• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, Alex taky není úplně v klidu, ale do určité hladiny hluku dělám mrtvého brouka. :grinning:
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Už to začíná, tak jdu na to. Dobrou noc :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jitu jenže jak on začne pořádně řvát,tak se začne potit,no někdy fakt děs běs.
Blani dobrou. :slight_smile:
zítra ráno frčíme na ty kyčle,tak držte palce aby si ho doktor zase nezval.Jsem říkala že tam budeme ještě chodit,až malý bude chodit do školky. :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem si ted tady zkoušela blbnout na tu zumbu jak jsem dala charlii odkaz a má to dva háčky tak za prvé sousedi :sweat_smile: (pod náma) a za druhé ty filípkovi mlíkárny hore :sweat_smile: :grinning: ale jinak to je super. andrej já myslím, že tam půjdete naposledy na kyčle, a když bylo všechno ok tak bude zas. tak se s panem doktorem pěkně rozlučte :wink:
7. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
andrej na kycle drzim palecky :wink:
sabca prave usnula :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak holky,tipla jsme si správně,přála jsme si aby vypadl Bendik,a je pryč.Jako zpívá hezky,ale toť vše
Andy,Sun díky :wink:
7. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Čusky mamule :slight_smile:manža mi tu blokoval PC celej večír :angry: :grinning:
Teda vy jste toho zasejc nakrafaly :grinning: :grinning:
Andrej no my máme koš kterej je už fakt hóóódně starej aji my s brácho jsme v něm bivakovali a tak je i dost velkej jinak do toho co se dělá teď už by se asi taky malej nevešel :wink: :grinning:a taky držím palce ať jsou kyčlíku už konečně O.K. :wink: :slight_smile:
Jinak já něco málo napeču aspoň manžovi linecký a plněný kokosky a pak možná něco nepečenýho :wink: a umeju okna a bude hotovo :grinning:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
To sem teda nečekala že půjde Bendik já myslela že Šmajda..
Jdu si hodit vanu a jdu spát..tak dobrou..
7. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
katko, s tema vanocema to vidim tak nejak podobne jak ty :wink: :grinning:
dobrou noc, holky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj všem.

Okna jsem myla v listopadu, tak to je jediné :grinning: Ale to není vánoční, já tomu říkám jarní a podzimní mytí :slight_smile:

Museli jsme z postele, Alex chtěl v 6 jíst, ale to nejde, musí jíst až v 7, aby mi vydržel plavací hodinu, tak si tu hrajeme na dece. Teda já snídám a on si hraje na "hodiny" - leží na břiše a točí se tu dokola :grinning:
8. pro 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahojky,
tak vidím, že jste řešili vánoční úklid atd. Já to tedy řešit nebudu, úklid bude normální :grinning:, letos napeču jen perníčky (ty s manželem milujeme) a poprvé cukroví péct nebudu. My to stejně moc nemusíme, takže až k nám přijdou návštěvy, tak upečeme náš osvědčenej medovník a kašleme na to. Hlavně pohoda, klídek...
Okna už mám taky umytý, naposled jsem je myla když jsem chtěla porodit :grinning:

Malej má zas jakýsi divoký noci (poslední dvě), takže u nás asi začínají zas zoubky....doufám, že už to nepotrvá 2měsíce, než vylezou :angry:
8. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
Jitu, za jak dlouho přidáš novej příkrm??
8. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
Heluli, no cca 3 dny. Ale třeba cuketu měl jen dva dny.
8. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Ale nedáváš třebas jen 3dny brokolici, pak třebas až s bramborem že? já totiž zkusím jednou a pak smíchám s bramborem a dávám to taky tak po těch třech dnech...Já sjem se totiž bavila včera s jednou kočkou a ta mi říkala, že se to tak dělat nemá...ale já si nemyslím, že bych to dělala blbě, když mu chutná a problémy nejsou...
8. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Taky jsem si myslela, že vypadne Šmajda.

Jitu, a to ti vydrží si hrát, když chce jíst :confused: ? Tož u nás bych neuspěla :sweat_smile:
8. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Jéžiš, fuj, teď se mi udělalo blbě. Ve snídani s novou vařijou humra a on měl živýho humra a zlomil ho vejpůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
dobroš ránoš,
tak blani toho humra jsem viděla taky a přešla mě veškerá chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo bendig vypadl, ta jandová je taková koza vůbec tu ženskou nemusím. heli já myslím, že to stejně každej dává trošku jinak a žádnej přesnej mustr jak to dělat není. my jdem dneska na květák :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
sun, si taky myslím...jen jsem chtěla slyšeti jinej názor :wink:
8. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
tak jsem domluvila tu fotografku na sobotu odpoledne a představte si co se tomu našemu tatkovi povedlo včera si na hokeji vyrazil přední zub :angry:
8. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny,vidím že řešíté vánoční úklid atd vše kolem toho
-no já to letos ošulím teda,ani okna umývat nebudu,naposledy se umývaly když sem byla těhotná,někdy v květnu takže nato prdím,ani nevím jak bych to stihla tolik oken
-cukroví taky ještě letos nepeču,dostaneme ode všech trochu takže tak,já to moc nemusím a manžovi to nevadí tak jsem ráda
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme taky vzhuru, budu ted asi davat sabince na noc kasicku, vazne nejak lepe spinka po ni se mi zda :slight_smile: a jak ji to smakuje :grinning: uz jsem koupila i dve bio sklenicky s mrkvickou a pak dohromady s bramborama, ale jeste pockam do navstevy u dr. a davala bych ji kdyz tak nejakej prikrm od toho 15. prosince..
8. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky
tak my byly včera na posledním očkování hexa a pneumokok,máme 6710g a 72 cm :sweat_smile:
a zítra musíme na utz malá má nějaký nateklý prsíčka takže pro klid nás tam poslala a mám jí kontrolovat i prcku prý kdyby tam mělka ochlupení může to být hormonální,ale nic tam nemá,takže snad to nioc nebude,ale je to takovej nepříjemnej pocit :unamused:
8. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
-reni tak budeme držet palce aby to bylo ok a nebylo to nic nepříjemného
8. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
reni teda vy jste ale dlouhani :wink: :slight_smile:
urcite bude vsechno v poradku!
8. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás je super humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: chčíje a chčíje :confounded:
Reni fíííííha malá je teda čára :astonished: to budou moct s naším malým šacovat letadla :grinning: :grinning: a budeme držet palečky ať to nic není a jste brzy v pořádku :wink: :slight_smile:
Jinak my noc úplně luxusní :dizzy_face: kojo v půl 6 a ráno v 9 :sunglasses: asi to bude spáč po mamince :grinning: :grinning:
Sun a jaj :unamused: jen škoda že malej ještě žádnej zoubek nemá :slight_smile: by to vypadolo že ho seknul tátovy :wink: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Heluli, já to většinou smíchám s bramborem, protože ho mám ozkoušenej, že nám nic nedělá, nebo prostě s tím, co už jedl. To oddělování se dělá kvůli alergii, aby bylo poznat z čeho to je. Takže při již prověřené potravině bych se nebála.
8. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
-unás taky noc byla ok,spaly do 7.30 od večera od 20.hod takže super,ted sem je dala zase na horu at si chvílu odpočinou tak uvidím jestli ztoho něco bude
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Blani, no vydrží. Třeba posledních 15 minut je horších, ale zabavím ho. Ale já na tom pracuju od malinka, tak je zvyklej.
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jsme doma z plavání, venku chvilku prší, chvilku ne. Musela jsem si dát chleba a kafe, jsem hlady šilhala, Alex se mi akorát probudil v autosedačce, tak mu nechám srovnat zádíčka na dece a až začne prudit dostane ovocnou svačinku.

Dneska jsme se už potápěli, akorát jsem nešika, tak prvně se mi zanořil jen po pusu, měl až nos a druhý krát jsem ho potopila celého :grinning: Ale ani nemrknul, nebo spíš - zamrkal a pohoda.
Kupodivu neřval ani ve sprše.
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
jitu, vím, že se to dělá kvůli alergii, ale mě šlo spíš o to, jestli nevadí, že to po prvním podání hned míchám...já si myslím že ne, ale přece jen se raději zeptám :wink:

holky, závidím vám ty noci :pensive: u nás se to zas kazí, vypadá to zas na zoubky...já myslela, že by si mohl s těma dvouma chvilku vystačit, ale ono asi nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přemýšlím, jak Štěpulu oblíct, chci jet k našim busem, venku chčije a pěšky se mi takovej kusanec jít nechce:angry: Ta kapsa je odolná, ale ne nepromokavá že? No snad to tu chvilku vydrží a deštník snad taky něco zvládne :unamused:
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.