• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj mamči,
tak u nás noc opět trága ale lepší než včera, kdy se budil po dvou hodinách s řevem a rukou v puse. Dneska v noci pil "jen" 3 krát a to v půl 1, v 5 a pak zas v 6, zato po koju byl nějak moc živej a nechtěl spát, zato já ano, takže jsem na něj i zvýšila hlas, že jako má spát, tak to vždycky po chvíli pochopil :grinning: :grinning: ale moc vyspalá nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mareček má totiž kašel a v noci kašle jak ovce, hrůza, dávám mu ten Mucosolvan, ale zatím nevidím žádný efekt :confounded:
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Heluli, myslím, že nevadí, aspoň nám ne. Jak říkám, já to míchám rovnou už s prověřenou potravinou.
8. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Kacenko a vykašlává? Já mám pocit, že Mucosolvan je na vlhký kašel.
8. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
já ty příkrmy rovnou míchám s tím, co už jedl a nic mu to nedělalo - samotný brambor a samotnou brokolici bych do něj nedostala ani párem volů :grinning:
8. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
já jsem muji právě včera dávala samotnou...no snědl ji, ale ten ksichtík co nahodil...mám sice brokolici ráda, ale toto fakt nebylo nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
kaci kojo jako odpoledne v pul 6. a pak az druhy den v devet? :confused:
8. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
-jmiska ty jsi se ptala dr.jestli už můžeš dávat brambor a vše ktomu,možná si to tady psala tak se omlouvám
-já zatím dávala jen mrkev a dr.nám řekla že mám počkat pak až do 6.měsíce což je příští týden,takže pak už začnem dávat taky vše postupně
-dáváte už aj nějaké ovocné příkrmy
8. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Andrej, já pochopila, že se kojil ráno v půl 6 a pak v 9 vstal. Ale jestli je to jak píšeš, tak valím oči :confused:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
jitko jsem se smala jak si psala, zes ho potopila a mrknul :grinning:
heluli, vsechny nas ty zoubky cekaji.. jsem zvedava, my jeste zadny nemame..
Jituš - nevykašlává, kašle hrozně, jak starý tuberák :frowning2:
Adrosek, mně dr. řekla, že postupně zavádět příkrmy, tak nijak neřeším co a jak.
8. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
to kojo v půl 6 myslela Katka určitě v noci a pak ráno v 9 hodin - její Honzík je velký jedlík, to by určitě jinak nevydržel od večera do rána do 9 hod a Katky prsa asi taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Andreasku nééé jsem to blbě napsala :sweat_smile:mělo to být ráno v půl 6 a pak v 9 :grinning: :wink: tak dlouho by nevydržel :grinning:
8. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
ja si prave rikam kacenko :grinning: :grinning: no musela by odstrikat no :slight_smile:
holky ja jak byla ve skole a pak prijela, ja myslela, ze mi prsa bouchnou.. odsavajdu jsem si nevzala, jelikoz na wc nejsou klice a prislo mi to celkove blby proste ve skole odsavat.. tomas chtel prijet, ale pak udelal tu kasi a bylo to :slight_smile: ja mela ale kozy jak vozy :grinning:
8. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
-děkuji jmiska
-andreasek tak to si je musela mít na prasknutí tedy
8. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Andrej :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
adrosek, já taky přidávání příkrmů nějak neřeším, prostě postupně přidávám.... :wink:
8. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Andreasku :grinning: :grinning:
no my kojíme naposledy večer v 7 pak ho dokrmím MM většinou tak těch 100ml a to si dycky odstříkam den předem tak kolem desáté večer :slight_smile:
Kačí přesně :wink: :grinning:
8. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
-no taky to asi nebudem řešit ty příkrmy a postupně začneme
8. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Teda jinak koukam že už jsme s Blankou asi jediný vyhradně jen kojící :confused: aji Andreasek zavedla kašičky
8. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Adrosku, to si chtěla dávat pořád jen mrkvičku? To by si holky nejspíš ucpala.
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
A nejspíš by si z nich udělala i oranžovky.
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
kaci ale jen kvuli tomu, ze jsem byla ve skole vis, nevim, jestli je budu davat porad, mozna jeste do toho 15. pockam vis..
8. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
kdo jen kojí, tak ať vydrží do toho konce 6. měsíce, my byli včera skoro taky jen na koju - jak je uřvanej, tak zeleninku skoro nejedl a kaši večer taky moc nedal :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Andreasku aha :slight_smile: tak to jo,tak to jsme tu 3 :dizzy_face: :wink:
Kačí jj tak přesně to mam v plánu :slight_smile: pokud to půjde vydržet jen při koju do 6 m :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
aloha dámy

já taky jen kojím, takže jsme 4. Sice večer před spaním musíme ještě dát flaštičku, páč mlíka není dost, ale zatím žádná mrkvička neproběhla :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Já myslím, že každá máma pozná, kdy nastal čas příkrmů. Když dítě má viditelnou chuť ouzkoušet něco nového, když se začne zvyšovat četnost kojení, když se začne budit v noci apod.
On malý přírůstek váhy nebo ztráta mlíka je jen to nejviditelnější, ale jsou i jiné "příznaky".
8. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jsme přišli z venku a su celá zmrzlá.

Sun, vy máte teda pech, na to focení.

Reni, to je Karolínka ale dlouhá :wink: . Určitě bude všechno v pořádku :slight_smile:

Heli, a jaké je kojení, když má Štěpánek zoubky? Nebolí to?
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Alex tu řádí pod hrazdou a mně se tak nechce nic dělat a řekla bych, že tu máme mírně řečeno chaoz :grinning:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
tak my máme v 7 ráno sunar,pak 10:30sunar,13:00-13:30 rýžovo ovocná kaše,16-17:00přesnídávka nebo už zkusíme banán,a v 19:30poslední jídlo sunar
někdy místo kaše na oběd dám zeleninu
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.