• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu :grinning:

Andrej, ono to bylo jaksi pošunuté už loni, tak to tak asi nechávají. Oni budou mít asi květen-červen bakalářky, tak diplomky budou asi potom.

Holky, poraďte, kterej je hezčí, ten s kostičkou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12653011&tab=9 nebo se srdíčkem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25892210&tab=9
7. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
My asi ani nijak spešl nakupovat nebudem. Bude to jen na Štědrej den. Druhej den určo půjdem k tchánovcům a pak pojedem k našim a pak už bude zase otevřeno. My už si zásoby zvykli nedělat. No a pití apod. to nakupujem 1x za měsíc po kartonech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Mně se líbí ten s kostí, má hezčí tlamku :grinning:
7. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Jitu, tlamičky jsem si ani nevšimla :grinning: :wink:
7. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
tak já mám těsto v ledničce zítra se do toho pustím, peču protože mě to baví jinak bych se na to vyprdla zas tolik se toho u nás nesní :wink: dárky už mám jakžtakž pokupě a zbytek co bude bude a co ne tak nebude. úklid je průběžnej, a žádný stěhování nábytku a vymetání pavučin za skříněma se konat nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo hani sofinka si to asi šetří zítra k dr. :wink: :grinning:
7. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Blani mě ten s kostí :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Kater, děkuju :slight_smile: . Už jsme se dohodli aji s manžou :grinning: a vyhrál to ten s kostičkou :wink:

Sun, a na co jsi udělala těsta? Linecký,...?
7. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
jo blani letos budu dělat jen linecký jedno obyč druhý s čokoládou a nazdar :grinning: tak tý tlamičky jsem si taky vůbec nevšimla jsem jen koukala na kost a srdíčko :sweat_smile: asi ten s kostí. jsem myslela, že ten pejsek je jen jeden :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Blani taky se mi líbí kostička,a jako sun jsem si myslela že jen jeden. :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Já jsem si taky myslela, že je jenom jeden, dokud jsem je neviděla :wink: .

Linecký je stejně nejlepší :wink:
7. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
jo blani taky ho mám nejradši. tak to budem asi letos jediný co toho pejska nemají co :grinning:
7. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Sun, já myslím, že ho kupuju jenom já a koupila ho Hanka, jinak nikdo...
7. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Sun my ho taky nemáme.Pro změnu máme ten hrnec,ten pejsek s emi taky líbil,uvažovali jsme o něm,ale nekoupili.Tak už máme taťku doma,chodí z práce čím dál tím později.
7. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Blani koukám že budete mít taky pejska :slight_smile: my máme asi nějakej starší typ protože nemáme ani kostičku ani srdíčko :frowning2:
Tak Sofča už se trochu vykajdila,čekala jsem vše ale ten smrad mě teda dostal,asi začnu zas jen kojit,žádný kaše ani příkrmy,zlatý mýchaný vejce,tohle se fakt nedá.. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Hani, aha, 3. typ :grinning: :wink:

Jdeme koupat.
7. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
my taky pejska mit nebudem, my mame ziveho :wink: :grinning:
7. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
My taky pejska nekupujem :grinning: Máme hrnec.
Hani, jj, smrádek to je.
7. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Tak sotva Alex usnul, tak manžovi volali z práce a on vypěnil a hulákal do telefonu a vzbudil malého, jsem myslela, že ho praštím. Ale snad......

Včera jsem koupila nějaké mladé víno, tak ho otevřem a zapijem ty nezvedené podřízené :grinning: Pak musím do sprchy a připravit se na plavky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
U nás se ještě nespí,Sofča se probudila až v 17.30h takže počítám že zabere až po 20h,ale už je v postýlce..
tak koukám že na Vánoce vede hrnec nebo pes,o tom hrnci psali že ho lidi nejvíc kupují..
Adreasku my máme taky živého,ale my jste na ty pejsky trochu ulítlý,takže nám další vadit nebude.. :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
tak u nás už se chrní od čtyř nespal tak padl jak špalek :slight_smile: už mi usínal při koju tak jsem ho šoupla do postýlky rozhodil ruce a byl v limbu. jo hani je to síla :grinning: my jsme měli poprvé takovej smrádek v cukrošce :sweat_smile: ještě, že tam kromě nás nikdo nebyl. tak co kdo myslíte, že dneska vylítne? já bych vyhodila toho bendíka zpívá dobře, ale jinak to je takovej blbeček. :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Já si myslim že vypadne Stará nebo Šmajda,ale osobně bych vyhodila taky Bendíka ten mi moc nesedí a občas mi přijde že ho ta porota přehnaně chválí,snad aby nebyli nařčeni z rasismu či co..
Sun v cukrárně jo,mě to snačilo v koupelně a málem sem padla..jste jim to tam pěkně provoněli co? :sweat_smile:
Tak Sofča už spinká..
7. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Hani, a ona ti v postýlce jen tak leží, něco tam dělá a pak usne :confused: ?

Mareček mi taky usl u koja po koupání a manža ho vzbudil vrzáním parket, jsem myslela, že ho zabiju :angry: . Jako když si ho vzbudím já, tak je to moje chyba :grinning: , ale když mi ho vzbudí on, tak pěním, protože on ho neuspává.

Sun, ve sprše jsem o tom přemýšlela a myslím, že vypadne Dominika a do finále půjde Chodúr a Bendík. Blbeček to je, ale přijde mi, že pro ty pubertální holky musí být kocour :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A hlavně jsem si minule všimla, že si oblizuje pusu, jak Sámer Issa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jéžš, holky, to je takovej smrádek :confused: ? Tož to se mám na co těšit :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Kdyby to bylo podle včerejška, tak bych vyřadila Chodůra, včera se mu to moc nepovedlo.

Ale asi půjde Šmajda nebo Dominika.

Blani, Alex většinou v postýlce po kňourává a u toho "cvičí", zvedá nožičky do vzduchu, kope do špruslí apod.
7. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Blani kouká na kolotoč,povídá si,různě kope nožičkama atd až z toho usne.. :slight_smile:
Ona už mi u koja neusla ani nepamatuji..
Blani to neni smrádek to je mega smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Tý jo, tak to si vůbec nedovedu předstravit, jaký to je, že mimčo jen tak usne :sweat_smile:

Hani :grinning:
7. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
No a hlavně je to jiná konzistence, že :grinning: Tohle je taková "modelína".
7. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo sámer mu už vzkazoval na seznamu at se trapně neopičí. tak mě se dominika z nich líbí nejvíc no jo je vidět, že už mi není patnáct :grinning:
7. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak u nás se taky spí,usnul při falšce.Jindra ho fotil jak je na čtyřech,tak pak přidám fotečky :slight_smile:
Jinak si přeju aby vypadl Bendik,jak otevře pusu mimo zpěv,tak padám do kolen,podle mě je to nevyzrálé děcko,co nemá žádný názor, a přihlouple se směje.
U nás Vojtík když ho necháme v postýlce,tak řve :grinning: dneska po dlouhé době je večer u nás klid.Kdyby to takhle chtělo být pokaždé.To by bylo blaho.Taky bych si přála,aby v klidu poslouchal a pozoroval kolotoč,jenže on tím svým křikem ho přeřve,a tím pádem neslyší vůbec nic.
7. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jo, aji konzistence :confused: ? To je téma :grinning:

Sun, mně se taky Dominika líbí nejvíc. Ale když se podíváš, když dávají záběry do hlediště, tak tam je většina 13-i letých puberťaček, takže si myslím, že nemá šanci vyhrát.
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.