• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme doma,provětraní jsme teda pořádně.Vojtík ještě dospává.Tak babio čajíky nemám,ale jsou objednané na zítřek,tak pro ně zajdeme.Vzala jsme si lesní ovoce,od ukončeného 6měsíce a potom co jsi tady Jitu dávala odkaz pro ten dobrý spánek,tak doufám,že mu to pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
charlie co se stalo,že jsi doma?Jj už máme napečeno,vloni sjme taky pekli s mamkou společně,letos taky,bylo to šup šup.A je klid.O víkendu se jedeme podívat na vánoční trhy,už se těším na medovinku :dizzy_face: :dizzy_face: Jindra bude mít kulové,protože je náš řidič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kačenko a co to opčkování,má tam Mareček zase stroupek nebo už je to dobré?
7. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Andrej, bakalářku odevzdáváte v březnu? My diplomku v květnu. Tobě asi Sabinka hodně vydrží sama, že?
7. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
jitu no jo, jak je venku, tam se chrupe jedna báseň, doma spí tak půl hodiny nebo max. 3/4

andrej no taky se divím :grinning: Dneska se mě nic prostě nechtělo vymýšlet a s někým se domlouvat. Aspon jsem vygruntovala
7. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
tak jsem taky zpět z procházky, Mareček dospává v chodbě - u nás je asi 11 stupňů - byli jsme venku hodinu - jinak mi spal tak dvakrát půl hodiny a jinak pořvával, tak jsem ráda, že spí alespoň v tom kočáru :slight_smile:
Andrej - pořád nejsme naočkovaní a asi ani nebudeme - asi předevčírem se mu to zas po koupání protrhlo - ten prostředek má pořád hrozně slabou kůžičku - takže nás určitě nenaočkuje a teď bych ani nechtěla, protože je Pepa nemocný a Mareček má kašel a trošku rýmičku - já se z toho asi picnu, my asi nebudeme naočkovaní nikdy :sweat_smile:
7. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Charlie - to sis teda mákla :grinning: - já zase vařila polévku z brokolice a pak brambory a čevapčiči, takže jsem toho měla taky plné kecky ještě s tím řvoucím mrňousem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Charlie: to jsi teda vygruntila, já stihla jen vytřít a udělat oběd :grinning:

Teď se chystáme na nákup vůbec se mi nechce, ale malá nemá včem spát, nějak mi uniklo, že už vyrostla ze všech pyžamek a má jen hodně teplé a to se budí úplně spocená tak musím koupit nějaké tenké :grinning:
7. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Kačenko, my taky ještě nejsme naočkovaní, máme pořád rýmu a pokašláváme, máš něco na ten kašel?
7. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
kačenko tak do roka je ještě času dost :wink:
7. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Kačko - na kašel mám Mucosolvan junior a dávám mu 1 ml pomocí tubičky z Nurofenu - poradila mi takhle dr., tak to tak dělám a dám mu to 2 krát denně před kojením - jinak se to má dát do nápoje, ale on pije jen ode mě, takže tak :wink:
7. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Andrej- to asi jo, ale já bych chtěla chodil někdy po vánocích na to plavčo s Marečkem a to prý bez hexy nejde :frowning2:
7. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Já právě nevím jestli mám volat Dr. ona jen pokašlavá, tak nevím :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
blani a kdy delas statnice? :confused:
7. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Mareček taky pokašlává - když kašlal poprvé, tak jsme tam s ním byli a dr. řekla, že jsou to horní cesty dýchací a dát ten Mucosolvan junior, tak teď máme ve středu 9.12. půl roku, takže tam půjdeme stejně na půlroční prohlídku, tak nás dr. uvidí a řekne, co dál - já bych tam jen s tím kašlem nešla (k dr.), Mareček měl tenkrát i rýmičku, tak pro jistotu jsme tam skočili :wink:
7. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
My měli na kašlík Sinecod.

Jinak s očkováním není kam spěchat, pokud teda nechcete chodit plavat nebo třeba na nějaká hromadná cvičení apod. U nás děti bez naočkované hexy neberou, musí mít za sebou alespoň první dávku.
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Jituš - no právě, že já bych chtěla chodit na plavčo a to bez hexy nejde :frowning2:
7. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Kačenko, no to nejde. Tak snad to bude brzo OK.
7. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
tak my jsme byli venku daly jsme si delší procházku, tak s fotografkou jsme domluvený ted ještě, aby se na to mladej pán dobře vyspal :grinning: kačí vy už slavíte půl roku :slight_smile: to uteklo co?
7. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
uteklo to šíleně - to snad ani není možné, že už Marečkovi bude půl roku - nejvíc mi utekly ty první tři měsíce, pak už jsem si to i trochu užívala, ale předtím ani trochu, nic jsem nestíhala a nejlepší je poslední měsíc, kdy už nepije jen MM a tak si říkám, že už by bez MM taky přežil :grinning:
7. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Kačenko jak dlouho Mareček vydrží na všech čtyřech?Vojtík se postaví na čtyři,rozhoupe se dopředu dozadu a žuchne :grinning:
jj letí to hrozně,my jsme hned po vás,a to v sobotu :wink:
7. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Mně taky přijde, že to děsně letí.

Alex je pěknej vykuk. Ráno jsem ho položila na záda a odešla do kuchyně a on chtěl hračku a tak se přetočil na bříško. Jinak dělá, že přetáčení je sprostý slovo. Teď tu na mě zase hází pohledy, že bych ho jako mohla převalit. No tůdle nůdle.

A jinak jsem s hrůzoui zjistila, že jsem neobjednala dárky pro pejsky, tak jsem to fofrem napravila. :confused:
7. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky..jak se máte?
Tak Sofča stále ještě nekajdila už je to 5 den,jsem jí dnes koupila švestkovou štávu,tak doufám že zabere..zítra jdeme k doktorce tak jí to řeknu,snad mi něco poradí..
Jinak Sofča už spí 2 hodiny v postýlce,úplně čumim,ale zas asi nebude spát večer,no uvidíme..já tady mezitím vyluxovala a utřela prach..
7. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Hanko, já myslím, že švestková nebo hrušková to jistí.
7. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Holky letí to šíleně,ale taky mi přijde že si nejvíc užívám ty poslední 2 měsíce,ten začátek byl takovej chaotickej ale ted už je se Sofinkou sranda,můžeme spolu kamkoliv vyrazit,je to fajn,se moc těšim až bude sama sedět..
Zítra jdeme na poslední hexu,takže večer a ve středu jí zas čeká horečka,no hlavně že už je to naposledy...
Sem si objednala k Vánocům od Litexu jednodílný plavky,abych na plavání schovala tu svoji pneumatiku a strie :angry:
Snad do Vánoc přijdou..
Holky já už začínám normálně plašit nemám dárky,nemám napečeno,no prostě nic..já to potřebuji mít vše dopředu a letos nějak nestíhám a nebo nemají to co bych chtěla já koupit..
Petr bude ted skoro až do Vánoc v Německu takže vše zbylo na mě a já začínám mít pěkný nervy..
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
Napečeno mít nebudem, péct nebudem. Dárky jsem zařídila po netu a jen v minimálním rozsahu, konečně široká rodina pochopila, že to není o hodnotě a množství dárků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jmiso no já doufám že už se konečně pos.... :sweat_smile: švetsková jí moc chutnala ale dala jsem jí jen 5 lžiček..
Pro psa jsem měla dárky jako první,to je vždycky to nejjednoduší.. :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj Hani,hlavně zybtečně neplaš,však nemusí být napečeno,uklizeno,hlavně že budete po hromadě :wink: aspoň to je moje heslo.Kdyby mamka nepekla,tak nepeču,nějaký vánoční úklid nedělám,uklízí se tak nějak průběžně,a stejně tady večer to vždycky vypadá jako po výbuchu,A to mám prosím je jendo dítě.Dárek pro hafana byl hned koupený,sežere ho ještě pod stromkem,jako vždycky. :grinning:
Teď jsme se dívala na ty stránky babio čaje-tak uvidím jak mu bude chutnat a když tak objednám ten ovocný granulovaný.
Hani uvidíš to bude nálož :grinning:
tak my jdeme zítra na kyčle,neptejte se mě proč,já to nevím,vše bylo v pořádku,ale pozval si nás ještě v půl roce.Asi chce vidět maminku.
Teď jsem zblajzla talíř kuřecí polévky,prďola se na mě dívá ze židličky,jako kde má on :grinning:
7. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Hani, já jsem si letos cukroví objednala u nás v cukrárně :wink: . Vánoční úklid nedělám, stejně jako Andrejka, uklízím průběžně. A honit se jenom proto, že jsou vánoce... Však Ježíšek přijde, i když nebude zrovna vypiglovaná lednička ani linka :grinning: :wink:

Andrej, termín státnic ještě nemáme, ale nejspíš červenec.
7. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
tak to blani mate nejaky soupnuty, my kveten - cerven..
taky asi prdim na nejakej extra uklid, uklizim prubezne, presne tak, spis mi prijde, ze by se generalni uklid mel delat vzdycky po vanocich, kolik curbesu se pres ne nadela :grinning:
7. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Hele, vždyť Ježíšek se narodil ve chlévě, tak co :grinning:
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
tak já taky neuklízim nějak mega,ale štvou mi hlavně chlupy od psa,luxovat se u nás může neustále..a taky se netšim na ty šílený davy lidí v obchodech těsně před Vánoci,to úterý 22.12 a středa 23.12 to bude šílený a já budu muset dojet nakoupit.. :angry: tak k nám ježíšek taky snad přijde,ale asi přinese jen Sofče a Rozárce,pro moji mamču stále nic nemám a pro babi a dědou taky nic..no zítra od doktorky se chci zastavit v metropoli na zličíně a ještě se po něčem kouknout i když nevim co když tam lezu pořád a nic nepořídim.. :confounded:
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.