě stačí když si prohlížím fotky :grinning: jak se dřív pomalu ztrácel v tom košíku a teď má sotva 5 cm rezervu nahoře a 5 dole :sweat_smile: :grinning: :grinning: rostou děsným fofrem ty prďolové :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Charlie, taky díky za názor :wink:
7. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak my máme upečeno,ještě nám zbývá jeden druh a je to.Včera jsme si cukroví přivezli domů,tak mlsáme.Jo ještě musím nazdobit perníčky.
Tučňáček i chobotnice jsou moc krásní :slight_smile: Teď obědvám a pak půjdeme s Vojtíkem shánět ten čají,protože ten bylinný mi vůbec nechce pít,jo hold zkusil lepší.Tak to budu muset vypít já :unamused: Kači tak my už v koši nemáme vůbec žádné místo.Využívám ho už jen jako nutnost,ale snažíme se ho už úplně odbourávat
7. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak jsme doma, přežili jsme.
Mám ještě 45 dní dovči, podle mýho jich mám 43, ale to už je problém mzdovky, ne můj :grinning:

Alexek byl moc hodnej, dokonce se na ně smál, tak z něj byli všichni paf :grinning: No jak jinak, když je neodolatelnej, že jo.
Předvedl jim, jak umí jíst ovocnou svačinku a šli jsme dom.

Cesta teda byla výživná, řazení jedničky jsem si procvičila dokonale. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak já se dneska rozhodla být doma, to jsou holky věci, co?
To jsem nebyla ani nepamatuju, jak furt někde lítám :sweat_smile:

Verunka mě nechce moc spát, dopo to bylo tak 2x 10minut :confused: a od 12 spala půl hodky, ale probudila se a křičela a vztekala se. No evidentně chtěla spát dál, ale probudila se.
Tak jsem vytáhla kočár do patra a šupla ji na zahradu. Párkrát s ní zatřásla a už spí, tak doufám, že spát bude aspon tu hodinu :astonished:
7. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
jitu čéče, ty jsi dovču nevybírala? No že jí máš tolik. Já teď vybírám taky dovolenou a mám ji 26 :slight_smile:

andrej teda napečený máš? Já péct nebudu, cukroví nesnáším, sním za každý vánoce tak 10 kousků a manža tak 5, takže u nás to nemá smysl. Stejně toho budeme mít mraky, každej nám toho nacpe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
charlie - s cukrovím je to u nás podobné - já ho sním pár kousků a Pepa taky a pak to tu jen překáží a stejně ho dostaneme jak od tchýně tak od našich a pak je toho až až - tchýně toho napeče vždy tolik, že ho jí ještě v únoru a nic jiného ke kávě nemá jen to cukroví, ble ble, já radši vánočku :grinning: ale tu taky nepeču - taky ji peče mamina i tchýně :grinning: :grinning: i pro nás :wink:
u nás noc horooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrr!!! pil ve 22 hod pak asi v 1 ve 3 v 5 a v 7 už zase řádil, jsem hotová - pořád má ruku v puse, takže to asi budou zuby :angry: - přes den toho zatím moc nenaspal, pořád chce nosit a furt rve tu ruku nebo obě do pusy, snad to nechytne od Pepy, ten má přes 38 teploty, je doma, přehodil si dnešní službu na čtvrtek, snad se do té doby uzdraví, já jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
taky právě vybírám dovolenou souběžně s rodičovským příspěvkem - asi taky 26 dní - my můžeme mít max. 30 dní za rok 25 dní na rok + 5 dní ze starého roku - to máš teda Jituš nějak moc té dovolené? :grinning: ale to záleží asi na zaměstnavateli, že jo, jak se musí nakládat se starou dovolenou :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak mě trvá dovča do 29. prosince, tak ted jsme se domluvili s fotografkou tak přijede tuto sobotu. :slight_smile: snad jí do toho zase něco nevleze, hledala jsem nějakou inspiraci na netu co bych si tak představovala. ted se dát ještě do víkendu do kupy :grinning: psala, že sežene pár rekvizit tak jsem zvědavá :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já mám taky 45 dní dovolené, ale podle mě to je nějaká chyba, protože to by znamenalo, že jsem si loni nic nevybrala a předloni skoro taky ne a to je blbost. Ale jejich problém...
7. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Já mám 20 dní z roku 2008 a 25 dní z roku 2009 (podle mýho teda 23). Těch 20 dní z roku 2008 mám protože jsem si krom 5 dnů ten rok nevybrala žádnou dovču, byla jsem kvůli IVF každou chvilku na neschopence, tak jsem se zotavila :grinning: No a od 21.10.2008 jsem už doma.
7. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky my jsme doma z prochajdy, bylo krasne.. ted si davam kafco a linecke a budu asi varit koprovku, rano jsem uklizela a uz musim delat do skoly.. konci mi volnicko :grinning:
7. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak já jak jsem dneska doma, tak aspon uklízím. A že jsem toho stihla. Jsem mrtvá. Vysála jsem a umyla podlahy. Umyvadlo, vanu a ještě okna. Ne teda všude, dělám to postupně, bych to s takovou mohla umývat celej den, je to fuška.
Už nic nedělám.
Prcek je pořád venku, chrníí.
7. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Tý jo, Andrej, jak se dokážeš dokopat? Já už taky musím dělat, ale su úplně vyfluslá :pensive:
7. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
No to jo teda, já bych do školy nebyla schopná dělat nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
jitu tak to pak jo s tou dovčou. Ale pokud jsi už od konce roku 2008 doma a do práce jsi letos vůbec nešla, tak těch 25 dní souhlasí, ne? Předpokládám teda, že nárok máte na rok právě těch 25 dní.
7. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
7. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
blani je to tezky no, musim omezit konika a tak.. termin odevzdani je 15/3 a do toho dalsi zapoctovky + zkousky, vidim to tak, ze sem pisnu parkrat za den a tot vse.. neda se nic delat no..
7. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Charlie, ono když si doma víc než 100 dní, tak se nárok krátí o 1/12 a já myslím, že těch 100 dní je někde uprostřed května, ale nebudu to řešit, to není můj problém :grinning:

Charlie, nechápu, jak může malá takhle dlouho spát. Alex neusne na dýl než 3/4 hodiny, to je pro něj maximum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.