• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jinak jsem si myslela, že půjdeme s manžou ven, aji mi to slíbil a on jde na jakousi grilovačku. Tak nic nebude :frowning2:
3. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Holky, já mám pocit, že hrozně jím :sweat_smile: . Ale když já mám skoro pořád hlad :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Já právě měla pocit, že přes boky tolik nepřibrala a teď to přes ně nemůžu dopnout. Chjo, doufám,že to půjde dolů samo :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
3. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Heluli, no já právě taky. A taky doufám, že to půjde dolů samo resp. ty boky se smrsknou, že jsou nějaké roztahané :sweat_smile:
3. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Já se do ničeho taky nevejdu-jenže já mám taky pořád 13kg nahoře tak jak bych asi mohla,že.. :rolling_eyes: zítra se pojedu podívat na Zličín jestli neseženu nějaké triko a kratasy..
3. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Blani, tak jsme měli totálně promáčenou plenu :angry: Bylo to i na bříšku na těch spojích, prostě celá :angry: Tak nevím, kde je chyba, nebo to je normální??
3. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Já teda dávám jednorázové pleny ale jak ted byla Sofie ohozená to jsme ještě neviděla,ta to měla snad i za krkem..fakt šílený,jsem včera prala pleny a oblečky a ted jsme musela zapnout pračku znova,aby nám to nesmrdělo v koši-no děs..a to jsme dnes vyžehlila koš prádla a na šnůře už mám další-nekonečnej kolotoč :unamused:
3. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
tak já mám nahoře pořád ještě těch šest kilo,jsem zvědavá kdy to půjde dolů,pořád si říkám,že začnu trošku cvičit ale ještě jsem se k tomu nedokopala. :unamused:
A jím mnohem více než v těhu,to kojení vysiluje :slight_smile:
No jdu nachystat věci na koupání a budu muset toho našeho drobečka probudit,hlavně že před chvilkou usnul,ale nedá se nic dělat.
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Hani nechceš jít vyžehlit i k nám,já mám tady asi pět praček nevyžeh.prádla,a nějak se k tomu nemám,zítra taky nic neudělám,Jindra nás veze k našim,kde budeme celý den,neboť on jede montovat kuchyň tak s emi nechce trčet tady.Tak vyrazíme s mamkou na prochajdu.
3. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
No ten náš mi dneska počůral i prostěradlo na posteli,větrali jsme dupku,pěkně jsem to pod něj naskládala ale on začal čůrat bokem :frowning2: no fakt je to s nima sranda.
3. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Andy ty jsi vtipná :grinning: já byla ráda že si vyžehlila tu svojí mega hromadu a ještě bych jezdila žehlit k tobě ne?Ale tu procházku bych si s tebou,Vojtíškem a tvojí mamčou ráda dala.. :wink:
Holky my fakt od včerejška lámeme rekordy v ohazování se,jen za dnešek jsem jí převlíkala 4x a ted jak byla pokaděná to byla fakt síla..ještě že tech hadříků mám celkem dost,protože u nás se fakt unosí vše..
3. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
tak holky ja nakoukla zitra jdu na monitor do porodky v devet rano tak pak napisu co a jak zatim se mejte hezky a opatrujte se paaaaa
3. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
evi, hezký bříško máš :wink: Ale ty nožky jsou tedy horší. To musí být docela děs, ještě že ty otoky neznám. :astonished:
3. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak jsme nakonec byli chvilku venku :sunglasses:

Heluli, to já právě nevím, jestli to je normální :unamused:
3. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Andrejko. mě dneska Mareček počůral 2x :sweat_smile: . Jednou hnedka ráno, asi abych se probrala :grinning: a pak někdy odpoledne.
3. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Evi, tak třeba si tě tam zítra už konečně nechají a napíšeš někomu SMS, že je Danielek na světě :wink: . Pa
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky, látkovka musí být promočená, kam jinam by to teklo. Hlavně to nesmí protéct přes PUL.
Já balím do látky i v noci a nikdy mi nic neproteklo, ani kakání. Teď jsem dala třeba čč na novorozenecký sklad a do toho čč jako vkládačku a PUL.
Jinak přes den hodně vkládám žínky IKEA jsou menší a na noc čč, vv nebo ručník IKEA.

Akorát jsem přestala používat separačky, přišlo mi, že to je skoro jako s jednorázovkama.
3. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Oblečení - trika nemám problém a kalhoty mám některý, do kterých se vlezu a některý, který mě dřou v pase, ono se to těhu břicho zatáhne tak 2-3 měsíce po porodu.
Jinak do porodky jsem přišla s +19 a dneska ráno jsem měla cca +4 kg. Tak to jde. Už na mě není pro neznalce vidět, že jsem rodila.
3. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Chození ven - my chodíme aspoń 2x za den, dopoledne a odpoledne, dneska byl 3x. Po 19 hodině ještě s mužem.
Já na manžu nečekám, když je doma, jdem spolu a když ne, jdu sama a někdy jde muž sám. Malej je v kočárku spokojenej.
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Míšo, ale když do čč vložíš další čč, tak to musí být balík jak sviňa, ne? To mi bylo líto na toho mýho chroustíka uvázat :pensive:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Blko, ani ne. Nepřijde mi to. Navíc jim to nevadí.
V porodce nám dr. říkala, že by mezi nohama měl mít prcek plenu aspoň na 4 prsty. Tak to nějak neřeším.
Jinak menší balík je vv do PUL.
3. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj.
Tak zase venku sluníčko, jsme přebalení - 2x, páčto mladý pán má smysl pro humor a po přebalení mi u kojení pustil do plen nálož, takže po koju zase. V jednorázovkách by nás asi zruinoval :grinning:
Jdu hodit spršku a pak jdu ven s kočíkem, bez a nebo s mužem, uvidím, jak se bude tvářit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko holky,dneska bude opět krásný den.Vojtík mi usnul na posteli tak jsem ho tam nechala,dnešní noc byla klidná,i jsem se vyspala.Po desáté vyrážíme s kočíkem ven,jdeme se mrknout na slunečník na kočík a kolem dvanácté nás Jindra odváží k našim.Takže ještě musím zabalit věci,hlavně hodně oblečení,se známe,že? :grinning:
4. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásný ráno,
no mě Míšo překvapilo, že to měl i na tom bříšku úplně promáčený. Myslela jsem, že to bude jen v oblasti zadečku :sweat_smile: Asi jsem naivka co :confused: Možná měl takovou salvu čůránek protože jsem mu musela dát včera trochu čajíku, cestovali jsme hodně autem, tak jsem ho trochu chtěla ovlažit a pak z toho asi tak lulal. Jinak v noci jsem ho musela asi dvakrát převlíct do jinýho bodýčka protože byl na levým boku chudák celej mokrej a pak ještě ráno. A to neměl látku ale papírovky!!!!!!!!!!!!!Daný byly dobře,tak nevím :frowning2:
4. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky co máte v těch teplech v kočárku?myslím jako jestli leží na nějaké dece nebo tak
4. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Já ho mám danýho na plince a přikrytýho buď plinkou nebo bavlněnou dekou.
4. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Krásný den, dneska bude zase sluníčko :slight_smile:

Já jsem měla trošku náročnější noc. Mareček se budil co 2 hodiny a kolem půlnoci nechtěl usnout, takže jsem tak hodinku byla u jeho postýlky a hladila ho. Pak nakonec usl. No, ještě aby ne :grinning:

Manžel šel na fušku, takže jsme zase sami doma :frowning2:
4. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Heluli, jenom tak na lehko :confused: . Já toho našeho asi nějak moc zakrývám nebo nevím. Ted je v postýlce má bodýčko s dlouhým rukávem, dupačky. Je zabalenej v zavinovačce a ještě přikrytej dekou :confused: . Ale když nebyl přikrytej, tak byl strašně studenej.

A v kočárku mám froté ručník. A Mareček bývá tak, jak je ted v postýlce a ještě přes ten kočárek přetahuju ten barevnej "nánožník". Asi to přeháním, co :sweat_smile: ? Ale venku jsme zatím byli jenom k večeru (kolem sedmé) a bývalo po dešti.

Zítra jdeme chvilku na oslavu a budeme venku, tak už od včerejšího večera přemýšlím, do čeho ho obleču :sweat_smile:
4. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky-mě zas včera večer nešel net :angry:

evči-sem zvědavá s jakou přijdeš z monitoru :wink:

já mám rýmu jak blázen a škrábe mě v krku,doprčic,musim se dát do kupy do uterka,nesmím být na toho císaře nemocná,tak budu cumlat mullerovy pastilky,snad to trochu pomůže

jinak já v kočárku budu mít pod malou plínku a zakrývat jí budu lehunkou dečkou nebo plínečkou
4. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky holky, jak je? mě ted nešel net dost dlouho, je to na palici. jinak jsem dneska pěkně nasraná. poslala jsem manžu do obchodu aby koupil kuř. stehna, že je upeču, at je to rychle, mám dost práce. a on donesl řízky, takže je musím nějak udělat a je s tím piplačka. byly slevněný, tak nekupte to, že jo... naštěstí malej se začíná lepšit s tím spinkáním (ťik, ťuk), tak mám víc času. normálně jsem někde slyšela, že když mimčo sní za den víc, jak litr mlíčka, tak se může přikrmovat... no, malej ještě nemá 2 měsíce a litr denně dá s přehledem:slight_smile:, tak nevím, nevím...
4. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.